Telekomunikacja jak na dłoni

[T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Postprzez hruszcz » 17 paź 2017, o 11:38

darus161 napisał(a):U mnie bez problemu za 29 zł 5gb

Na 6 miesięcy?
hruszcz
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez dobrzynka1985 » 17 paź 2017, o 12:31

Czekam na kuriera z moim s7, już dwa razy dzwoniłam do konsultanta z wątpliwościami: chodzi o to, że nakręcił mnie na s7 - abonament 95 zł, telefon za 200 zł, ale umowa na 36 miesiecy. Konsultant uspokaja mnie tym, że za dwa lata spokojnie będę mogła podpisać nową umowę z nowym telefonem, a raty nie nałożą się na siebie (te za s7 zostaną anulowane w momencie podpisania nowej umowy) ... ale dalej nie jestem przekonana do 36 miesiecy ... a druga kwestia, że wypowiedziałam umowe na początku września i tylko raz do mnie zadzwonili i koniec, musiałam sama zadzwonic, a o kontakcie z SUK to w ogole nie wspomnę .. poszlibyscie na taką opcje, czy zwyczajnie daje sie robić w balona ??
dobrzynka1985
Obserwator
Obserwator

Postprzez MikiQQ » 17 paź 2017, o 12:36

dobrzynka1985 napisał(a):Czekam na kuriera z moim s7, już dwa razy dzwoniłam do konsultanta z wątpliwościami: chodzi o to, że nakręcił mnie na s7 - abonament 95 zł, telefon za 200 zł, ale umowa na 36 miesiecy. Konsultant uspokaja mnie tym, że za dwa lata spokojnie będę mogła podpisać nową umowę z nowym telefonem, a raty nie nałożą się na siebie (te za s7 zostaną anulowane w momencie podpisania nowej umowy) ... ale dalej nie jestem przekonana do 36 miesiecy ... a druga kwestia, że wypowiedziałam umowe na początku września i tylko raz do mnie zadzwonili i koniec, musiałam sama zadzwonic, a o kontakcie z SUK to w ogole nie wspomnę .. poszlibyscie na taką opcje, czy zwyczajnie daje sie robić w balona ??
Po 30 miesiącach będziesz mogła podpisać nową umowę na kolejne dwa lub trzy lata. Warunki wejdą od razu ale jej długość będzie liczona od momentu zakończenia tej która teraz podpisałaś czyli dopiero po 36 miesiącach. 3 lata to jest bardzo długo jak usługi tele.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
MikiQQ
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez Maly745 » 17 paź 2017, o 12:57

MikiQQ napisał(a):
dobrzynka1985 napisał(a):Czekam na kuriera z moim s7, już dwa razy dzwoniłam do konsultanta z wątpliwościami: chodzi o to, że nakręcił mnie na s7 - abonament 95 zł, telefon za 200 zł, ale umowa na 36 miesiecy. Konsultant uspokaja mnie tym, że za dwa lata spokojnie będę mogła podpisać nową umowę z nowym telefonem, a raty nie nałożą się na siebie (te za s7 zostaną anulowane w momencie podpisania nowej umowy) ... ale dalej nie jestem przekonana do 36 miesiecy ... a druga kwestia, że wypowiedziałam umowe na początku września i tylko raz do mnie zadzwonili i koniec, musiałam sama zadzwonic, a o kontakcie z SUK to w ogole nie wspomnę .. poszlibyscie na taką opcje, czy zwyczajnie daje sie robić w balona ??
Po 30 miesiącach będziesz mogła podpisać nową umowę na kolejne dwa lub trzy lata. Warunki wejdą od razu ale jej długość będzie liczona od momentu zakończenia tej która teraz podpisałaś czyli dopiero po 36 miesiącach. 3 lata to jest bardzo długo jak usługi tele.

