DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #952042  autor: Marek_G
 22 wrz 2017, 00:08
Pytam czysto teoretycznie bo chciałbym wiedzieć na przyszłość.
Mam numer w Red Bull Mobile do usługi "Darmowy Internet LTE". Zbiera się tam powoli dość duża kwota. Jest to zwykły numer niezbyt mi potrzebny do dzwonienia. Na razie z karty korzystam do internetu (do czasu aż pojawi się jakaś ciekawsza opcja albo zlikwidują DIL).
Mam też drugą kartę z bardzo ładnym numerem na którym mi zależy. Obecnie jest w Virgin Mobile ale to nie problem przenieść do Play czy RBM.
Chciałbym to zrobić tak aby gdy już przestanę korzystać z internetu w RBM zmienić numer na tej karcie na ten który obecnie jest w Virgin Mobile. Chodzi o taką sytuację w której zachowuję swoje zgromadzone środki na karcie RBM a zyskuję ładny numer z VM (przeniesiony oczywiście do Play czy RBM).
Wiem, ze zmiana numeru kosztuje 150 zł ale wciąż dla mnie będzie to lepsza opcja niż odzyskiwanie mniejszej części kasy przez Banki SMS, transfer na chomikuj.pl itp.
Pytanie jest więc czy takie coś jest możliwe? Próbował ktoś takiej opcji?
Ewentualnie jeszcze czy da się jakoś zachować ten zwykły numer z RBM do czasu aż znajomi się oswoją z moim nowym numerem?