DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
 #956416  autor: marcinb
 18 paź 2017, 07:46
Rzeczywiście, dzisiaj ok. 2 w nocy też mi się udało - za pierwszym razem. Zacząłem wypełniać formularz, ale zatrzymałem się na wskazaniu daty przeniesienia. Niestety nie ma tak jak w salonach, że można wskazać termin najszybszy z możliwych lud wskazać datę. Tutaj mamy tylko datę i... pierwszy wolny dzień to był 30 X ! Dla mnie zdecydowanie zbyt odległy.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #956422  autor: rudymax
 18 paź 2017, 08:56
marcinb pisze:Rzeczywiście, dzisiaj ok. 2 w nocy też mi się udało - za pierwszym razem. Zacząłem wypełniać formularz, ale zatrzymałem się na wskazaniu daty przeniesienia. Niestety nie ma tak jak w salonach, że można wskazać termin najszybszy z możliwych lud wskazać datę. Tutaj mamy tylko datę i... pierwszy wolny dzień to był 30 X ! Dla mnie zdecydowanie zbyt odległy.
Zgadza się, ale to normalne, bo Orange rezerwuje sobie czas na wysłanie przesyłki i zwrot dokumentów od firmy kurierskiej. Orange nie rozpocznie procedury przenoszenia numeru, zanim nie będzie w posiadaniu podpisanego pełnomocnictwa.
 #956497  autor: marcinb
 18 paź 2017, 16:38
Słuchajcie, dawno nie byłem w Orange. Zarejestrowałem numer na orange.pl.
Mój był numerem przenoszonym (czyli zaproszonym).
Ten kto zapraszał dostał już bonus. A ja nie wiem jak sprawdzić czy są już aktywne rozmowy bez limitu (przeniesienie nastąpiło w nocy).

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #956507  autor: ign123
 18 paź 2017, 17:49
Cytat z regulaminu "Zaproś znajomego":
16. Aby sprawdzić ilość pozostałych środków Bonusu oraz ich ważność, Osoba Zapraszająca oraz Osoba Zaproszona mogą wysłać bezpłatnego SMS-a o treść ILE pod numer 80156.
Nie sprawdzałem tego sposobu. W Orange.pl widzę tylko promocyjne 100GB, nie zauważyłem informacji nt. bezpłatnych rozmów, ale opłaty za połączenia nie są pobierane. Byłem osobą zapraszającą.

EDIT:
Sprawdziłem: wysłałem smsa, dostałem wiadomość zwrotną "Zostało Ci 100 GB oraz nielimitowane minuty do wszystkich ważne przez 92 dni w ramach promocji 'Zaproś znajomego'". A więc działa :)
 #956532  autor: marcinb
 18 paź 2017, 20:22
Sprawdzone w boju- wykonano kilka połączeń po kilkanaście minut. Bonus działa. :-)
Ale w profilu na orange.pl nadal nie widzę jakiejkolwiek wzmianki, że konto ma jakąś extra usługę.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #956599  autor: darek032
 19 paź 2017, 09:28
Chętnie polecę kogoś w ramach promocji. Wyślij mi numer na priv, a ja do paru h go polecę i oboje dostaniemy bonusy: 100gb i no limit rozmów na 3 miesiące. Po wysłaniu numeru czekaj na moje potwierdzenie, że dodałem Twój numer do promocji.
 #956802  autor: surface123
 20 paź 2017, 15:33
Panowie

Będe potrzebował 1-2 polecenia, ale numer chce przeniesc nie wczesniej niz w grudniu, ale chyba da radę skorzystać ?

Liczy sie chyba sms z poleceniem i od tego smsa do ilu dni musze przeniesc numer do Orange ?
 #956806  autor: pipawolowa
 20 paź 2017, 15:50
Również zgłaszam się jako polecająca, Pisać dzwonić i nie ociągać się.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #956809  autor: ign123
 20 paź 2017, 16:03
Zgodnie z regulaminem promocji:

Zaproszenie musi zostać wysłane w okresie obowiązywania promocji, a więc najpóźniej 14 listopada:
8. W okresie obowiązywania Promocji Osoba Zapraszająca wysyła bezpłatnego SMS-a pod numer 80156, w treści wpisując 9-cyfrowy
numer komórkowy (bez prefiksu +48) Osoby Zaproszonej.
Numer musi zostać przeniesiony (najpewniej również aktywowany) w ciągu 30 dni od daty wysłania zaproszenia
11. Po zapisaniu do Promocji Osoba Zaproszona wskazana zgodnie z punktem 8 Regulaminu ma 30 dni na przeniesienie numeru
do oferty Orange na kartę. Spełnienie tego warunku uprawnia do odebrania Bonusu przez Osobę Zapraszającą i Osobę Zaproszoną
Odpowiadając na Twoje pytania:
surface123 pisze: (...) numer chce przeniesc nie wczesniej niz w grudniu, ale chyba da radę skorzystać ?
Tak, w grudniu dasz radę skorzystać.
surface123 pisze: Liczy sie chyba sms z poleceniem i od tego smsa do ilu dni musze przeniesc numer do Orange ?
Tak, masz 30 dni na przeniesienie.

Zapraszam Kolegę do Orange, chętnie wyślę zaproszenie :) Numer tel. do przeniesienia wraz z oczekiwaną datą wysłania zaproszenia proszę przesłać w PW.
  • Strona 2 z 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24