Telekomunikacja jak na dłoni

KOSZ

Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: Biuro w domu

Postprzez Andrzej55 » 11 wrz 2017, o 23:07

Jak dla mnie biuro w domu to bardzo fajna opcja. Przy czym jednak na pewno fajną opcją będą w nim takie rozwiązania jak ---wymoderowano-Remington---. Przede wszystkim bowiem cechuje je nowoczesna stylistyka i bez wątpienia doskonale sprawdza się w eleganckim biurze:).
Andrzej55
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Inwestowanie małych kwot na forex

Postprzez Polaa » 12 wrz 2017, o 18:41

Inwestycja jak inwestycja. Zawsze masz ryzyko, a te cyferki po prostu ładnie wyglądają medialnie. Jeśli sprawdzisz jaki procent zarabia na innych tematach, to pewnie zobaczysz coś podobnego. A czy warto? Inwestuję od roku. Bardzo duże znaczenie ma platforma, a to z tego względu, że każda z nich ma całkowicie inne funkcje - taki gwarantowany stop loss mają nieliczni, a jednak ma to ogromny wpły na bezpieczeństwo. To samo stałe spready czy np. gwarancja salda. Pytanie czy możesz sobie pozwolić na obracanie kwotą np. kilkunastu tysięcy. Taką operuję i dobrze mi idzie. Ale forex wymaga naprawdę długiego przygotowania, przy czym wiedza jest darmowa, więc wszystko zależy od ciebie. Nie każdy się też do forexa nadaje.
Polaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bakos » 13 wrz 2017, o 08:49

Czyli mam po prostu szukać platformy, która ma gwarantowany stop loss tak? Faktycznie, kiedy przeglądałem platformy to nie pojawiało się tam pojęcie „gwarantowany”. Przyjrzę się temu dokładniej. A dobrze to rozumiem? To polega na tym, że mam ustaloną cenę waluty przy jakiej jest ona automatycznie sprzedawana, jeśli np. nagle się mocno obniży?
bakos
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Jaki powerbank kupić?

Postprzez WojtekB120 » 13 wrz 2017, o 14:55

Ja zakupiłem sobie powerbank w sklepie ---wymoderowano-Remington---. Mają przystępne ceny no i sprzęt wydaje się byc całkiem dobrej jakości. Podsyłam model, gdyby ktoś był zainteresowany.

---wymoderowano-Remington---xiaomi power bank 2 10000mah
WojtekB120
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Polaa » 14 wrz 2017, o 18:29

Dokładnie tak. Na pewno masz to w ---wymoderowano-Remington---. Czy znajdziesz jeszcze inne, to nie wiem - dawna nie sprawdzałem tego. Ale ogólnie platformy raczej średnio chętnie dają gwarancje stop loss, bo jednak to dla nich spora odpowiedzialność finansowa ;-)
Polaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bakos » 15 wrz 2017, o 08:32

Dzięki, to również sprawdzę. Jeśli ktoś z ludzi forum miał jakiekolwiek praktyczne doświadczenie z forexem to piszcie proszę. Daleka droga do inwestowania, muszę być do tego w 100 proc. przekonany, żeby włożyć tam jakiekolwiek środki.
bakos
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Prezent dla dziewczyny

Postprzez legtek » 16 wrz 2017, o 12:36

Fajny prezent to wasze wspólne zdjęcie na obrazie na płótnie. Taki prezent jest indywidualnie zrobiony, a nie z "Półki" do kupienia: ---wymoderowano-Remington---
legtek
Obserwator
Obserwator

Re: Serwis telefonów komórkowych

Postprzez Adinowak91 » 18 wrz 2017, o 08:49

Za to ja mogę polecić serwis http://telepolis.pl/. Miałem problem ze swoim starym telefonem, a nie chciałem wydawać góry kasy na nowy. Poszukałem ich i jestem mile zaskoczony. Telefon zgadzał się z opisem i zdjęciami. Dodatkowo atrakcyjna cena.
Adinowak91
Obserwator
Obserwator

Postprzez Polaa » 18 wrz 2017, o 18:44

U mnie droga wyglądała w taki sposób, że najpierw demo systemu przez kilka tygodni, a później wpłacenie niewielkiego depozytu i operowanie małymi kwotami. Tak jest najbezpieczniej ocenić, czy jesteś gotowy, ale jeszcze daleka droga przed tobą. Bez 100 proc. pewności tego, że jesteś gotowy, nie wpłacaj żadnych środków, bo będzie cię kusić ;-)
Polaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bakos » 19 wrz 2017, o 08:32

Zakładam, że u mnie będzie podobnie. Jeśli dojdę do wniosku, że jestem gotowy na forexa, to na pewno wszystko zacznie się od niewielkich kwot. Nigdy nie byłem specjalnym ryzykantem. Zawsze bazowałem na odpowiednim przygotowaniu i tutaj na pewno będzie podobnie.
bakos
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez eryk_tr » 20 wrz 2017, o 08:41

Forex może i nie jest zły, ale trzeba mieć wiedzę, co o w zasadzie jest. Jeżeli mamy pełnię wiedzy i się na to godzimy - cóż, nikt nie może nam zabronić podejmowania decyzji finansowych.
Zresztą nie tylko forex daje możliwości szybkiego zarobkowania (ale też straty). Są też inne metody, sposoby.
eryk_tr
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Re: Warto wziąć kredyt na nowy komputer?

Postprzez natalia123 » 20 wrz 2017, o 11:06

Zależy.... Jeśli kupujemy laptopa jedynie dla zabawy to nie opłaca sie brac specjalnie na to kredytu. Jeśli jednak laptop czy komputer jest potrzebny do pracy i jest to narzędzie pracy to jak najbardzej się opłaca.....
Najlepiej jest jednak dopytać się w temacie na forum finansowym.
natalia123
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: omyłkowe smsy z banku

Postprzez WojtekB120 » 20 wrz 2017, o 19:27

Ja często miałem probemy, że ktoś wysyłał mi smsy i dzownił (m.in. też z konkurencyyjnych Banków), a żadnego nr nie udostępniałem. Poszedłem do operatora i poprosiłem o zablokowanie takich połączeń. Póki co spokój.
WojtekB120
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bakos » 21 wrz 2017, o 08:29

Domyślam się, że sposobów i metod jest mnóstwo, ale mnie interesuje aktualnie forex. Ale to dla ciebie teoria? Masz jakieś doświadczenia z forexem?
bakos
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez bakos » 21 wrz 2017, o 08:31

Domyślam się, że sposobów i metod jest mnóstwo, ale mnie interesuje aktualnie forex. Ale to dla ciebie teoria? Masz jakieś doświadczenia z forexem?
bakos
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kosz