Telekomunikacja jak na dłoni

[PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [PLAY] Przedłużenie umowy - cd.

Postprzez snajper0208 » 21 wrz 2017, o 13:30

Witam,
zachęcony waszymi postami o nowej ofercie, zmieniłem taryfę na SOLO RePlay Solo z Rabatem na Abonament I +.
Zadzwoniłem na *500/5/1, powiedziałem jaką mam obecnie (miałem Formuła Solo M Tylko Sim +) oraz że interesuje mnie ww. oferta. Przemiła konsultantka zapytała wprost, czy wiem o tej ofercie z serwisu Telepolis :D co nie zmienia faktu, że po minucie "rozmowy z kierownikiem" udało się włączyć daną ofertę :)
- nie składałem wypowiedzenia do poprzedniej umowy
- Limit GB w strefie Euro to 2.5 GB (wyraźnie dopytałem)
- Tidal na 24 miesiące za darmo liczony od teraz (miałem go włączonego z poprzednią taryfą, a teraz licznik się zeruje)

Dziękuję !
snajper0208
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez tarinQ » 21 wrz 2017, o 18:24

A można gdzieś sprawdzić ile zostało do końca pakietu bezpłatnego TIDAL?
tarinQ
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: iPhone 6 64GB Silver
Sieć: Play

Postprzez maciejnet » 21 wrz 2017, o 21:27

snajper0208 napisał(a):Witam,
zachęcony waszymi postami o nowej ofercie, zmieniłem taryfę na SOLO RePlay Solo z Rabatem na Abonament I +.
Zadzwoniłem na *500/5/1, powiedziałem jaką mam obecnie (miałem Formuła Solo M Tylko Sim +) oraz że interesuje mnie ww. oferta. Przemiła konsultantka zapytała wprost, czy wiem o tej ofercie z serwisu Telepolis :D co nie zmienia faktu, że po minucie "rozmowy z kierownikiem" udało się włączyć daną ofertę :)
- Tidal na 24 miesiące za darmo liczony od teraz (miałem go włączonego z poprzednią taryfą, a teraz licznik się zeruje)

Dziękuję !

Możesz wrzucić pdf z warunkami promocji. Też jestem zainteresowany przedłużeniem.
maciejnet
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Pochwały: 4

Postprzez Robaas » 22 wrz 2017, o 09:14

W tej ofercie jest dostępny darmowy Showmax na 12 miesięcy?
Robaas
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Pochwały: 4
Model telefonu: Samsung c3322
Sieć: Play, Plus

Postprzez snajper0208 » 22 wrz 2017, o 09:36

tak
snajper0208
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gepard » 22 wrz 2017, o 09:47

Janek11 napisał(a):jest jeszcze oferta za 25 zł na czas nieokreślony jak się miało no limit i 7 gb też na czas nieokreślony ?

No tak, nazwa i link podane na praktycznie każdej stronie tego wątku :)
gepard
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: M8

Postprzez ManiekAG » 22 wrz 2017, o 11:47

snajper0208 napisał(a):Witam,

Dziękuję !

Mam u siebie na stanie dwa numery, na jednym to co powyżej a na drugim stare solo z limitem na internet 7GB. Przed chwilą chciałem te stare solo zmienić na nowe i ponoć się nie da i nawet rozmowa z przełożonym nie pomogła. Z uwagi, że oba numery mam na czas nieokreślony to zobaczę czy ugram swoje przy złożeniu wypowiedzenia.
ManiekAG
Obserwator
Obserwator

Postprzez kurek99 » 22 wrz 2017, o 16:08

Witam

Ktoś zna aktualną ofertę utrzymaniową na Play internet? Dzisiaj dzwonił do mnie facet ale oferował to co jest na stronie Play "Dla przedłużających umowę" Czyli bez szału ;)
Obecnie płace 29,90 i mam 52 GB limitu i nocny bezlimit.
kurek99
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez neziwa » 22 wrz 2017, o 16:55

RePlay SOLO STAN NIELIMITOWANY extra - 60zł + telefon za 9zł - czy jest szansa negocjować cos więcej przy złożeniu wypowiedzenia ? (rabat na abonament)
neziwa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez gepard » 22 wrz 2017, o 19:29

ManiekAG napisał(a):Mam u siebie na stanie dwa numery, na jednym to co powyżej a na drugim stare solo z limitem na internet 7GB. Przed chwilą chciałem te stare solo zmienić na nowe i ponoć się nie da i nawet rozmowa z przełożonym nie pomogła. Z uwagi, że oba numery mam na czas nieokreślony to zobaczę czy ugram swoje przy złożeniu wypowiedzenia.

Na tym co się nie da od kiedy masz tą z 7GB ofertę?
gepard
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: M8

Postprzez Sk_uter » 23 wrz 2017, o 14:12

gepard napisał(a):
ManiekAG napisał(a):Mam u siebie na stanie dwa numery, na jednym to co powyżej a na drugim stare solo z limitem na internet 7GB. Przed chwilą chciałem te stare solo zmienić na nowe i ponoć się nie da i nawet rozmowa z przełożonym nie pomogła. Z uwagi, że oba numery mam na czas nieokreślony to zobaczę czy ugram swoje przy złożeniu wypowiedzenia.

Na tym co się nie da od kiedy masz tą z 7GB ofertę?
U mnie na 1 numerze mam to samo, a 3 pełne miesiące były już dawno płacone, nawet wypowiedzenie nie pomogło, aby zmienić ofertę daj znać czy u Ciebie się uda, ja będę jeszcze próbował w następnym miesiącu dzwonić.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Sk_uter
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: HTC One

Postprzez Burito » 25 wrz 2017, o 12:56

Witam mam jeden nr telefonu w sieci PLAY w ofercie na kartę. Jest to ofera Rok Ważności Konta. Mam pytanie czy jest jakakolwiek szansa przejścia na ofertę abonamentową tą "słynną" za 25 zł i wszystko bez limitu?

Dokładnie na tą: https://www.play.pl/dokumenty/2017/9801 ... -07-21.pdf

Ewentualnie może być taka sama na czas 18 miesiecy.

Możliwy jest taki manewr?
Może napisać do nich zgłoszenie i wskażę, że jak jej nie dostanę to przenoszę nr do A2Mobile? Taki mały szantaż....
Burito
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Postprzez mariusz.dytko » 25 wrz 2017, o 13:26

Burito
Nie ma takiej możliwości.
Było - Nokia 1610 (1997r.), Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3410, Nokia 6100, Nokia 6030, Nokia 6310i, SE K750i, SE K800i, Samsung Wave GT-S8500, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SIII LTE, Meizu MX4. Jest Nokia 6310i, Xiaomi Redmi Note 4 (snapdragon).
mariusz.dytko
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 5
Model telefonu: Nokia 6310i, Samsung Galaxy SIII LTE, Xiaomi Redmi Note 4 [snapdragon]
Sieć: Play, Orange

Postprzez Burito » 25 wrz 2017, o 13:40

Tak też myślałem, bo to oferta RePlay czyli dla przedłużających umowy. To co lepiej przejść do A2Mobile czy liczyć na coś w PLAY?
Burito
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa