Telekomunikacja jak na dłoni

Jaką ofertę wybrać - temat główny

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Jaką ofertę wybrać - temat główny

Postprzez Gregrin » 12 paź 2017, o 22:28

Flash999 napisał(a):Czy promocja z nielimitowanym LTE w RBM nadal działa? Można do niej migrować z obecnym numerem?

Tak, poprzez innego operatora. Najwięcej netu na pley'u w pakiecie ma chyba Viking mobile bo 15GB a najwięcej w ogóle w prepaid to orange bo aż do 50GB. Zobacz sobie zestawienie [Zestawienie] Opcje FULL No-Limit w ofertach na kartę ~30zl a tu szybkie porównanie od Blank https://xttrzw-db3pap001.files.1drv.com ... pmode=none
Gregrin
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Flash999 » 12 paź 2017, o 23:43

Dzięki Gregrin, widziałem ofertę Orange i właśnie chciałem z niej skorzystać, ale tam mam prędkości rzędu 3 Mb/s, a w Play 20 Mb/s. Spróbuję zmigrować do Red Bulla, poczytam na ten temat :)
Flash999
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 48

Postprzez mykowhai » 29 paź 2017, o 00:23

Witam, szukam dla siebie oferty na kartę, uciekłem z Playa, aktualnie jestem w T-Mobile z ofertą za 25zl, ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Jako dual mam wsadzona do testów kartę z Orange i trzyma zasięg bardzo dobrze, jednak nie wiem jak z ofertą u nich, zależy mi na nolimit i żeby to nie kosztowało jakoś dużo. Jak to ofertowo wygląda? Oferta Orange jest strasznie nieczytelna...
Nju również ma ciekawą ofertę, ale czy korzysta z nadajników z NetWorks?

Proszę o pomoc, bo nie daje rady w tych rozpiskach :D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
mykowhai
Obserwator
Obserwator

Postprzez f0ku5isko » 29 paź 2017, o 00:29

mykowhai napisał(a):ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Jedno z drugim raczej nie powinno mieć nic wspólnego. Zgłoś do BOK'u.
f0ku5isko
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Galaxy S8
Sieć: T-Mobile

Postprzez mykowhai » 29 paź 2017, o 00:37

f0ku5isko napisał(a):
mykowhai napisał(a):ale niestety w moim miejscu zamieszkania ciągle przełączają się nadajniki między sobą i dostaje smsy z próbą połączeń od ludzi.
Zgłosiłem ale zaproponowali mi wymianę karty SIM, gdzie raz już to robiłem. Dlatego proszę o pomoc w wyborze oferty...

mykowhai
Obserwator
Obserwator

Postprzez cyanoone » 29 paź 2017, o 09:08

Dla przenoszących numer no limit za 28 zł (rozmowy, sms, 35 GB). Polecam korzystać z tej oferty w taryfie Free, gdzie za doładowanie dostajemy za darmo bonus. Przy doładowaniu za 30 zł mamy 15 GB, czyli w połączeniu z poprzednim pakietem masz łącznie 50 GB miesięcznie.
Plus-->Play (2015)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
cyanoone
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 63
Model telefonu: Xiaomi Mi4i
Sieć: Play Lajt

Re: Virgin Mobile w Polsce cz.3

Postprzez Kamil7878 » 29 paź 2017, o 16:26

Kamil7878
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez f0ku5isko » 29 paź 2017, o 20:19

mykowhai napisał(a):
f0ku5isko napisał(a):
Zgłosiłem ale zaproponowali mi wymianę karty SIM, gdzie raz już to robiłem. Dlatego proszę o pomoc w wyborze oferty...

