DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #952411  autor: FKS_91
 23 wrz 2017, 20:33
Zgadzam się że jeśli chodzi o telefon w takiej cenie to s8. Jestem ciekawy jak to wygląda w nokii 8 bo ostatnio coś się chwalą że mają dobry, telefon dosyć też wydajny ale narazie za drogi
 #952417  autor: Cobretti
 23 wrz 2017, 21:56
Marcinos85 pisze:Witam chcę kupić telefon który posiada bdb aparat który robi super zdjęcia w różnych warunkach. Proszę o pomoc w wyborze z góry dziękuję :-)
Możesz też za około 2000zł nabyć nowego S7, nie powinno być problemu z jakością zdjęć.
 #952471  autor: Kozik_7X
 24 wrz 2017, 12:36
Jeśli znajdziesz do 2500 zł S8 to jak najbardziej. Myślałem jeszcze przez chwilę o Huawei P9, jednak porównując zdjęcia, zarówno S7 i S8 wypadają o niebo lepiej, szczegółowość powala.
Nie ma co gadać, to Samsungowi należy się pozycja lidera w wyściu o najlepszy aparat.
 #952473  autor: Cobretti
 24 wrz 2017, 12:45
W chińskich wynalazkach typu huawei albo xiao jest totalna loteria jeżeli chodzi o obsługę np. HD Voice, wszystko tam zależy od softu wersji i odmiany jaką wylosujesz kupując to cudo :lol:
Poza tym o czy my mówimy, Samsung ich wszystkich powala na starcie superAMOLEDem.
 #953478  autor: Cobretti
 30 wrz 2017, 12:18
Tylko Samsung S7, wszelkie iphony się z nim nie równają, od wyświetlacza zaczynając na baterii i aparacie kończąc, do tego są znacznie droższe od S7 a oferują o wiele mniej. Wystarczy popatrzeć na porównania na YT. Iphony to przeciętne,drogie i przereklamowane telefony dla "wyznawców marki", jest cała masa telefonów która bije takiego np. iphone 8 ze śmieszną bateryjką 1821mAh i baaardzo przeciętnym wyświetlaczem a kosztują 1/3 ceny.
 #953606  autor: T-mati1
 01 paź 2017, 15:07
Cobretti pisze:Tylko Samsung S7, wszelkie iphony się z nim nie równają, od wyświetlacza zaczynając na baterii i aparacie kończąc, do tego są znacznie droższe od S7 a oferują o wiele mniej. Wystarczy popatrzeć na porównania na YT. Iphony to przeciętne,drogie i przereklamowane telefony dla "wyznawców marki", jest cała masa telefonów która bije takiego np. iphone 8 ze śmieszną bateryjką 1821mAh i baaardzo przeciętnym wyświetlaczem a kosztują 1/3 ceny.
:D Dawno nie czytalem wiekszych bzdur

THUNDER UP!!!
 #953611  autor: Cobretti
 01 paź 2017, 16:23
Dawno chyba niczego nie czytałeś bo mało czytasz ogólnie, zwłaszcza specyfikacji iphonów. Co się nie zgadza? Ze zrozumieniem czego masz problem? Że ajfon to przeciętny badziew dla szpanerów? To fakt znany już od dawna. Czym to niby powala i kogo? Wyświetlaczem? Śmieszną bateryjką czy wynalazkami typu złącze ligtening albo jakimiś utrudnieniami albo blokadami?
 #953650  autor: Eragon
 01 paź 2017, 21:35
Ano wybacz Cobretti...
Chciałeś dobrze, coś prawdziwego nawet rzekłeś - ale strasznym fanbojstwem zajechało... I dlatego zraziłeś kolegę.
W skrócie, przy iP płacisz za to że to wszystko działa. I baterii się nie czepiaj, bo obydwoje wiemy że iP na niej pociągnie dłużej niż jakikolwiek Android na tej samej baterii. To jest po prostu inne, specyficzne środowisko(ze wszystkimi tego zaletami i wadami). I basta. Dobranoc szanownemu gronu.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2017, 22:22 przez Eragon, łącznie zmieniany 1 raz.

:smt006
 #953652  autor: Cobretti
 01 paź 2017, 21:54
Zaraz tam fanbojswem:-D Od tego do są wyznawcy jabłek :lol:
Którego kolegę? Ten od tematu sprawy pewnie już zdecydował, i nie będzie to emejzingphone :lol:
 #953664  autor: Fresik
 02 paź 2017, 01:10
ja się nie zgodzę z Eragonem :)
miałem iphone se i wytrzymałem z iosem 4miesiące. płacisz za to że działa? średnio co tydzień psuło się coś w stylu mikrofonu- przestawał działać mikrofon i nie było znaczenia czy to zestaw słuchawkowy czy bez zestawu, reset iphona działał. oczywiście to się dało naprawić ale do tego dochodzi ios który jest bez sensu. kupiłem iphone tylko dlatego że stwierdziłem, iż jeśli jest to firma na 2 miejscu pod względem wielkości firmy na świecie to znaczy że jest coś warta. myliłem się i telefon sprzedałem. bateria trzymała niecałą dobę gdzie mój stary z1 compact działał 2 dni, bezawaryjność o dupę potłuc, do tego system zarządzania połączeniami totalnie nietrafiony (aby wybrać numer telefonu z książki w androidzie wpisujesz cyframi nazwę kontaktu, w ios musisz przełączyć się na ksiąkę, potem kliknąć w pole wyszukiwania ,wpisać daną wartość, potem kliknąć kontakt, a następnie połączenie głosowe(w androidzie 5x mniej kliknięć), najgorsze jest jednak jak potem chcesz wybrać numer telefonu z klawiatury. kliknąć trzeba "anuluj, przełączyć się na klawiaturę i wpisywać spowrotem dane. Moją pracą jest dzwonienie, dlatego te wady totalnie dyskwalifikują ten sprzęt zwłaszcza że nie widziałem żadnych korzyści poza tym że sprzęt właczał się 2 sekundy szybciej niż android.

to tak ogólnie pocisk w stronę ajfonów.
Generalnie
 #953674  autor: Remington
 02 paź 2017, 08:44
Widzisz, a ja po pół roku z Androidem przesiadłem się na iPhone i więcej do Androida (który nadal mam jako służbowy) z głównym numerem nie wrócę. iOS ma swoje minusy niewątpliwie, ale jest wystandaryzowany (brak problemów ze zgodnością itp.) i przede wszystkim bezpieczny (na iOS nie ma wirusów, włamań itp.). Każdy ma po prostu inne priorytety, jeśli dla kogoś istotne są powyższe, to zdecydowanie iPhona mogę polecić.