DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #952232  autor: jarekb11
 22 wrz 2017, 19:36
Cześć.
Tu masz porównanie
https://www.euro.com.pl/porownanie.bhtm ... 8141416353
porównując cyferki to chyba minimalnie lepszy jest J7
Odrobinę większy wyświetlacz, pojemniejsza bateria bateria,odrobinę lepsze kamerki (szczególnie przednia) no i fajne jest to że Samsung ma obiektyw na środku tylnej górnej części ,dzięki czemu trudniej przysłonić paluchem obiektyw w czasie wykonywania fotek.

Ja od 3 miesięcy mam Huawei p10 lite i w sumie jestem z niego zadowolony ,jedyne co mnie irytuje to brak przycisku "home" pod wyświetlaczem i aby wybudzić tel trzeba nacisnąć przycisk "power" z boku telefonu.
Posiada za to szybkie ładowanie baterii, diodę powiadomień (nie wiem czy samsung ją ma) no i 32 giga pamięci na dane a sam android zabiera ponad 9 gb .
Zainstalujesz parę apek, jakieś filmiki i za chwile te wolne 7 gb zapchasz.

Aha czytałem gdzieś że nakładka Samsungowska jest dość pamięciożerna i te 3 gb RAMu to niezbyt wiele.
 #952240  autor: Cobretti
 22 wrz 2017, 20:59
Soniak6 pisze:Witam,

Zastanawiam sie nad zakupem pomiedzy tymi dwoma telefonami. Jak uwazacie, ktory wybrac i dlaczego ?

Pozdrawiam
Zdecydowanie J7 2017, jest poprostu lepszy pod każdym względem, HD Voice, VoLTE, teraz czytam że może dostać nawet androida 8.0.
Nie sugeruj się posiadaniem tzw. "szybkiego ładowania". Jak chcesz szybko wykończyć baterię to szybko go ładuj. Szybkie ładowanie to WADA, na szczęście android od chyba 7.0 pozwala to wyłączyć.