DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 125
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 125
 #951983  autor: habish
 21 wrz 2017, 19:29
A od którego masz okres rozliczeniowy?
Wakacje musisz włączyć na kilka dni przed nowym okresem, wówczas wakacje włącza się właśnie na ten nowy okres rozliczeniowy.
 #955009  autor: Hawk89
 08 paź 2017, 21:00
Czy będąc za granicą (w UE) media społecznościowe również nie zżerają transferu?

Druga sprawa. W temacie o abo ktoś wspomniał, że darmowy transfer nie działa na przesyłanie plików, video rozmowy, wchodzenie na profile? Co do przesyłania plików czy video to rozumiem (chociaż przyjemniej by było gdyby też się nie liczyło), ale to o wchodzeniu na profile mnie zastanawia. Czy chodzi o to, że przeglądając fb jak wejdę w czyjś profil to już bierze z pakietu dane?

Kolejna sprawa. W tej chwili umowa jest na mamę i chciałbym przejść z t-mobile do plusza oraz przepisać umowę na siebie. Z tego co znalazłem w internecie to cesja w pluszu jest tańsza niż w t-mobile więc będę chciał to załatwić już po przeniesieniu. Tylko zastanawiam się czy przy pluszu na kartę nie będzie jakichś zawirowań z tymi wszystkimi aktywowanymi pakietami. Czy lepiej najpierw załatwić cesję zanim zacznę aktywować wszystkie pakiety czy na odwrót. I w ogóle czy idzie to załatwić przez internet czy trzeba iść do salonu plusa? (Może od razu przy przenoszeniu numeru?)
 #955018  autor: Karlos20
 08 paź 2017, 21:16
Hawk89 pisze:Czy będąc za granicą (w UE) media społecznościowe również nie zżerają transferu?
Będą zżerać dane. Z limitu GB przyznanego w ramach roamingu UE, który pomniejsza stan MB/GB w Polsce, a potem 4 gr/1 MB.
Hawk89 pisze:W temacie o abo ktoś wspomniał, że darmowy transfer nie działa na przesyłanie plików, video rozmowy, wchodzenie na profile? Co do przesyłania plików czy video to rozumiem (chociaż przyjemniej by było gdyby też się nie liczyło), ale to o wchodzeniu na profile mnie zastanawia.
Bo durny Plus ma swój apn plus, który sporo komplikuje. Przy UE portale przeglądasz normalnie, ale będą rozliczane z pakietu. W kraju tak naprawdę elementy własne + tekst nie jest taryfikowany. Reszta z pakietu danych.
W sprawie cesji zwróć się do najbliższego punktu Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #955250  autor: andx
 10 paź 2017, 10:52
Witam. Czy po przeniesieniu nr z a2mobile jest uwzględniany rabat na 3m-c? i czy aby otrzymać 40% do pierwszego doładowania można zrobić to przez "zdrapkę".
 #955312  autor: andx
 10 paź 2017, 14:42
w12 pisze:andx, tak z ciekawości zapytam o przyczyny transferu z a2mobile do plusha.
Problemy za granicą
 #955676  autor: kemsinenu
 12 paź 2017, 12:01
Na niektórych telefonach jest oddzielny licznik danych dla roamingu, jednak operatorzy znani sią z innego naliczania zużycia niż to widzą urządzenia końcowe, więc nie jest to 100% dokładny sposób.
 #955860  autor: MyszkaMiki
 13 paź 2017, 18:14
Witam. Zleciłam przeniesienie abonamentu z NJU do Plush na kartę. W salonie otrzymałam tymczasową kartę sim, która nie jest aktywna. W salonie powiedzieli, że będzie aktywna w dniu przeniesienia numeru. Czy tak to ma być?
 #955863  autor: sql
 13 paź 2017, 18:39
Za tydzień mój brat przeniesie się do Plusa na kartę a później zmigruje do Plusha.
Co mam mu włączyć? Czy o czymś zapomniałem ?
1) Taryfa za 25 zł
2) Co 5 doładowanie gratis
3) rok ważności konta
4) 40% za pierwsze doładowanie online
  • Strona 17 z 125
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 125
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 125