DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu mobilnego.

Moderator: Moderatorzy

 #947598  autor: tomek1355
 28 sie 2017, 07:14
Hej, odgrzeję kotleta. Wczoraj przy podpisywaniu umowy na telewizję, dowiedziałem się (w polsacie), że nie tylko polsat/plus udostępnia internet na próbę. Że podobno w przypadku internetu mobilnego u każdego operatora nawet przy podpisywaniu umowy w punkcie mam prawo do rozwiązania umowy w przeciągu 14 dni. Później faktycznie zahaczyłem o T-Mobile i też mi to powiedzieli. Czy ktoś może się do tego odnieść? Jak to działa w praktyce? Nie robią operatorzy później problemu ze zwrotem?

Jeśli nie ma z tym problemów i prawdą jest, że routery nie mają simlocka, rozważałbym właśnie wzięcie internetu na testy (w korzystnej ofercie) i potestowanie roznych SIMow na ich sprzecie
Ostatnio zmieniony 28 sie 2017, 07:53 przez tomek1355, łącznie zmieniany 1 raz.
 #947601  autor: tomek1355
 28 sie 2017, 07:52
Sorry za post za postem ale kolejne pytanie:
@piotrzet: pytanie do Ciebie, w zwiazku z Twoimi rekomendacjami T-Mob. Udało mi się wyklikać na T-Mobile ofertę:
50GB - 39,99 / msc
LTE NoLimit - 20zl/msc
B525 149zł

Czy w takiej opcji można spodziewać się problemów z "brakiem limitów" jak w przypadku oferty polsatu? Czy przy takiej ofercie można jeszcze coś obciąć na infolinii (podobnie jak dyszkę o której wspominales w przypadku T-Mobile NoLimit)?

Będę wdzięczny za pomoc ;)
 #947603  autor: piotrzet
 28 sie 2017, 08:12
Ofertą prawdziwego no limit w T-Mobile jest tylko ta za 79,99 ten dodatkowy pakiet LTE bez limitu ma ograniczenie po 100 GB do 2 Mb/s

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #948066  autor: matek451
 30 sie 2017, 10:09
Zostały zweryfikowane pozwolenia Orange i T-Mobile na BTS-ie NetWorks Brzezińska 244, działa na nim wspólne LTE1800 , kazdy ma swoje LTE2600 i LTE800. Działa agregacja wszystkich pasm LTE. Od 25.08 oferta Orange uległa totalnemu pogorszeniu. Teraz 250GB+ noce bez limitu to koszt 69,99 +22 zł rata za MF286. W T-Mobile no limit tylko za 79,99 z B525 za 9 zł. Inne pakiety tak jak napisał kolega. Najlepszym narzędziem diagnostycznym jest telefon LTE/LTE+ z aplikacją Network Cell Info czy innymi np. Netmonitorem. Nadal można korzystać z DILa na RBM na Kartę 5 z RWK na sieci LTE Pay. Ostatnie dwa dni na uruchomienie 1410GB na 5 m-cy w Orange Free na Kartę. SmartDom w Plusie przy TVsat z CP to średnie rozwiązanie, testy Plusa konieczne no i FUP więc loteria.
 #950339  autor: radecki1987
 12 wrz 2017, 19:04
domyślam się że wszystko zależy od lokalizacji, miałem t-mobile i plusa po tym jak zrezygnowałem z tv, internetu i jednego nr orange, drugi numer pozostał w orange

obecnie wracam do orange jedynie tv zostawiając w polsacie,

internet z plusa to porażka u mnie, tragedia, orange działa 100 razy lepiej nawet bez lte

wydaje mi się też bardzo dobrą ofertą opcja orange love którą otrzymałem z orange

za 69zł telefon + internet mobilny, koło domu strefa 500m z transferem 180GB miesięcznie + 60gb współdzielne z telefonem poza strefą, patrząc na ceny ofert o których piszecie powyżej to ta jest chyba bardziej opłacalna a w moim przypadku bez agregacji pasm 50 - 70mb/s jest aż nadto zadowalające
porównując do abonamentu tel jaki miałem wcześniej (59zł) jest to mega opłacalne, internet wychodzi za 10zł miesięcznie, w plusie mam za 35zł internet z routerem domowym który działa tragicznie, oczywiście rezygnuję z plusa i jako domowy będę używał internetu z orange w ofercie love