DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #943108  autor: zoltan666
 02 sie 2017, 22:07
Korzystanie z wykupionego wcześniej pakietu GB jest traktowane jako "płatna aktywność", więc będzie działać do czasu całkowitego wykorzystania tych GB, nawet dłużej niż rok.
 #943660  autor: PawlusG
 06 sie 2017, 17:09
Czy ktoś może korzysta z usługi dodatkowa karta SIM w Orange? Według informacji na infolinii działa z każdą usługą, włączając w to usługi na kartę, co jest sprzeczne z tym co jest wpisane w regulaminie. Biorąc pod uwagę nowe limity danych w ofercie na kartę z pakietem, wydaje mi się, że to dość ciekawa opcja.
http://www.orange.pl/kid,4002535747,id, ... ticle.html

:)
 #943697  autor: Remington
 06 sie 2017, 20:12
PawlusG pisze:Czy ktoś może korzysta z usługi dodatkowa karta SIM w Orange? Według informacji na infolinii działa z każdą usługą, włączając w to usługi na kartę,
Tylko dla abonamentowych. Nie wiem skąd pomysł, że dla prepaid też skoro w regulaminie wprost jest wyłączenie.
 #943905  autor: PawlusG
 07 sie 2017, 22:24
Czy Orange naprawdę ma taki problem, żeby mieć dobrze poinformowanych konsultantów i jeden ważny regulamin usług na raz? Nie wspomnę już o tragicznej stronie internetowej, na której znalezienie czegokolwiek, to po prostu droga przez mękę. Chyba nikt nie ma tak poukrywanych informacji na stronie jak Orange.

:)
 #952522  autor: Robin560
 24 wrz 2017, 17:21
Jeśli wszystko rozumiem to przenoszę numer do orange ładuję za 50 i mam 27 gb na rok?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #952530  autor: wasylek
 24 wrz 2017, 18:17
Robin560 pisze:Jeśli wszystko rozumiem to przenoszę numer do orange ładuję za 50 i mam 27 gb na rok?
jak przeniesiesz z kogoś zaproszenia to dostaniesz jeszcze nielimitowanych rozmów na numery komórkowe i stacjonarne oraz 100 GB do wykorzystania przez trzy miesiące.