DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #952070  autor: DUK-cp-plk
 22 wrz 2017, 09:40
Witam. Pracuje w firmie od czasu promocji SmartDom2. Kanał CC. Mimo iż ten zawód ma przypięta metke oszustów to mogę śmiało powiedzieć że jestem dumny z mojej pracy otóż nie ma nic lepszego niż glos klienta który jest szczerze zadowolony z rozwiązania jakie zaproponowalem. Wiadomo trafiają się oszuści jak wszędzie lecz takie osoby pracują na krótką metę. Każdy kto zarabia porządne pieniądze na tym stanowisku to potwierdzi ze uczciwość to podstawa. Służe wiedza i radą w sprawie TV, LTE, Tel. Akwizycje, utrzymania, budowy rabatu Smart domu jak też jego rekonstrukcji. A i nie dajcie się zwieść że nowy klient ma lepsze oferty. Kwestia negocjcji. Pozdrawiam DUK
 #952080  autor: Piotrw21
 22 wrz 2017, 10:19
W takim razie ja mam pytanie? Mam umowę do stycznia w T-Mobile. Interesuje mnie oferta plusa w zakresie przeniesienia numeru w abo z jak największym pakietem internetowym najlepiej wszystko no limit z rabatem smartdom oraz do tego telefon. Czy ceny które są na stronie chodzi o wysokość abo i ratę są jeszcze negocjowane przy zamawianiu i co można ugrać ? Tel to Huawei mate 9 pro.. lub honor 9. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
 #952246  autor: piotrzet
 22 wrz 2017, 21:14
Interesuje mnie oferta z Sony Xperia XZ premium. Do 100 zł co możesz zaproponować? To sobie porównamy czy faktycznie taki super ten plus :D

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #952261  autor: DUK-cp-plk
 22 wrz 2017, 22:05
W związku z narastającym zainteresowaniem proszę aby pytania kierować wyłącznie na pw. W pierwszej kolejności proszę odpowiedzieć na moje podstawowe pytania:
Czy jesteś juz klientem. Jeśli tak to jakie masz usługi. Jeśli Nie to napisz co Cie interesuje.
 #954336  autor: Gregrin
 04 paź 2017, 23:08
zeniu84 pisze:to napisz proszę co moge wynegocjowac koniec umowy za 4 miesiace obecnie full pakiet ;)
Jeśli chodzi o sam polsat to popatrz tu http://forum.satkurier.pl/topic/12802-p ... p/page-617 Generalnie to składasz wypowiedzenie i przedłużasz umowę na 12scie miesięcy z czego 3 gratis. Pozostałe miesiące ze starej umowy są anulowane.
 #954510  autor: Hods
 05 paź 2017, 18:41
Dodam tylko, że można anulować już 6 miesięcy umowy. ;) tak więc umowa na
12 miesięcy - 3 darmowe, 3 płacimy i zmiana umowy
15 miesięcy - 3 darmowe, 6 płacimy i zmiana umowy

można brać umowy na zmianę czyli długa/krótka/długa/krótka (12/15/12/15) :)