DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
 #951145  autor: 24bis24
 18 wrz 2017, 12:50
Ale co Wy chcecie przedłużać, przenosić, zmieniać taryfy, bonusy z tematu watku czy to co mieliście na numerach na których kończy się RWK?
Gregrin pisze:Nikt tu nie może niczego gwarantować ale tak jak pisałem w temacie o przechodzeniu środków to przy zmianie taryf w obrębie play, bonusowe złotówki zawsze zostawały. Znikały przy zmianach miedzy submarkami. Z kolei bonusowe GB prawie zawsze są czyszczone. Takie były (są) ogólne realia w play.
regulaminowo to zgadzam się w 100% ale
życie potrafi sprawić niespodzianki szczególnie w taryfach, które Play ostatnio zlikwidował :D

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #951204  autor: pavesi
 18 wrz 2017, 17:30
Panowie numer przeszedł z Play start do formuła.. Potwierdzam minuty bonusowe zostały
Ważność konta była do 21 listopada jest 2 październik bonus ważny do 24.09
Ale to żaden problem już teraz
Dziękuję wszystkim za cenne porady
 #951382  autor: Maciej Loret
 19 wrz 2017, 18:15
Witam,

chciałbym przenieść numer z OFnK do którejś z taryf Play przy jednoczesnym pozyskaniu bonusu.
Docelowo chciałbym by numer wylądował w taryfie z SD, chętnie z RWK. Dzwonienie i SMSowanie poza sieć rzadkie, natomiast potrzebny jest internet około 1-2GB miesięcznie, oczywiście jak najtaniej...
Jak to zrobić?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #951387  autor: Ricki1980
 19 wrz 2017, 18:44
W tej promocji jest jakiś limit przenoszonych kart i możliwości odbioru bonusu na pojedynczy PESEL? Mam już kilka numerów w Play na siebie, część odebrała bonus za rejestracje i nie wiem, czy kolejne przejdą. Zależy mi tylko na tym darmowym internecie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #951429  autor: zoltan666
 19 wrz 2017, 19:39
Maciej Loret Bonus za przeniesienie dostępny jest w taryfie "Play na kartę". Po wykorzystaniu bonusu, lub upływie tych 5 miesięcy możesz zmienić taryfę, przy twoich wymaganiach na np. taryfę "OdNowa".
 #951473  autor: Maciej Loret
 19 wrz 2017, 22:13
zoltan666 pisze:Maciej Loret Bonus za przeniesienie dostępny jest w taryfie "Play na kartę". Po wykorzystaniu bonusu, lub upływie tych 5 miesięcy możesz zmienić taryfę, przy twoich wymaganiach na np. taryfę "OdNowa".
Czy w RBM też niedlugo będzie bonus w tej wysokości?
Czy jest wybór taryfy, w której wyląduje numer? Czy bez względu na taryfę, w której wyląduje numer, trzeba go przenieść do PnK i tam uruchomić bonus?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #951483  autor: adacomp
 19 wrz 2017, 22:46
Bonus jest tylko w Play.

Jest tylko jedna taryfa MNP w Play - Play na Kartę Start i tylko w tej taryfie będzie działał bonus.

Jeśli zmienisz taryfę przed aktywacją bonusu to bonusu nie uruchomisz w nowej taryfie.

Jeśli w czasie działania bonusu zmienisz taryfę na inną to na 100% przepadną GB i konto skróci się do 14 dni , bonusowe złotówki także mogą przepaść.

"5.1 Zmiana posiadanej przez Użytkownika oferty na inną powoduje dezaktywację bonusów."
http://promocje.play.pl/rejestracja/pdf ... 9-2017.pdf
 #951489  autor: Gregrin
 19 wrz 2017, 23:33
Maciej Loret pisze:chciałbym przenieść numer z OFnK do którejś z taryf Play przy jednoczesnym pozyskaniu bonusu.
Docelowo chciałbym by numer wylądował w taryfie z SD, chętnie z RWK
To po przeniesieniu uruchamiasz bonus i masz z glowy 5m-cy.
Maciej Loret pisze:Czy w RBM też niedlugo będzie bonus w tej wysokości?
Czy jest wybór taryfy, w której wyląduje numer? Czy bez względu na taryfę, w której wyląduje numer, trzeba go przenieść do PnK i tam uruchomić bonus?
W teori tak bopo pewnym czasie wyrownywali bonus w pozostalym markach ale tu chyba jeszcze dlugo poczekamy bo w RBM jest chyba jeszcze pare bledow przy zmianach taryfy.
Wyboru taryfy nie ma. Mozna przejsc do PNK gdzie jest SD a bonus daje RWK lub do RBM7MNP lub Fakt.
adacomp pisze:bonusowe złotówki także mogą przepaść.
Raczej tylko przy przejsciu do minimax (ktorego juz chyba nie da sie wykonac) lub do odnowa bonusowe zlotowki przepadaja. Ale racja jest ze nie wiadomo kiedy play cos zmieni.
 #951501  autor: Maciej Loret
 20 wrz 2017, 08:06
Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Podsumowując, przechodzę do PnK (bo w chwili obecnej wyjścia nie mam, choć przejście będzie w październiku, więc może RBM się w tym czasie "obudzi" i da się przejść do RBM7MNP), uruchamiam bonus i przez 150 dni korzystam z niego.
Pytanie czy po przejściu do innej taryfy (w której najtaniej będzie posiadać około 1-2GB i SD - przy okazji: jaką taryfę wybrać) stracę RWK?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #952391  autor: hodowcapyziorow
 23 wrz 2017, 17:45
Witam,
mam kilka pytań odnośnie tej oferty. Mianowicie znalazłem na stronie Play następujące informacje:
1. "Pakiet 50 GB możesz wykorzystać na transmisję danych na terytorium Polski w zasięgu Sieci P4, przy wykorzystaniu ustawień APN Internet." - Czy to oznacza,że internet będzie działał jedynie w zasięgu Play?
2. "Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi odbywa się z szacunkową maksymalną prędkością wynoszącą 7,2 Mb/s dla pobieranych danych oraz 1 Mb/s dla wysyłanych danych." - W związku z tym prędkość internetu w tym pakiecie jest jak rozumiem bardzo ograniczona? Jeśli dodatkowo możliwe będzie korzystanie tylko w zasięgu p4...
3. W regulaminie natomiast nie znalazłem żadnego zapisu o tym, że będzie on dostępny tylko w sieci p4. Widnieje zapis: "50 GB, które można wykorzystać na transmisję danych na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej"
Pozdrawiam!
 #952556  autor: mskrot
 24 wrz 2017, 19:52
Nie tylko w sieci Play.
Na numerze córki, który przeniosłem do Play korzystając z promocji, o której mowa w tym wątku, spokojnie mogę wymusić przelogowanie na nadajniki Plusa i T-Mobile.
Internet w roamingu krajowym działa, ale tylko w H+ nie w LTE.
Natomiast LTE na nadajnikach Playa jest przycięte idealnie do 7,2 i 1.
Sprawdzone kilkoma testerami prędkości łącza.
  • Strona 2 z 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 28