DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #952548  autor: OneOne222
 24 wrz 2017, 19:24
Witam potrzebuje telefon tak do 2100zł.Aktualnie mam nokię n8 symbian i nie wiem czy android lepszy czy ios.

Chciałbym by net szybko śmigał..gry bez zacinki..gps dobry i aparat

tyle tego w necie,że zgłupiałem.Co zdanie to inne.

galaxy s7 2000zl+szkło hartowane 100zł+pokrowiec około 40zł

iphone 6s 2100zł+szkło 80zł+pokrowiec 30zł

ceny podobne wychodza

trzecia kwestia kupując z neta telefon + szkło hartowane gdzie mam się udać z tym by mi profesjonalnie to przykleili? bo samemu na pewno poknocę coś
 #952564  autor: Eragon
 24 wrz 2017, 20:23
S7.
A co jest trudnego w naklejaniu szkła? xD

:smt006
 #952570  autor: Cobretti
 24 wrz 2017, 20:52
Zdecydowanie S7. Tamto coś nie jest warte tych pieniędzy ani nic poza aplowymi ograniczeniami nie oferuje. Mity o ich niezacinajacym się systemie są tylko mitami.
S7 bije ich wszystkie modele superamoledem na starcie, masz karte pamięci, dostanie aktualizację do andro 8.0 (obecnie sprzedawane S7 mają na starcie 7.0).
A po co chcesz coś naklejać na wyswietlacz? Lepiej etui sensowne kupić i nie naklejać śmieci na wyświetlacz.
 #952573  autor: niunius93
 24 wrz 2017, 20:54
OneOne222 pisze:trzecia kwestia kupując z neta telefon + szkło hartowane gdzie mam się udać z tym by mi profesjonalnie to przykleili? bo samemu na pewno poknocę coś
Nic trudnego, polecam jedynie szkła dobrych producentów np. 3mk, które przykleja się dziecinnie prosto i trzeba na prawdę się postarać żeby coś sknocić. Nie daj się naciągnąć na byle gówniane szkła za 50 zł w punktach GSM, które na chińskim rynku idzie dostać na dobrą sprawę za 5 zł.
 #952596  autor: FKS_91
 24 wrz 2017, 23:04
Przede wszystkim musisz zdecydować czy wolisz ios czy android :) Dla mnei też zdecydowanie s7. Przede wszystkim ios do mnie nie przemawia
 #952709  autor: Violka
 25 wrz 2017, 16:01
To tez zależy jakie masz wymagania. W każdym razie Apple to na prawdę dobre telefony, ale Samsung również można powiedzieć, że jest fajny. Ja jednak wolę te z Androidem. No i http://telepolis.pl telefony mamy na prawdę duży wybór.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017, 10:26 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: spam
 #952740  autor: OneOne222
 25 wrz 2017, 19:32
1.hmm ciągle mam dylemat.. miałem w ręku 6s i zrobił dobre wrażenie na mnie szczególnie tylna obudowa..s7 miałem przez chwilę i dokładnie nie pamiętam.Czy s7 bardzo się rysuje chodzi mi o tylną obudowę..bo palcuje się na pewno.. czy pixele się szybko wypalają w s7? czytając opinie o s7 na ceneo przewijało się trochę opinii o awaryjności telefonu np po 3mc płyta padła itp itp zaś o iphone same pozytywy

2. czy samsung ma radio ? czy iphone ma radio?

3.czy samsung ma już androida 7.0? podobno w nim radio jest czy to prawda?

4.Samsung z tego co wiem ma mapy google.. a iphone?

5.Różnica w cenie obu telefonów dla mnie to około 60zł licząc pokrowiec i szkło hartowane dla tego ciągły dylemat który

6.Szczególnie jakoś nie bawię się telefonem..cyknę raz na mc fotkę jakaś.. co do gier który z nich sprawował będzie się lepiej w grach? i ostatecznie jak z nawigacją obu telefonów? która jest dokładniejsza ?

Prosiłbym o odpowiedzi na te pytani bo kompletnie nie wiem który telefon wybrac

w samsungu boje się tego,że rysował się bedzie szybko..pixele się wypalą

aha i ostatnie pytanie Net..w którym będzie chodził szybko i płynnie bo na necie dużo będę siedział(tutaj wyświetlacz samsunga wygrywa bo większy i amoled)

sam nie wiem czy jest sens to jabłko brac?

i pytanie 8.czy iphone jest wodoszczelny jak samsung? i czy ten samsung faktycznie jest wodoszczelny czy to taki pic na wode?


z góry dziękuje za odpowiedzi
 #952746  autor: Cobretti
 25 wrz 2017, 20:05
O Samsungu S7:
Radia nie ma. Obecnie sprzedawane S7 mają nougata 7.0 (na sammobile piszą że dostanie 8.0)
Mapy google ma samsung ale są też inne mapy do pobrania, np. openstreetmap
Samsung S7 do gier ma odpowiednie bebechy więc jak najbardziej, to samo zdjęcia.
Nie wiem czy się rysuje szybko używam go z etui, nie naklejam śmieci na wyświetlacz bo to nic nie daje.
Nic się nie wypala, to bzdury powtarzane przez "znawców".
Internet zależy od sieci:-) W samsungu S7 jest LTE cat.9 (agregacja 3 nośnych), tak więc teoretycznie jak sieć pozwoli to internet idzie jak błyskawica.
Samsung faktycznie jest wodoszczelny ma klasę IP68. Zresztą wpisz sobie na YT, jest milion filmów i porównań z ajfonem.
Ja nie wybrałbym ajfona z wielu wzgledów, od zamkniętego systemu zaczynając a na utrudnieniach i chorej polityce appla kończąc, jak to kupisz to skazujesz się na wszystko od nich za nie małe potem pieniądze. Ich złącza, blokowany bluetooth, nie pozwalają pobrać więcej jak 150MB poprzez sieć, brak kart pamięci, słabe wyświetlacze w porównaniu do samsunga, słaba przeglądfarka safari... jest pewnie jeszcze więcej przeciw.
 #952757  autor: Cobretti
 25 wrz 2017, 20:29
Na YT warto obejrzeć filmy pod tytułem "Samsung S7 original vs. fake". Pokazują piękne podróbki, trzeba uważać jak kupujesz z jakiegoś "niewiarygodnie taniego" sklepu.