Telekomunikacja jak na dłoni

Ucieczka z Orange do T-Mobile

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Ucieczka z Orange do T-Mobile

Postprzez bora1410 » 15 wrz 2017, o 21:19

Panowie jak w temacie. Kończy mi się umowa na dwa numery firmowe u pomarańczowych. Orange nie przedstawiło żadnych ciekawych propozycji, ani z telefonem, ani bez słuchawki. Z racji że w głównej lokalizacji mam dobry zasięg tylko TMobile i Orange więc jedynym wyborem pozostaje różowy operator. Na początku myślałem o tym by przejść do TM na kartę (nawet złożyłem dyspozycje przeniesienia na jednym z numerów). Ale teraz doczytałem że prędkość jest przycinana do 15 mb/s i WifiCalling nie działa poza krajem. Więc zostaje mi przejście do TM na ofertę abonamentową (bez znaczenia dla mnie czy to będzie firmowa czy dla klientów indywidualnych). Jest na forum ktoś z TM trudniący się tym lub podpowie ktoś na jaką ofertę się zdecydować. Kupiłem teraz nowy telefon więc może być oferta bez telefonu lub z telefonem. Tak by była jak najbardziej opłacalna po np. odsprzedaniu słuchawki. Choć tu może być problem bo telefony w TM są chyba na raty i operator może zablokować, co utrudnia pewno dalszą odsprzedaż. Interesuje mnie nolimit i dużo internetu (co najmniej 10 GB).
I jeszcze pytanie mam jedno. Jak podpisałem u kuriera papiery że chcę przenieś jeden z numerów do TM na kartę (data przeniesienia ma być 30 października) to czy mogę to jeszcze odkręcić i zamiast na kartę przenieś go do oferty abonamentowej? Wdzięczny będę za wskazówki wszelakie w temacie. Pozdrawiam.
bora1410
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Pochwały: 1
Model telefonu: Xperia Z
Sieć: Orange, TM

Re: Ucieczka z Orange do T-Mobile

Postprzez piotrzet » 16 wrz 2017, o 08:56

To najlepiej chyba dla firm bez telefonu 6 mies za 1 zl później 39,99 netto 18 miesięcy w tym no limits w kraju strefie tmobile i ue do tego 15 GB internetu i nas lepszej oferty nie znajdziesz
Kończy ci się umowa? Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Pisz na PW lub GG 31277776. Pomogę w wyborze najlepszej oferty.
piotrzet
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Postprzez bora1410 » 17 wrz 2017, o 12:07

To bida z nędzą. W Orange dla dwóch kart sim zaproponowali mi bodajże kwotę gdzie abonament wychodził ok. 28 zł z groszami brutto za numer, ale internetu było 15GB na dwa numery jeśli dobrze pamietam.
bora1410
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez piotrzet » 17 wrz 2017, o 13:16

Ja ci mówię o tym co jest na stronie zadzwoń zapytaj na infolinii może mają coś więcej
Kończy ci się umowa? Nie wiesz jaką ofertę wybrać? Pisz na PW lub GG 31277776. Pomogę w wyborze najlepszej oferty.
piotrzet
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Model telefonu: Sony Xperia XZ Premium
Sieć: T-Mobile

Postprzez PawlusG » 17 wrz 2017, o 18:14

bora1410 napisał(a):bez znaczenia dla mnie czy to będzie firmowa czy dla klientów indywidualnych

Masz jeszcze wybór w formie nju, ale tak jak wspomniano powyżej, sam zadzwoń na infolinię.
:)
PawlusG
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Model telefonu: Honor 7 + Xiaomi Redmi 4X
Sieć: Orange + Orange + Aero2

Postprzez maniek0071 » 20 wrz 2017, o 17:41

Masz cos stacjonarnego z orange - jesli tak to masz za 28 zl 2 numer no limit + 10gb.
maniek0071
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez bora1410 » 20 wrz 2017, o 17:48

Nie mam nic stacjonarnego. Mam tylko te dwa numery, jedynie to mógłbym jeszcze jeden numer komórkowy dobrać do tego. Z tego co widzę to skończy się kartą bez Wifi Calling.
bora1410
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez allyouneedislove » 11 paź 2017, o 19:52

Odezwij się do mnie, honor Pomarańczy da się uratować - mam nadzieje..
allyouneedislove
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez pkwawpl » 12 paź 2017, o 00:28

bora1410 napisał(a):Nie mam nic stacjonarnego. Mam tylko te dwa numery, jedynie to mógłbym jeszcze jeden numer komórkowy dobrać do tego. Z tego co widzę to skończy się kartą bez Wifi Calling.
Też będę uciekać z Orange... do nju. Tam znajdziesz to, czego szukasz. Przejrzyj dokładnie ofertę.
pkwawpl
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Oferta abonamentowa