DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #955758  autor: arecmc
 12 paź 2017, 19:58
Poszukuję nowego telefonu, który mógłbym kupić w Polsce. 900 zł to maksimum ilę mogę wydać na nowego smartfona.
Oczekuję, więc telefonu;
a) z dobrym wyświetlaczem, najlepiej większym niż 5,0
b)z mocną baterią
c)dobrym aparatem
d)dobrymi konfiguracjami, korzystam dużo z aplikacji, gier

czyli w skrócie najlepszy telefon w tym przedziale

Narazie brałem pod uwagę xiaomi 4x, xiaomi redmi 4x note, ale zależy mi żeby miały miui polska (chyba, że nie jest to aż tak ważne przy użytkowaniu telefonu). Liczę na nowe propozycję i ewentualne porady. Dziękuje z góry :)
 #955767  autor: maniek89
 12 paź 2017, 21:06
Jeśli zaakceptujesz fakt, że aparat w redmi note 4 jest tylko w porządku, to powinien pasować idealnie. Za niecałe 900 zł widziałem wersję 4/64 z polskiej dystrybucji z obsługą LTE 800 Mhz.
 #955815  autor: apis785
 13 paź 2017, 09:24
Jeśli bateria>aparat to redmi note 4x,
ewentualnie coś po środku to P9 lite, ewentualnie P10 lite za 1150zł z media expert.

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
 #955876  autor: surykatka86
 13 paź 2017, 19:59
Zdecydowanie Xiaomi Redmi Note 4 - w tej cenie, jeżeli chodzi o wydajność i parametry nie znajdzesz niczego lepszego. Największy minus to zdecydowanie aparat, nie ma tragedii ale rewelacji też nie. Na zdjęciach są widoczne szumy, no zdecydowanie nie jest to lustrzanka jak np. P9 :).Pozostałem parametry bez zarzutu.
 #955924  autor: marcin19883
 14 paź 2017, 12:10
Ja miałem Redmi note 4x. Zdjęcia przy dobrym świetle nie były złe. Dioda raczej nie pomagała. Słaba była. Plusów za to było dużo. Wyświetlacz na słońcu dobrze widoczny, bateria extra długo trzymała, procek zimny i energooszczędny. Do tego lubiłem ten poślizg palca po ekranie, dotyk czuły. Jednak musiałem go sprzedać, bo nie pasował mi cichy głośnik rozmów i fatalna jakość audio na słuchawkach
 #955935  autor: magusek
 14 paź 2017, 14:45
Moze mi ktos podpowiedziec gdzie kupic ten telefon? Kupilem niby od firmy na allegro i jak go dostalem to nie chcial sie wlaczyc.. aktalnie go zwracam
 #955986  autor: Eragon
 14 paź 2017, 21:15
No najlepiej to w Czajna, wiadomo.
W PL? Em, powiedzmy że technos. Też na All.
Albo Ibuygou w Chinach.

:smt006