DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 61 z 70
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70
 #956327  autor: rop69
 17 paź 2017, 12:36
Jerry_6 pisze:Nie lepiej i taniej wyjdzie Ci oferta T-mobile?
teraz jestem w T-Mobile :D
dlatego chcę przenieś numer do Play
 #956330  autor: Jerry_6
 17 paź 2017, 12:41
Chodziło mi o pozostanie w obecnej sieci.
Sprawdzałeś jak działa w okolicy internet Play?
 #956334  autor: rop69
 17 paź 2017, 12:57
sprawdziłem u mnie jest dobrze z Play
oferta utrzymaniowa T-Mobile taka sobie i dodatkowo umowa by weszła w życie teraz natomiast cza trwania by się zaczynał po skończeniu obecnej - czyli tak jakbym miał umowę na 30 miesięcy.
Przechodząc do Play skracam sobie umowę o 6 miesięcy .
 #960922  autor: rafmik
 13 lis 2017, 23:23
Pytanie - w przypadku rozwiązania umowy z obecnym operatorem z końcem grudnia, i przeniesieniem numeru do innego operatora nie będzie jakiś problemów?
Jak wygląda sprawa przeniesienia numeru w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia?

Przenoszenie numeru odbywa się normalnie, jak w każdy inny dzień?
 #962098  autor: rafmik
 21 lis 2017, 00:46
W momencie gdy składam u operatora wniosek o przeniesienie numeru (w tym przypadku Plush) zaznaczając opcję przeniesienia numeru telefonu z końcem okresu zobowiązania u obecnego operatora to czy muszę coś jeszcze zrobić? Chodzi mi głównie o to, czy muszę jeszcze u obecnego operatora złożyć wypowiedzenie umowy?
Czy może złożenie wniosku o przeniesienie numeru telefonu jest równoznaczne ze złożeniem wypowiedzenia u aktualnego operatora?
 #962099  autor: Gregrin
 21 lis 2017, 01:02
rafmik pisze:Czy może złożenie wniosku o przeniesienie numeru telefonu jest równoznaczne ze złożeniem wypowiedzenia u aktualnego operatora?
Tak. Podpisujesz im pełnomocnictwo i robią to w twoim imieniu.
 #962526  autor: piotraaa
 24 lis 2017, 00:43
Umowę abonamentową w plusie mam do 24 grudnia tego roku.
22 listopada w orange złożyłem wniosek o przeniesienie numeru.
Plus odpowiedział, że do 16 stycznia muszę być u nich.
Złożyłem reklamacje w plusie, w odpowiedzi otrzymałem, że w regulaminie plusa jest zapis iż mogę przenieść numer dopiero na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego, mimo że w ustawie jest 30 dni.
Więc muszę płacić za prawie cały miesiąc abo, bo tak jest w ich regulaminie.

Da się to jakoś obejść?
PS, mają błąd, bo okres rozliczeniowy w plusie mam do 20 dnia miesiąca.
Co z tym zrobić?
 #962758  autor: Hawk89
 25 lis 2017, 15:09
Byłem jakiś czas temu w salonie Plusa żeby przenieść numer z T-mobile do Plusha na kartę. Numer miał być przeniesiony z końcem okresu rozliczeniowego. 2 dni temu dostałem wiadomość od T-mobile, że wystawili fakturę. Wydaje mi się, że w tym momencie skończył się okres rozliczeniowy a numer dalej jest nie przeniesiony. Jak sprawdzam status przeniesienia na stronie Plusa to dalej dostaję informację, że dotychczasowy operator wyznaczył termin przeniesienia. Pytanie gdzie powinienem zadzwonić żeby poznać ten termin.

