DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #950731  autor: NewNeo
 15 wrz 2017, 10:09
Witam.
Przymierzam się do zakupu Smart Band. Pierwszy wybór padł na Xiaomi Mi Band 2. Na czym mi zależy:
- długi czas pracy baterii bez ładowania
- powiadomienia o połączeniach i wiadomościach
- budzenie wibracją
- w miarę wodoszczelny
Xiaomi spełnia te warunki prawie idealnie. Fajnie by było, gdyby powiadomienia zawierały też identyfikację osoby dzwoniącej i informacje od kogo jest wiadomość. Pytanie czy jest coś lepszego niż Xiaomi Mi Band 2? Nie zależy mi na innych wodotryskach. Cena też może być wyższa niż Xiaomi. Czy polecacie inny nowszy produkt. Czytałem, że niedługo ma ukazać się Xiaomi Mi Band 3.
 #950732  autor: Eragon
 15 wrz 2017, 10:28
Czekaj, i zobaczymy co wyjdzie ;)

:smt006
 #951034  autor: bazooka
 17 wrz 2017, 18:22
No tak, coś za coś - X powiadomień dziennie, świecenie za każdym ruchem nadgarstkiem itp.
Można co nieco zminimalizować, ale tu nie chodzi o długość działania na jednej baterii tylko funkcjonalność. Musiałbym znać Twoje preferencje by coś więcej napisać, ale tak, co 3dni pewnie trza dać mu jeść :)
 #952813  autor: NewNeo
 26 wrz 2017, 13:38
Witam.

Chyba się skuszę na najnowszy produkt Xiaomi https://xiaomi-mi.com/amazfit/xiaomi-am ... and-black/ bateria według specyfikacji 12 dni, ale jak raz na tydzień miałbym to ładować też wystarczy. Tylko na razie do kupienia na Aliexpress https://www.aliexpress.com/item/Origina ... 83370.html i to w wersji z chińskimi szlaczkami.
 #952824  autor: Morvius
 26 wrz 2017, 14:33
Kupiłem mi band 2 z polski za 129zł i zamawiam w listopadzie drugi. Tu jednak przy drugim stawiam albo na mi band 2 lub na xiaomi amazfit. W tych cenach nic lepszego nie trafisz.

Klasyczny obserwator wątku.
 #952866  autor: babeo
 26 wrz 2017, 17:25
Morvius pisze:Kupiłem mi band 2 z polski za 129zł (...) W tych cenach nic lepszego nie trafisz
Ja dokładnie tak samo. Dziś mija 3 tydzień a ja mam jeszcze 23% baterii :-D
Morvius pisze:xiaomi amazfit
Ale to już inna półka cenowa :roll:
 #952872  autor: Morvius
 26 wrz 2017, 17:40
Ale to już inna półka cenowa
Ok 450 zł ale dalej taniej niż Samsung Gear fit 2 za 650zł ;)

Klasyczny obserwator wątku.