DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #954183  autor: vonski
 04 paź 2017, 16:06
Przecież masz microSD... ?

Tapatalk @ Galaxy S7
 #954371  autor: red-red
 05 paź 2017, 09:09
To jeszcze trochę pomarudzę.
1. Czy w J7 można aplikacje przenieść na kartę SD ?
2. Gdzie znajdę zestawienie dxomark ale tak ze 100 pozycji a nie tylko pierwsze 10 ?
3. Znajomy używa K6 note i sobie chwali . Co o nim sądzicie ?
4. W bestcenie jest za zacną cenę Huawei nova . Dużo dobrego o nim czytałem. Jak go oceniacie ?
 #954373  autor: vonski
 05 paź 2017, 09:16
1. AFAIK bez roota nie.
2. DxOMark ssie. Opłacony i skompromitowany serwis.
4. Huawei'a Nova oceniamy dobrze, sklep bestcena już gorzej.
 #954752  autor: red-red
 06 paź 2017, 22:39
A czy znajdę inny serwis z top 100 smartfonów fotograficznych ?
Co sądzicie o Lenovo k6 note, Moto G5s i Moto G5s plus, warto na nie spojrzeć ?
 #954756  autor: klimasz
 06 paź 2017, 22:59
Chwilę pobawiłem się J5 2017 i na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, ma to co powinien mieć dzisiejszy telefon, aby korzystało się z niego komfortowo:
-dobra optymalizacja
-niezła bateria (tu opieram się na opiniach)
-dobrej jakości ekran
-bardzo dobre wykonanie
-NFC
-czytnik linii papilarnych

Ktoś zapyta, po co NFC? - przestanie pytać jak zobaczy jak świetnie działają płatności AP :)

Poza tym jak komuś się przyda PRAWDZIWY! dual-sim, nie żaden hybrydowy podrabianiec :)
 #954759  autor: cKlock
 06 paź 2017, 23:08
klimasz pisze:Chwilę pobawiłem się J5 2017 i na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, ma to co powinien mieć dzisiejszy telefon, aby korzystało się z niego komfortowo:
-dobra optymalizacja
-niezła bateria (tu opieram się na opiniach)
-dobrej jakości ekran
-bardzo dobre wykonanie
-NFC
-czytnik linii papilarnych

Ktoś zapyta, po co NFC? - przestanie pytać jak zobaczy jak świetnie działają płatności AP :)

Poza tym jak komuś się przyda PRAWDZIWY! dual-sim, nie żaden hybrydowy podrabianiec :)
Ale przecież w wątku jest mowa o J7 a nie J5?
 #954761  autor: klimasz
 06 paź 2017, 23:14
cKlock pisze: Ale przecież w wątku jest mowa o J7 a nie J5?
Serio? A co na J7 jest skazany? J5 nie padało w tym wątku? Do 1100zł dostanie J7 2017 w normalnym sklepie, a nie jakimś przykrym doświadczeniu?
 #954796  autor: red-red
 07 paź 2017, 14:59
Xiaomi chwilowo odrzuciłem. J7 (J5) biorę pod uwagę, ale nikt nic nie potrafi powiedzieć o:
1. Lenovo k6 note
2. Moto G5s
3. Moto G5s plus
???
 #954856  autor: Kozik_7X
 07 paź 2017, 18:08
red-red pisze: 1. Lenovo k6 note
2. Moto G5s
3. Moto G5s plus
G5S vs G5S Plus? Zdecydowanie druga opcja. Moto G5S Plus może być wart dopłaty tych 100 zł ze względu na podwójny aparat oraz lepszą wydajność.

W K6 Note jakość zdjeć jest tylko "przeciętna", jednak w swojej klasie nie wypada źle. W dobrych warunkach oświetleniowych nawet sobie radzi i jest w stanie wykonać przyzwoite zdjęcie, zachować ostrość oraz odwzorowanie barw. Autofokus spisuje się idealnie. W nocy, niestety, jakość drastycznie spada, pojawiają się nadmierne szumy. Do tego - ale to osobiste odczucia - kiepski design i trochę mułowaty interfejs
 #955329  autor: red-red
 10 paź 2017, 17:31
No to pozostała na placu boju dwójka:
1. j7 2017
2. moto g5s plus
Jakieś uwagi za i przeciw ??