Jeżeli to oferta zwykłego konsultanta a nie suk to nie odbieraj przesyłki, SUK da ci lepsze warunki
Maly745
Stały bywalec
Stały bywalec

Model telefonu: iPhone 7 iPad PRO iPhone 5S
Sieć: T-Mobile Biznes

Postprzez dobrzynka1985 » 17 paź 2017, o 13:42

Maly745 napisał(a):
MikiQQ napisał(a):

Jeżeli to oferta zwykłego konsultanta a nie suk to nie odbieraj przesyłki, SUK da ci lepsze warunki

Tak jest to oferta konsultanta, a ja ciągle mam wrażenie, że dałam się złpać jak jeleń :/ Czy moge sama poprosic konultantao połączeniu z SUK ??
dobrzynka1985
Obserwator
Obserwator

Postprzez tatrzan » 17 paź 2017, o 14:36

Szukam informacji czy dają umowy na 6 miesięcy bez telefonu ?
Na tym mi zależy.

hruszcz napisał(a):
darus161 napisał(a):U mnie bez problemu za 29 zł 5gb

Na 6 miesięcy?
tatrzan
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Piotrw21 » 17 paź 2017, o 19:30

Mam pytanie czy orientuje się ktoś czy T-Mobile wprowadzi do oferty coś z nowej serii mate 10 Huawei np mate 10 lite bo np na stronie plusa już jest i to w dość ciekawej cenie 24x61zl plus abo np za 35 zeta 20 GB i no limit.. warto ? Może ktoś będzie rozmawiał z suk to niech zapyta..jeśli może.

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
Piotrw21
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez piotrzet » 17 paź 2017, o 20:05

Od której do której pracuje SUK?
Kończy ci się umowa? Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Pisz na PW lub GG 31277776. Pomogę w wyborze najlepszej oferty.
piotrzet
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Postprzez Piotrw21 » 17 paź 2017, o 20:06

Chyba od 8 do 20...

Piotrw21
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez brudasek666 » 17 paź 2017, o 20:24

Dobrzynka - Wydaje mi się, że możesz, ja w BOK od razu poprosiłem o przełączenie do Pani AW :)
brudasek666
Obserwator
Obserwator

Postprzez Piotrw21 » 18 paź 2017, o 13:45

Wiadomo coś na temat tego mate 10 może być lite lub pro... w T-Mobile?

Piotrw21
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez MikiQQ » 18 paź 2017, o 16:12

W związku ze złożona rezygnacją dostałem pismo ze przygotowali super atrakcyjna ofertę. Zadzwoniłem więc do SUK dopytać o szczegóły. To jest w dalszym ciągu tą samą oferta: Jump profirma xl za 139 netto i HTC u 11 za 9 zł na 24 miesiące, czyli 10 zł rabatu na abonament. Więcej nie mogą dać rabatu.

MikiQQ
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez gronly » 18 paź 2017, o 16:37

Witam. Byłem dzisiaj w salonie T Mobile dowiedzieć się o ofertę dla mnie (umowa kończy się za 3 miesiące). Pan oferował rożne abonamenty, wysokie ceny telefonów, więc poprosiłem aby od razu przełączył mnie do SUK. Powiedział, że on zadzwoni i wynegocjuje dla mnie ofertę. W zasadzie sam ją zasugerowałem i moje zdziwienie - SUK na nie przystał. Co sądzicie :

Umowa na 24 msc. Abo 105 zł (120 rabatowane - 15 zł)
Wszystko bez limitu (dane do 20 GB potem obniżenie prędkości)

I teraz dwa telefony które mnie interesowały:

1) Samsung Galaxy S7 - za 299 zł
2) LG G6 (mają dostępny) - za 1 zł
gronly
Obserwator
Obserwator

Postprzez RafRafRaf » 18 paź 2017, o 18:58

Dobra oferta.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
RafRafRaf
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez maagda9 » 19 paź 2017, o 10:08

Witam,
Oferta z dziś: Iphone 8 Plus 64 GB jednorazowo 139 zł i abonament 125 zł/mies. brutto w umowie na 36 miesięcy. Rozmowy, smsy, mmsy w abonamencie + 20 GB internetu.
Telefonów nie mają na stanie, więc mają się kontaktować jak będą, ale warunki już są mniej więcej dogadane.
Wiem, że to dobra oferta, ale czy da się ugrać coś więcej? Najbardziej nie mogę odżałować Netflixa, bo nastawiałam się, że przy przedłużaniu umowy go wywalczę. :)
maagda9
Obserwator
Obserwator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa