DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #950820  autor: bora1410
 15 wrz 2017, 21:19
Panowie jak w temacie. Kończy mi się umowa na dwa numery firmowe u pomarańczowych. Orange nie przedstawiło żadnych ciekawych propozycji, ani z telefonem, ani bez słuchawki. Z racji że w głównej lokalizacji mam dobry zasięg tylko TMobile i Orange więc jedynym wyborem pozostaje różowy operator. Na początku myślałem o tym by przejść do TM na kartę (nawet złożyłem dyspozycje przeniesienia na jednym z numerów). Ale teraz doczytałem że prędkość jest przycinana do 15 mb/s i WifiCalling nie działa poza krajem. Więc zostaje mi przejście do TM na ofertę abonamentową (bez znaczenia dla mnie czy to będzie firmowa czy dla klientów indywidualnych). Jest na forum ktoś z TM trudniący się tym lub podpowie ktoś na jaką ofertę się zdecydować. Kupiłem teraz nowy telefon więc może być oferta bez telefonu lub z telefonem. Tak by była jak najbardziej opłacalna po np. odsprzedaniu słuchawki. Choć tu może być problem bo telefony w TM są chyba na raty i operator może zablokować, co utrudnia pewno dalszą odsprzedaż. Interesuje mnie nolimit i dużo internetu (co najmniej 10 GB).
I jeszcze pytanie mam jedno. Jak podpisałem u kuriera papiery że chcę przenieś jeden z numerów do TM na kartę (data przeniesienia ma być 30 października) to czy mogę to jeszcze odkręcić i zamiast na kartę przenieś go do oferty abonamentowej? Wdzięczny będę za wskazówki wszelakie w temacie. Pozdrawiam.
 #950864  autor: piotrzet
 16 wrz 2017, 08:56
To najlepiej chyba dla firm bez telefonu 6 mies za 1 zl później 39,99 netto 18 miesięcy w tym no limits w kraju strefie tmobile i ue do tego 15 GB internetu i nas lepszej oferty nie znajdziesz

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #950974  autor: bora1410
 17 wrz 2017, 12:07
To bida z nędzą. W Orange dla dwóch kart sim zaproponowali mi bodajże kwotę gdzie abonament wychodził ok. 28 zł z groszami brutto za numer, ale internetu było 15GB na dwa numery jeśli dobrze pamietam.
 #950988  autor: piotrzet
 17 wrz 2017, 13:16
Ja ci mówię o tym co jest na stronie zadzwoń zapytaj na infolinii może mają coś więcej

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #951029  autor: PawlusG
 17 wrz 2017, 18:14
bora1410 pisze:bez znaczenia dla mnie czy to będzie firmowa czy dla klientów indywidualnych
Masz jeszcze wybór w formie nju, ale tak jak wspomniano powyżej, sam zadzwoń na infolinię.

:)
 #951668  autor: bora1410
 20 wrz 2017, 17:48
Nie mam nic stacjonarnego. Mam tylko te dwa numery, jedynie to mógłbym jeszcze jeden numer komórkowy dobrać do tego. Z tego co widzę to skończy się kartą bez Wifi Calling.
 #955581  autor: pkwawpl
 12 paź 2017, 00:28
bora1410 pisze:Nie mam nic stacjonarnego. Mam tylko te dwa numery, jedynie to mógłbym jeszcze jeden numer komórkowy dobrać do tego. Z tego co widzę to skończy się kartą bez Wifi Calling.
Też będę uciekać z Orange... do nju. Tam znajdziesz to, czego szukasz. Przejrzyj dokładnie ofertę.