DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 14 z 25
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 25
 #952437  autor: Durek
 24 wrz 2017, 08:38
Ostatnio odnowiła mi się usługa w tej ofercie - już płatna (4 miesiące było free). Jak wyłączyć aby w kolejnym miesiącu się nie odnowiło i czy zlecenie wyłączenia będzie wykonane dopiero z upływem aktualnego odnowienia czy od razu ?
 #952456  autor: DeTomek
 24 wrz 2017, 11:27
surface123 pisze:Nie ma połączeń oczekujących więc tym bardziej nie ma pewnie połączeń konferencyjnych...

W roamingu masz no limit minuty i smsy
Są połączenia oczekujące. Wystarczy zadzwonić do Biura Obsługi i bez problemu włączają.
 #952460  autor: 24bis24
 24 wrz 2017, 11:42
Durek pisze:Ostatnio odnowiła mi się usługa w tej ofercie - już płatna (4 miesiące było free).
to nie musiałeś zasilić konto aby usługa działała?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #952559  autor: Arturro_
 24 wrz 2017, 20:08
Jakie macie prędkości internetu po LTE?
Bo ja max 15mb
 #952628  autor: lodyga
 25 wrz 2017, 09:22
Witam :)

Jeden numer mam już w tej ofercię więc czemu nie przenieść drugiego?
Tak też zrobiłam ale pojawił się problem gdyż od wczoraj (data na umowie 24.09) powinnam mieć już nr w Tmobile. A tu w PLusie pełen zasięg ! Na T mobile oczywiście jego brak.
Teraz pojawia się pytanie. Do kogo mam się zwrócic o pomoc? DO Plusa bo nie chce uwolnić nr czy do T mobile??

Problem jest dość poważny bo chce doładować konto gdyż w Plusie mam je już zablokowane a szkoda mi doładowywać coś co miało być wyłączone z dniem wczorajszym.
 #952645  autor: darekka
 25 wrz 2017, 11:35
Prędkośc w LTE sprawdzona na 3ech moich przeniesionych numerach to 16-20Mb.

Rozpatrzyli zgłoszenie o pobraniu 25zł. za 2gi miesiąc z 3 darmowych ale kasy nie oddali. Nic to dzwonię i konsul wraz ze zwierzchnikiem wciska mi ciemnote, że wsio gra, bo numer w maju przeniosłem i kasę słusznie zajumali, bo cytuję:"Miał Pan na początku usługę "Bez limitu za 1zł. dziennie", którą wyłączono(sama się wyłączyła po doładowaniu żeby odpalić darmowe 90dni-to żekomo kasuje 3 darmowe miesiące :lol:) i z tego powodu wszystko gra i kasa pobrana słusznie"-tłumacze mędrcom, że taka oferta jest z automatu i wyłącza się dopiero po doładowaniu(było zrobione w sierpniu) i od tego momentu trzeba liczyć 90dni. Mędrcy: nie znasz sie Pan i jak chcesz to pisz reklamacje ale my wiemy, że wsio gro. :evil:
No komu jak komu ale mi 2 razy tego proponować nie trzeba-poszła ostra reklamacje ze zrypem kosula i jego chiefa od siedmiu boleści. Za chęć zrobienia zemnie durnia wniosłem o stosowną rekomensatę. 8)

Widać, że pracują tam różni ludzie-jak zgłaszałem kilka dni temu, że mi się 2gi miesiąc na 2óch innych numerach nie odnowił(2gi darmowy) to Konsul(przez duże K, bo chłop wie co robi) dał po 25zł. i odpalił za kasę usługę na miesiąc oraz zrobił zgłoszenie aby jajec nie było na następny miech.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #952736  autor: biala1991
 25 wrz 2017, 19:16
darekka pisze:Mędrcy: nie znasz sie Pan i jak chcesz to pisz reklamacje ale my wiemy, że wsio gro. :evil:
No komu jak komu ale mi 2 razy tego proponować nie trzeba-poszła ostra reklamacje ze zrypem kosula i jego chiefa od siedmiu boleści.
Nie wiedzą na kogo trafili :)
A poważnie, ta promocja TM daje dużą swobodę, bo licznik nie bije od dnia przeniesienia tylko od aktywacji usługi, którą z kolei uruchamia doładowanie. Czy to było zamierzone działanie autora czy raczej przyjęto założenie, że klient przenoszący nr będzie chciał natychmiast skorzystać z bonusa, trudno powiedzieć, w każdym razie racja jest po Twojej stronie i aktywowany automatycznie Bezlimit za 1zł nie ma prawa skracać 90dniowego okresu promocji :)
 #952760  autor: darekka
 25 wrz 2017, 20:40
Chciałem załatwić to jak człowiek po dobroci-oddaliby kase i gitara no ale nie, bo mędrcy wydumali związek pomiędzy piernikiem, a wiatrakiem.... Warunki tej promocji są jasne nawet dl średnio kumatego-przenieś numer i jak doładujesz to 90dni za friko dostaniesz. Nie określono terminu na doładowanie, a jedynie termin w jakim trzeba się przenieść(do 31 grudnia 2017).

