DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #953886  autor: teleman29
 03 paź 2017, 14:25
Panowie, czy jest kolejna awaria wlaczania uslug w play? Zlozylem dyspozycje wlaczenia formuly unlimited krotkim kodem , no i wisi dyspozycja od kilku godzin jako - "w trakcie wlaczania"

w tej chwili to widze ze play 24 tez kreci i kreci koleczko, juz nawet nie mozna podejrzec uslug i pakietow

Powiedzcie bo ch...a mnie bierze
dzieki
 #953907  autor: Gregrin
 03 paź 2017, 16:30
Zmiana taryfy trwa przeważnie ok 3-4 godz ale już po ok 20min widać zmiany w p24. Najlepiej wylogować się i zalogować ponownie na stronie p24 żeby mieć najświeższe info.
 #953911  autor: rudymax
 03 paź 2017, 16:40
Co do zmiany taryfy w Play, jako ciekawostkę wkleję to, co kilka dni temu napisałem w innym wątku:
Zmieniłem na InK50. Przy okazji chciałem sprawdzić jak szybko przebiegnie zmiana taryfy. Taryfę zmieniłem 22:20 i już się nie mogłem wylogować, bo rozłączyło sesję (ta karta była w modemie) Zmieniłem źródło internetu, zalogowałem się ponownie ok 22:30 i już była nowa taryfa, a opcja zmiany taryfy pozwalała na kolejną zmianę. Nigdy wcześniej zmiana taryfy w Play nie poszła mi tak szybko.
 #953931  autor: bolek2004
 03 paź 2017, 17:38
Od kilku dni jest awaria przy aktywacji pakietów z formuły. Jest gdzieś wątek na forum play, nie mogę go znaleźć ale o tym czytałem.
Co ciekawe jeśli ktoś ma już wcześniej aktywowany jakiś pakiet to odnawia się bez problemu. Przed wczoraj mi się formuła sms odnowiła bez problemu.
 #953975  autor: teleman29
 03 paź 2017, 20:45
Formuła wskoczyla dopiero po około 4 godzinach. Wiem że nie wcześniej bo nie była też pobrana kasa z konta. Zdziwiło mnie to o tyle że do tej pory zawsze miałem wszystko w ciągu max 5 minut, nawet zmiany taryfy. Pozdrawiam
 #953976  autor: teleman29
 03 paź 2017, 20:47
Czyżby, analogicznie do problemów z aktywacja mini max, oznaczało to że coś grzebia i że promocja formuł się zakończy??? Ciekawe czy ci którzy mają ja włączona zachowają prawo do jej automatycznego odnawiania?
 #953982  autor: Ricki1980
 03 paź 2017, 21:13
Wczoraj ok. 18:00 wyłączyłem przez *111# formułę SMS. Po 20 minutach była już nieaktywna. Następnie tak samo włączyłem opcje unlimited i po ok. 10-15 minutach wybór został zaakceptowany i aktywowany.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #954206  autor: Karlos20
 04 paź 2017, 18:30
24bis24 pisze:ile numerów można podpiąć do konta na Play24?
Nie ma ograniczeń, zwróć uwagę, że przy starych taryfach lub po aktywacji świeżo aktywowanego numeru w Play, jego podpięcie do Play24 będzie możliwe w ciągu ok 1h od aktywacji numeru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954212  autor: 24bis24
 04 paź 2017, 18:45
swego czasu podpinało się konto podczas rejestracji na play24.
obecnie jest problem z dodaniem i myślałem, że ilość numerów ma znaczenie

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #954214  autor: Karlos20
 04 paź 2017, 18:48
Nie ma znaczenia, ale warto tą 1 godzinkę odczekać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #954218  autor: rudymax
 04 paź 2017, 19:05
24bis24 pisze:czekam już dwa dni
Jeżeli rejestrowałeś nowy numer poprzez Play24 i jednocześnie zaznaczyłeś opcję dodania numeru do konta, to możesz czekać nawet 2 lata :) Ale poważnie. Ta funkcja od dawna nie działa prawidłowo i powoduje dodanie numeru do konta w niepełny sposób. Jeżeli tak zrobiłeś, to najpierw usuń numer wchodząc na Play24/Mój Profil (tam powinien być widoczny), a następnie dodaj go normalnie do konta. Jeżeli numeru nie będzie w zakładce Mój profil, to nie mam pomysłu.
 #954230  autor: 24bis24
 04 paź 2017, 19:32
rudymax pisze:Jeżeli numeru nie będzie w zakładce Mój profil, to nie mam pomysłu.
no właśnie nie ma i nie można utworzyć też nowego konta tylko dla tego numeru

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #954236  autor: rudymax
 04 paź 2017, 19:42
24bis24 pisze:
rudymax pisze:Jeżeli numeru nie będzie w zakładce Mój profil, to nie mam pomysłu.
no właśnie nie ma i nie można utworzyć też nowego konta tylko dla tego numeru
Wnioskuję, że zaznaczyłeś tą opcję podczas rejestracji i numer źle się dodał. Dlatego nie można utworzyć nowego konta. Dziwne tylko, że numeru nie ma w zakładce Mój profil. Zazwyczaj numer dodawał się do zakładki Mój profil, a nie pojawiał się w pozycji moje numery. Zostaje BOK.
 #954263  autor: jarekt
 04 paź 2017, 20:58
@24bis24, od pewnego momentu zarejestrowanie numeru przez Play24 i jednocześnie zaznaczenie opcji dodania numeru do konta powoduje takie właśnie problemy - w dodatku większość konsultantów Play (specjalistów) nie daje rady tego skorygować.

Kiedyś problem się rozwiązywało w taki sposób jak opisał @rudymax ale dobre się skończyło.

Pisałem jakiś czas temu, żeby się wystrzegać dodawania numeru do konta podczas rejestracji numeru ale na bank tego nie czytałeś (a może czytałeś ale zapomniałeś).

Dodam jeszcze, że od około tygodnia, może nawet 2 tygodni, odczuwam dziwne zmiany w systemach Play/RBM/Fakt (P4).
Robię dużo różnych rzeczy z numerami i odczuwam coś takiego jakby mocno zmieniano sprzęt i oprogramowanie w systemach P4 (niekoniecznie na szybszy), migrowano bazy danych między systemami, itp.
W efekcie całkowicie zmieniły się "timingi" bardzo wielu operacji (z różnych powodów ważne dla mnie) i muszę pewne rzeczy rozgryzać czy po prostu "zliczać" na nowo.

I już zupełnie jako off-top dodam, że odkryłem jakiś czas temu nieprawdopodobny błąd w systemach jednego z opów ale o tym chyba napiszę w osobnym temacie. Spadniecie z krzeseł.
 #954329  autor: Gregrin
 04 paź 2017, 22:47
jarekt pisze:I już zupełnie jako off-top dodam, że odkryłem jakiś czas temu nieprawdopodobny błąd w systemach jednego z opów ale o tym chyba napiszę w osobnym temacie. Spadniecie z krzeseł.
Lubie takie smaczki :D Napisz przynajmniej jaki to op, niespodzianki nie zepsujesz ;)
 #954358  autor: bobiwr
 05 paź 2017, 07:31
24bis24 pisze: ...odkryłem jakiś czas temu nieprawdopodobny błąd w systemach jednego z opów ale o tym chyba napiszę w osobnym temacie. Spadniecie z krzeseł
Trzymamy za... słuchawkę. :shock: