DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 26 z 33
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33
 #952765  autor: adacomp
 25 wrz 2017, 21:23
w12 pisze:Jak złożę wniosek o przeniesienie numeru przez stronę to z automatu ulokują mnie w taryfie OFnK?
Na 100% tak.

http://www.orange.pl/portal/commerce/wi ... stid=64491
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id, ... er%20karta

W sumie i tak w Orange prepaid zostały tylko 2 taryfy OFNK i Yes.
 #952939  autor: PawlusG
 26 wrz 2017, 21:55
Po co przenosić? Kup starter za 5 zł i dostaniesz w nim 0,5 lub 1 GB internetu. Do testów spokojnie starczy, LTE powinno być aktywne od razu, a nie tak jak w T-Mobile po wyproszeniu w BOKu.

:)
 #953719  autor: tele2017
 02 paź 2017, 12:26
Kilkakrotnie zwracałem uwagę pracownikom Orange na błędy na ich stronach i do dzisiaj nic z tym nie zrobili czyli wszystko i wszystkich mają gdzieś. Ja w Mój orange na www mam nadal pakiet nielimitowany z netem za 35zł gdzie dostaje w opisie usługi 2 do 5GB. Żenada.
A w bilingach każdy sms aktywacyjny zawsze wykazywany jest za 0zł mimo że pobiera z konta. Absurd.
 #954078  autor: surface123
 04 paź 2017, 10:21
Panowie

Czy promocja 28 zł dla przenoszących numer łączy się z promocją 3 m-c za darmo ??

Tzn chodzi mi o to czy jak włączę Bonus 3 miesiące za darmo to mogę potem skorzystać z pakietu za 28 zł ?? (dla przenoszących, ale włączyć go po trzech miesiącach po wykorzystaniu tego za 25 zł ) ?
 #954172  autor: surface123
 04 paź 2017, 15:08
Tak, wiem

Ale czy oferta za 25 zł ( ale 3 miesiące GRATIS ) nie jest już pakietem który może wykluczyć później ten inny ( za 35/28 )

I czy można go włączać nawet kilka razy w ciągu roku ? I nadal mieć rabat ?

Jeszcze jedno pytanie, ustalam sobie datę przenosin np na 16.12.2017

Czy RWK jest liczone od tej daty dopiero i 2 GB neta na rok, czy od otrzymania startera z numerem tymczasowym ??

Co się stanie jak mam zlecone już przenosiny do T-mobile a wypełnię wniosek o kolejne przenosiny, zostanie ten pierwszy z automatu anulowany ??
 #954200  autor: asdaf
 04 paź 2017, 17:45
Czy RWK jest liczone od tej daty dopiero i 2 GB neta na rok, czy od otrzymania startera z numerem tymczasowym ??
Jest liczone od aktywacji startera, czyli włożenia go do telefonu i jego włączenia. Jeśli aktywujesz sterter jeszcze z numerem tymczasowym to od tego momentu jest liczone RWK.
Co się stanie jak mam zlecone już przenosiny do T-mobile a wypełnię wniosek o kolejne przenosiny, zostanie ten pierwszy z automatu anulowany ??
Drugi wniosek zostanie odrzucony.
 #954692  autor: andx
 06 paź 2017, 17:40
Witam. W pon. powinienem mieć przeniesiony nr do Orange na kartę i chciałbym się poradzić, co po kolei zrobić po przeniesieniu do Orange - Free i jakimi kodami uruchomić co trzeba. Możecie podpowiedzieć?
 #954698  autor: andx
 06 paź 2017, 17:57
w12 pisze:Ja też na poniedziałek mam zaplanowane przeniesienie numeru.

Pewnie bardziej niż uruchomić trzeba będzie coś powyłączać.
Szukam inf że np.
1. Doładuj konto
2.Wł. taryfę Free kodem....
3.Wł. cylicznego... kodem
itd. itp
 #954709  autor: rudymax
 06 paź 2017, 19:17
andx pisze:
w12 pisze:Ja też na poniedziałek mam zaplanowane przeniesienie numeru.

Pewnie bardziej niż uruchomić trzeba będzie coś powyłączać.
Szukam inf że np.
1. Doładuj konto
2.Wł. taryfę Free kodem....
3.Wł. cylicznego... kodem
itd. itp
To zależy jak będziesz miał zamiar korzystać z karty. Co do taryfy, to jeżeli przenosiłeś online przez kuriera, to już będzie taryfa Free, włączony RWK i pakiet 2 GB ważny rok. Jeżeli to Twój jedyny w ostatnim czasie numer w Orange, to mogłeś jeszcze skorzystać z promocji polegającej na poleceniu Cię przez innego użytkownika Orange na kartę, ale może własnie tak zrobiłeś.
 #954711  autor: andx
 06 paź 2017, 19:27
rudymax pisze:
andx pisze:
w12 pisze:Ja też na poniedziałek mam zaplanowane przeniesienie numeru.

Pewnie bardziej niż uruchomić trzeba będzie coś powyłączać.
Szukam inf że np.
1. Doładuj konto
2.Wł. taryfę Free kodem....
3.Wł. cylicznego... kodem
itd. itp
To zależy jak będziesz miał zamiar korzystać z karty. Co do taryfy, to jeżeli przenosiłeś online przez kuriera, to już będzie taryfa Free, włączony RWK i pakiet 2 GB ważny rok. Jeżeli to Twój jedyny w ostatnim czasie numer w Orange, to mogłeś jeszcze skorzystać z promocji polegającej na poleceniu Cię przez innego użytkownika Orange na kartę, ale może własnie tak zrobiłeś.
Nr przeniesiony w salonie, będzie to mój pierwszy nr przeniesiony/aktywny w Orange, bez promocji polecające
Myślę że w temacie o Plush 25 jest to fajnie opisane, jak wszystko poustawiać po aktywacji.
  • Strona 26 z 33
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 33