Rozumiem, że zamiast jeszcze raz zgłosić problem to lepiej od razu zmienić operatora... :P
f0ku5isko
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: Samsung Galaxy S8
Sieć: T-Mobile

Postprzez 3G » 30 paź 2017, o 01:23

Wymiana karty SIM dobra na wszystko ;)
Obrazek
3G
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: LG G4, S7 Edge, LG X-mach, Nokia E51, E52
Sieć: W4

Postprzez NormanS » 30 paź 2017, o 13:15

Witam wszystkich,
Chciałem się Was poradzić, bo zupełnie ostatnio straciłem orientacje o dostępnych ofertach.
Potrzebuje nowy telefon (w ten weekend były telefon porwał orkan G.) a nie bardzo chcę inwestować dość dużej kwoty w sklepie.
Aktualnie mam dwie karty sim, z których korzystam ale przydałaby mi się kolejna do iPada, więc jest okazja, że dobrać telefon w abo a kartę wrzucić w tablet.
Abonament byłby na firmę, Telefon zapewne z dual SIM ale to jeszcze rozważam, bo niestety kilka modeli które chciałem tej opcji nie mają.
I teraz pytanie, która z sieci ma dość dobrą ofertę, przy czym cena za telefon P10 / S8 / ... nie zrujnuje mojej kieszeni. Zapewne abonament to kwota rzędu ponad 100zł netto. Widzę, że dopiero wtedy cena za telefon schodzi poniżej 1000zł.
Będę wdzięczny za poradę..
NormanS
Obserwator
Obserwator

Postprzez BartSon » 14 lis 2017, o 20:32

to ja też się podpinam z pytaniem- oferta z telefonem w ogóle się opłaca? Bo ja mam teraz abonament za 29 zł w virgin i zupełnie wystarczający jest, no ale gdzieś tam widzę te reklamy w tv różnych operatorów z telefonami umów, zawsze myślałem że to słabe rozwiązanie i nie wychodzi się na plus, ale może coś się zmieniło? jakie macie doświadczenia?
BartSon
Obserwator
Obserwator

Postprzez Kamil7878 » 14 lis 2017, o 20:52

BartSon napisał(a):to ja też się podpinam z pytaniem- oferta z telefonem w ogóle się opłaca? Bo ja mam teraz abonament za 29 zł w virgin i zupełnie wystarczający jest, no ale gdzieś tam widzę te reklamy w tv różnych operatorów z telefonami umów, zawsze myślałem że to słabe rozwiązanie i nie wychodzi się na plus, ale może coś się zmieniło? jakie macie doświadczenia?
Teraz możesz ofertę vergin możesz powiązać i będzie jeszcze taniej.
Kamil7878
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez forum_tg » 14 lis 2017, o 22:13

Kamil7878 - ale z czym powiązać, nie rozumiem Twojej wypowiedzi
forum_tg
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Pochwały: 3
Model telefonu: LG dual SIM
Sieć: Play, Orange

Postprzez Kamil7878 » 14 lis 2017, o 22:41

Abonament dla grupy, czyli drugi i następny abonament za 50%.

https://virginmobile.pl/oferty/abonament/grupa
Kamil7878
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Jaką ofertę wybrać - temat główny

Postprzez ~Jo » 19 lis 2017, o 18:38

Witam. Pytanie do bardziej obeznanych w temacie. Potrzebuje oferty na kartę z darmowymi połączeniami w UE, mogą być 2 nowe karty. Kiedyś gdzieś jacyś wirtualni operatorzy chyba dawali taką ofertę na połączenia we własnej sieci, nie pamiętam jacy... mogą być zagraniczni operatorzy bez różnicy... temat jest taki... kobieta siedzi w chacie z dzieciakiem, mąż w rozjazdach po Europie... potrzebny tani stały kontakt między 2 osobami... JAk ktoś ma jakiś pomysł, to będę wdzięczny za pomoc.
nie jestem fan-boyem żadnej sieci wszystkie łupią nas na swój sposób, rzecz w tym żebyśmy jak najmniej im na to pozwolili - jako klienci :)
~Jo
Nowicjusz
Nowicjusz

Model telefonu: MYPHONE 6650
Sieć: PLAY, ORANGE, TMOBILE, LYCAMOBILE :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sieci komórkowe