DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #951298  autor: mryoung
 19 wrz 2017, 12:18
Witam

Kończy mi się umowa na usługi stacjonarne, dostałem taką ofertę:
- telefon stacjonarny darmowe rozmowy kom/stacj w unii
- internet 80mb (szybciej sie nie da)
- pakiet optymalny telewizji
- telefon komórkowy darmowe rozmowy+5gb

Cena łączna: 100zł

Da się coś lepiej, czy to jest max i nic się nie da negocjować?
 #951318  autor: maker3
 19 wrz 2017, 14:00
Miesiąc temu było 89,00zł (z tą różnicą, że 3GB zamiast 5GB).

Teraz po podwyżkach jest 99,99zł, taniej nie będzie.

W pewnym sensie, to twoja wina, że się nie interesowałeś wcześniej.
Pakiet za 89zł można było załatwić od lutego, obojętnie kiedy kończyła się poprzednia umowa.

Ale mimo wszystko w porównaniu z poprzednim Funpackiem (brak komórki i tragiczny pakiet TV), to i tak bardzo dobra oferta.

I na twoim miejscu poszedłby do salonu, a nie załatwiał przez telefon.
Przypilnuj, żeby twój aktualny numer stacjonarny trafił do pakietu.

Przez telefon nieogarnięty konsultant może przydzielić ci nowy numer VOIP, a stary zostawić na POTS-ie. Wtedy płaciłbyś 100zł za pakiet oraz dodatkowo stary abonament za telefon analogowy.
 #951328  autor: mryoung
 19 wrz 2017, 14:16
No jasne, ale kto by się spodziewał, że będzie podwyżka, jako że zazwyczaj z biegiem czasu ceny są raczej obniżane niż podwyższane ;) Ok, to biorę za stówę cały pakiet, zwłaszcza że mi zaproponowali power banka za złotówkę, zawsze coś ;)
 #956542  autor: szati
 18 paź 2017, 20:52
Witam
Czy może się ktoś wypowiedzieć więcej na temat orange love czy warto przejść do orange z telefonem stacjonarnym internetem i tv?

zaproponowane mi
telefon stacjonarny bez limitu + internet do 80 Mb/s + tv ( pakiet bogaty i tu nie wiem czy się Pani nie pomyliła co do tego pakietu) + tel. komórkowy = 99,99 + rata za telefon komórkowy

Obecnie mam to porozrzucane w innych sieciach
internet stacjonarny do 20 Mb/s 55 zł
tel. stacjonarny 30 zł ( 60 min w pl )
tel. kom. 75 zł
tv 60 zł

cenowo lepiej w orange tylko czy wartko? jak jest z zasięgiem i łączem netu?
 #957843  autor: liz747
 26 paź 2017, 12:01
Warto, ja jestem w Orange już długo, miesiąc temu założyli mi światłowód i cała usługę Orange Love i ja jestem bardzo zadowolona. Cenowo wygląda to w porządku, 100zł to nie jest dużo za tyle usług. Ile Ci zaproponowano raty za telefon?
 #959085  autor: szati
 02 lis 2017, 18:27
super dzięki za odpowiedź u mnie jeszcze światłowodu nie ma ale zaproponowali
neostrade do 80 Mg/s a co do raty za telefon to jeszcze nie dostałam propozycji bo jestem na etapie przejścia.
 #1076927  autor: szyman12
 24 lip 2019, 14:44
Hej!
Powoli mi sie rodzicom konczy umowa na Orange Love. Maja oni Pakiet Love Standard* + Multiroom + telefon Samsung J3 2016 w racie 4zl/miesiac.
Dzwonili z propozycja przedluzenia i zaoferowali jedynie zwiekszenie pakietu internetu z 300 na 600 Mb. Czy dałoby rady cos innego wydebic (np. tansza rate za telefon)?

* Swiatlowod 300 Mb/s; TV Pakiet Optymalny; telefon komorkowy z 5GB i tel. stacj.

P.S. Sorry za brak polskich znakow.
 #1077137  autor: pakierhakierxd
 26 lip 2019, 19:25
Ja w kwietniu podpisalem umowe na do 20 mb + telewizja 100 kanałów + stacjonarny voip + no limit rozmow sms mms i 5gb/64 kb/s komórka ;)
ogólnie poza mało netu w telefonie ,ale sa pakiety ok ;) ,i tak uzywam obok playa bo slaby zasieg Orange w domu :/ ,a wifi calling p20 pro nie obsluguje w Orange ;)

Pozdrawiam :)
 #1077138  autor: pakierhakierxd
 26 lip 2019, 19:28
99,99 teraz z lekko wiekszym netem 107 ,watpie ze w 2021 przedluze ,raczej swiatlowod bede kopal ;)

Pozdrawiam :)