EDIT: tak dokładnie to okres rozliczeniowy według faktury skończył się 20 listopada
 #963058  autor: artsky
 27 lis 2017, 13:14
Mi się udało przenieść numer z datą połączeń przychodzących... 07.09.2017. Wcześniej słyszałem, że to niemożliwe po przekroczeniu tej daty, to jak jest w końcu?
 #964532  autor: Jerry_6
 06 gru 2017, 09:38
Czy jest możliwość przeniesienia numeru do któregoś z operatorów bez kuriera czy wizyty w salonie?
Chodzi mi o dokumenty wysłane np. pocztą, podpisujemy a później je odsyłamy.
 #969089  autor: Robin560
 30 gru 2017, 15:33
Jerry_6 pisze:Czy jest możliwość przeniesienia numeru do któregoś z operatorów bez kuriera czy wizyty w salonie?
Chodzi mi o dokumenty wysłane np. pocztą, podpisujemy a później je odsyłamy.
Mobile vikings dokunenty i karta sim są w kopercie skan podpisanych papierów na maila
Lycamobile tylko musisz kupić i zarejestrować starter

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #969093  autor: adacomp
 30 gru 2017, 15:59
Kiedyś tak było (2015-2016) w VM.
Na stronie wypełniałem wniosek i załączałem skan dowodu (wystarczyło imię nazwisko i pesel).
Potem pocztą przychodziła koperta z kartą sim i dokumentami które podpisywaliśmy i odsyłaliśmy kopertą którą VM też przysłał.

Obecnie jest to robione kurierem i chyba tak wszystkie opy robią.
 #969270  autor: rafmik
 31 gru 2017, 17:52
Mam pytanie - czy dzisiaj numery telefonów są normalnie przenoszone między operatorami?
Mam na dzisiaj wyznaczone przeniesienie numeru z LajtMobile do Plusha i zastanawiam się, czy numer zostanie przeniesiony dzisiaj, czy dopiero w dniu roboczym (2 stycznia).
 #969280  autor: adacomp
 31 gru 2017, 18:31
To reguluje system i wcześniej wprowadzona data MNP, a nie że człowiek musi wajchę przełożyć danego dnia.
Więc nie powinno być problemów.

Ja miałem przeniesienie z VM do T-M w promocji 90dnizadarmo.pl na 30 grudnia i tuż po północy 30.12.2017 stara sim przestała działać włożyłem nową sim T-M to telefonu i działała :)
 #969541  autor: rafmik
 02 sty 2018, 16:31
Mam problem z przeniesieniem numeru z Lajt Mobile do Plusha. Od 40 godzin (!!!) jestem bez swojego numeru telefonu. Lajt Mobile ładnie oddał numer (na karcie SIM nie było zasięgo 31 grudnia od godziny około 23:15) - mam też potwierdzenie z ich infolinii że numer został oddany. Od tej pory mój numer jest w czarnej dziurze Polkomtela.
W poniedziałek dzwoniłem na infolinię dwa razy - mówili, żeby czekać, bo mają 24h na przeniesienie numeru.
Dzisiaj rano zadzwoniłem do BOK, pani powiedziała, że nie składa reklamacji, tylko wysyła zgłoszenie do działu technicznego (bo tak ma być szybciej) - podobno są jakieś problemy techniczne z przeniesieniem mojego numeru.
Ponieważ o godzinie 13 nadal mój numer nie działał wysłałem przez www zgłoszenie reklamacyjne.

I do tej pory czekam... :evil: :evil: :evil:

Żenada, żeby coś co zajmuje 5 minut Polkomtel robił od 40 godzin...

Rozmawiałem dzisiaj z UKE, formalnie zgodnie z prawem firma telekomunikacyjna ma 1 dzień roboczy na przeniesienie numeru - czyli pani prosiła mnie o przeczekanie do jutra. I jak rano numer nadal nie będzie działał mam składać skargę do Prezesa UKA przez formularz na www.
 #969766  autor: kaspeed
 03 sty 2018, 13:52
Z tmobile na kartę do heyah kodem lub przez.bok

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #969825  autor: rafmik
 03 sty 2018, 18:46
rafmik pisze: Żenada, żeby coś co zajmuje 5 minut Polkomtel robił od 40 godzin...

Udało się, dzisiaj w nocy (przed godziną 1 rano) mój numer w końcu zaczął działać. Po ponad 48h od uwolnienia go przez poprzedniego operatora.
W ramach rekompensaty dostałem 100% rabatu na jeden abonament.
  • Strona 61 z 70
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70