DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #954529  autor: 24bis24
 05 paź 2017, 19:42
jarekt pisze:@24bis24, od pewnego momentu zarejestrowanie numeru przez Play24 i jednocześnie zaznaczenie opcji dodania numeru do konta powoduje takie właśnie problemy - w dodatku większość konsultantów Play (specjalistów) nie daje rady tego skorygować.
Kiedyś problem się rozwiązywało w taki sposób jak opisał @rudymax ale dobre się skończyło.
ale...
przeniesienie numeru do Fakt kasuje błąd i bez problemu numer można dodać do konta lub utworzyć nowe.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #956652  autor: 24bis24
 19 paź 2017, 16:04
mieliście może wczoraj problem z przedłużaniem GB pakietem 600 MB w PnkRWK?
miałem cały czas włączony aż do końca ważności pakietu do godziny 23.59.59.
musiałem skorzystać z Pakietu 2 GB aby uratować GB z nakrętek od coli.
po zakupie i aktywacji większego pakietu od razu pakiet za 5 zł zgasł i można było go aktywować.
Dodam, że nie mogłem skorzystać z mastercard i 500MB.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #956807  autor: 24bis24
 20 paź 2017, 15:59
Czy da się włączyć pakiet danych kodem ussd podczas aktywnego jeszcze pakietu poprzedniego?
Chodzi konkretnie o 600MB za 5zł.
BOK poinformowało mnie, że jak najbardziej można a w przypadku niemożności aktywacji prosi o składanie reklamacji ponieważ to błąd systemu, możliwe to?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #956811  autor: ign123
 20 paź 2017, 16:10
@24bis24: Kolego, przedłużyłeś już ważność GB pakietem 2 GB, więc może pod koniec jego ważności po prostu odpal cykliczne 600MB i problem z głowy (przy założeniu, że w regulaminie pakietu cyklicznego jest kumulacja środków, a tego nie sprawdziłem).
 #956814  autor: 24bis24
 20 paź 2017, 16:39
jarekt pisze:Jednorazowych możesz włączyć ile chcesz choćby i 100 jednego dnia i tego samego rozmiaru/typu.
ale np:
we Fresh Pakiet Internet 25MB 3,00 zł (możesz jeszcze włączyć 1) i brak cyklicznego po aktywacji
(możesz jeszcze włączyć 0) i wtedy już
kod ussd nie działa.
Wychodzi na to, że są wyjątki od tej reguły i kto jak kto ale konsultanci to powinni takie przypadki znać.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #956823  autor: jarekt
 20 paź 2017, 17:21
Ja oczywiście miałem na myśli pakiety 600MB/2GB/6GB i "normalne" taryfy.
Na Freshe trzeba zawsze brać dodatkową poprawkę (różne usługi/pakiety nie działają, albo działają ale inaczej itp.). Ale to powoli już problemy tylko tych którzy tam zostali.
 #956825  autor: 24bis24
 20 paź 2017, 17:25
ign123 ja tak jak piszesz nigdy nie robiłem choć mam prawie same Freshe i to w różnych odmianach :mrgreen: i wariantach. Zawsze udawało się wbijać najtańszy pakiet.
Problem napotkałem w PnkRWK i stąd moje zakłopotanie.
Ale to powoli już problemy tylko tych którzy tam zostali.
moim zdaniem to najlepsza taryfa jaka była, jest w Play a przy odrobinie wiedzy o tej taryfie można było wiele, bardzo wiele w niej zyskać. Fresh nie kosztuje nic jedynie w niektórych ``cywilnych wersjach`` trzeba płacić 3 zł za 25MB.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #956828  autor: ign123
 20 paź 2017, 17:48
24bis24 pisze:Zawsze udawało się wbijać najtańszy pakiet.
Dawniej też używałem tylko pakietu za 3zł, ale od dłuższego czasu, od kiedy Play zaczął grzebać w swoich systemach, dla bezpieczeństwa używam na zmianę 3zł/7zł.
24bis24 pisze:Problem napotkałem w PnkRWK i stąd moje zakłopotanie.
Rozwiązaniem jest - jak już napisałem wcześniej - pakiet cykliczny. Sprawdziłem, w regulaminie jest zapisana kumulacja pakietów:
10. Niewykorzystane jednostki z pakietu na transmisję danych kumulują się (...)