DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #951369  autor: BigDill
 19 wrz 2017, 17:18
Witam poszukuję telefonu do 2000zł, zależy mi na tym, żeby robił bardzo dobre zdjęcia, wręcz rewelacyjne i nie zacinał się.

Nie zamierzam grać w żadne gry, zależy mi tylko na tym, żeby nie przycinały się aplikacje.
 #951370  autor: Eragon
 19 wrz 2017, 17:18
No to S7.

:smt006
 #951763  autor: FKS_91
 20 wrz 2017, 22:57
Jeśli nie znajdziesz s7 do 2000 bo czasami może być ciężko to p9 albo honor 8 :)
 #951764  autor: vonski
 20 wrz 2017, 23:01
S7 to już można i za 1600zl kupic.
 #951895  autor: babeo
 21 wrz 2017, 16:02
Do listy dorzyć jeszcze G6, choć przegrywa lekko z S7, aczkolwiek jest to nowszy sprzęt.
 #952032  autor: FKS_91
 21 wrz 2017, 22:16
Dobrym wyborem myślę że byłby również Huawei Mi 6. Widzę że już w polskich sklepach się pojawił. 6 gb ram
 #952035  autor: vonski
 21 wrz 2017, 22:35
Że co? :)

Tapatalk @ Galaxy S7
 #952038  autor: Kozik_7X
 21 wrz 2017, 22:45
FKS_91 pisze:Dobrym wyborem myślę że byłby również Huawei Mi 6. Widzę że już w polskich sklepach się pojawił. 6 gb ram
Co to za fuzja? :D Chyba Xiaomi Mi6.
Ale rzeczywiście, ciekawa propozycja, patrząc na podzespoły jest świetnie. Czytałem jednak recenzje, niestety aparat nie jest tutaj zbyt dobry.. Wręcz jest kiepsko, nie dorównuje tegorocznym flagowcom, ani zeszłorocznym. Jeśli ma być jak najlepszy aparat to lepiej odpuścić ten model i wziąć S7