DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #951581  autor: jedrek
 20 wrz 2017, 12:40
Czy nadal u operatorów (lub wybranego operatora, bo może któryś zrównał wszystkich priorytetem ruchu w połączeniach głosowych?) jest priorytetowanie ruchu? Czyli mając słuchawkę w abonamencie ma ona zapewnioną wyższą jakość połączeń audio niż taka sama słuchawka z kartą prepaid u tego samego operatora? Czy w orange jest jakaś różnica w jakości połączeń głosowych między abonamentem, play fresh a nju mobile? Oba prepaidy mają podobną jakość połączeń audio? Czy abonamentowy je przewyższa jakością? Ktoś ma na stanie abonament i kartę i porównał to obecnie organoleptycznie?
Cały czas rozważamy tylko macierzystych operatorów, a nie żadne tam roamingi czy też operatorów wirtualnych dopiętych ruchem do operatora, z którym sobie umowę podpisali (czytam o żalach w sprawie a2mobile, że idzie to ponoć gorzej niż macierzyści użytkownicy od plusa).
 #951651  autor: kiltel
 20 wrz 2017, 16:21
Jestem w nju mobile i ostatnio mam wrażenie że jakość rozmów jest kiepska. Pisałem do bok ale oni twierdzą że wszystko jest prawidłowo.
 #951655  autor: kozien70
 20 wrz 2017, 16:46
Nie ma żadnej różnicy między Orange a nju.
@kiltel - problem jest albo z Twoim telefonem albo z zasięgiem/nadajnikiem w Twojej lokalizacji. Zainwestuj 5zł i kup prepaid Orange. Sam zobaczysz czy jest jakaś różnica między ziemniakiem a pomarańczą.