Co do "Bezlimitu za 1zł. dziennie" to zaraz po przeniesieniu na wszystkich 3ech numerach był aktywny z automatu(z tego też powodu dostawaliśmy od strzała RWK)i dopiero doładowanie za min.25zł. kasuje tą usługę na poczet darmowych 90dni z usługą "Nolimit rozmów, sms i internetu na 90dni"

Za próbe zrobienia ze mnie deb.la nie popuszcze-fakt nie wiedzą na kogo trafili :lol: .

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #953869  autor: darekka
 03 paź 2017, 13:12
Dziś tj.po 8 dniach od złożenia wyżej wspomnianej reklamacji(w treści zrypka konsula i jego szefa za próbe zrobienia zemnie deb.la) otrzymałem odpowiedź: Błąd systemu spowodował skrócenie darmowego okresu z 3 do 1msc. oddali 25zł. dołożyli 25zł.(na poczet następnego "darmowego" miesiąca, bo system kasę pobierze za 3ci miesiąc) i jeszcze rekompensata w kwocie 25zł. Razem +75zł.
A mogliśmy po ludzku...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #956054  autor: darekka
 15 paź 2017, 12:45
Jedyne problemy jakie są to fakt, że system czasami w czasie darmowych 90dni potrafi pobrać 25zł. za odnowienie usługi-telefon lub reklamacja i kasa wraca.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #956122  autor: kamil7777
 15 paź 2017, 21:03
Kusząca oferta głównie pod względem roamingu UE,doladowanie za 25 i 3miesiace można dzwonić będąc w roamingu na wszystkie numery w UE za free...
 #956156  autor: kamil7777
 16 paź 2017, 04:31
@Patryk7588
Szkoda, że nie ma zabezpieczenia anryjanuszowego, przed takim którzy mało wiedzą i piszą bzdury, zaśmiecajac forum.
"Oferta obowiązuje w trzech cyklach 30 dniowych, a w ramach każdego cyklu otrzymasz nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich w kraju oraz w roamingu UE oraz 10 GB internetu w kraju."
 #956163  autor: everymen
 16 paź 2017, 08:24
kamil7777 pisze:@Patryk7588
Szkoda, że nie ma zabezpieczenia anryjanuszowego, przed takim którzy mało wiedzą i piszą bzdury, zaśmiecajac forum.
"Oferta obowiązuje w trzech cyklach 30 dniowych, a w ramach każdego cyklu otrzymasz nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich w kraju oraz w roamingu UE oraz 10 GB internetu w kraju."
Owszem, taka informacja pojawia się na stronie promocji. Jednak w regulaminie wygląda to inaczej:
"W ramach Usługi Użytkownik otrzymuje w każdym 30-dniowym Cyklu Rozliczeniowym możliwość:
2.3.1. wykonywania nielimitowanych krajowych połączeń głosowych na krajowe numery sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
Usługa nie dotyczy wykonywania połączeń video, połączeń przekierowanych, połączeń w roamingu, połączeń na numery międzynarodowe, usługowe, specjalne oraz premium.
2.3.2. wysyłania nielimitowanej liczby wiadomości tekstowych SMS. Usługa dotyczy tylko wysyłania krajowych wiadomości SMS na krajowe numery komórkowe w Polsce. Usługa nie dotyczy wiadomości wysyłanych w roamingu, na numery międzynarodowe,stacjonarne, usługowe, o podwyższonej płatności (premium)"
Sam tego nie sprawdzałem, ale niestety w tym wypadku raczej skłaniałbym się do wersji regulaminowej. Chyba że ktoś potwierdzi, że jest inaczej.
 #956165  autor: kamil7777
 16 paź 2017, 09:04
Pękło jak czytam takie głupoty, nikt w Toruniu mobile jeszcze do tego nie doszedł że podają zbierze informacje dotyczące jednej oferty. Nadal więc nikt nie przebił a2mobile 10 zł=Eu no limit...
  • Strona 14 z 25
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 25
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 25