Telekomunikacja jak na dłoni

sposób na szuję w biurze

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: sposób na szuję w biurze

Postprzez userTOR » 15 mar 2017, o 13:05

Remington napisał(a):Nagrywanie rozmowy bez zgody rozmówcy może być rozpatrywane pod kątem naruszenia dóbr osobistych określonych w art. 23 k.c.

Tak, ale TYLKO w określonych przypadkach - np. za opublikowanie takiego nagrania na YT.
Czym innym jest nagrywanie rozmów w celu obrony swoich interesów, gdyż niejednokrotnie tylko dzięki nim, możesz wykazać jak było naprawdę.
Na foulPlayForum, wielokrotnie były opisywane przypadki, kiedy to BiuroOlewkiKlienta wprowadzało w błąd klienta a potem, gdy oszukany klient odwoływał się do nagrania rozmowy, to 'nagle', takie ich nagranie stawało się niedostępne.

Oczywiście, jeśli tylko ktoś chce pytać złodzieja, czy może go nagrać, ma do tego pełne prawo. :D
Przestrzegam przed foulPlay.
userTOR
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: s868
Sieć: Uwolniony od foulPlayowej zarazy

Re: sposób na szuję w biurze

Postprzez Small_Kitten » 26 mar 2017, o 13:04

Ja bym starała się nagrywać poszczególne sytuacje czy to kamerką w telefonie, czy dyktafonem. To jedyne rozwiązanie.
Small_Kitten
Nowicjusz
Nowicjusz

Krecia robota

Postprzez RecznikFrotte » 12 paź 2017, o 16:29

Jeden ze współpracowników robi od jakiegoś czasu krecią robotę. Tak dokładnie, to pewnie i dłużej ale nic do mnie nie docierało. Teraz plotki i do mnie docierają więc widzę co się święci. Korpo to korpo, nic nie poradzisz, jak sie koniec roku zbliża to sypią zwolnieniami bo dobrze chcą na giełdzie rok zamknąć i to się pod ten nurt łapie. Widocznie kolega się połapał i zamiast lepiej pracować podkłada świnie, tu szepnie tam szepnie i ludzie się zaczynają na siebie wilkiem patrzec. Nie wiem czy ludzie to widzą ale nikt nic głośno nie mowi, że to on sieje zamęt tylko własnie plotki chodzą w myśl tego jak on chce, żeby chodziły. Jak go przyłapać na gorącym uczynku ale tak, żeby sięę później nie wyparł. Zaznaczam, że wszelkie nagrywania nie wchodzą w grę bo pracodawca nie ma nigdzie napisanego, że możemy być nagrywani a musiałoby być wg prawa żeby można nagrywać. Jeszcze mnie poda do sądu pajac i po co mi to potrzebne.
RecznikFrotte
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Krecia robota

Postprzez Morvius » 12 paź 2017, o 16:57

Może po prostu do niego coś szepnąć, że go chcą zwolnić czy coś. Skupi się na sobie i przestanie zawracać głowę innym.
Tylko Android & Windows :) Na IOS kiedyś przyjdzie pora lecz to jeszcze nie ten czas :P
Morvius
Moderator
Moderator

Pochwały: 87
Model telefonu: Huawei P9 Samsung Galaxy S5 Nokia Lumia 735 Nokia Lumia 830 Lg G3 Lg GFlex 2
Sieć: Fioletowy Turbo Kisiel

Postprzez goral2099 » 12 paź 2017, o 17:02

Albo mi się wydaje, albo taki temat już jest/był na forum...kopiuj/wklej?
goral2099
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 8
Model telefonu: ASUS ZENFONE 3 ZOOM S, GPD G5A
Sieć: Play, Lycamobile, BDI, OFnK

Postprzez ObserwatorZRamieniaONZ » 12 paź 2017, o 17:48

Był był, za chwile przylezie tutaj drugi spamer i wklei link do jakiegoś spajszopu ;)

Nie wklei. Morvius ;)
ObserwatorZRamieniaONZ
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Postprzez Remington » 12 paź 2017, o 18:58

Było i to od tego samego autora - łączę oba wątki.

Tak był i link, i aktywność zbanowanych obecnie kont. A RecznikFrotte też już polecał sklep szpiegowski w innym wątku, więc to nie może być przypadek Nie podzielam zatem przekonania Morviusa.

Pierwszy link lub nazwa czegoś polecanego spowoduje zamknięcie tematu i bana.

Od siebie powtórzę to co poprzednio:

Remington napisał(a):przede wszystkim świadkowie.

Mając świadków, nawet w korpo można coś zdziałać.

Po uzyskaniu pewności co do intencji autora obu wątków oraz sposobu jego aktywności na forum, wątek zamykam.
Remington
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Kosz