DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 64 z 97
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 97
 #949009  autor: adacomp
 04 wrz 2017, 16:46
pavesi pisze: dla zainteresowanych roaming działa perfekcyjnie w tej sieci.
Przecież Fakt to tylko submarka P4 podobnie jak Play czy RBM więc jaka jest różnica w roamingu między Fakt, Play a RBM ?
 #949967  autor: Kachajal
 10 wrz 2017, 15:52
Istnieje jeszcze jakiś trick na RWK + SD?

Ponad rok temu zrobiłem całej swojej rodzinie Play -> Fakt -> RBM (dzięki temu forum <3), po czym dostaliśmy też bonusowe RWK za przymusową rejestrację numeru... aż do teraz. Jedyne dobre opcje które widzę wymagają przenoszenia numeru, ale robienie tego dla pięciu osób mi się nie uśmiecha.

Widziałem ofertę OdNowa i gdyby miało to być tylko dla mnie to by mi pasowało (ot, kupić pakiet i wysyłać jeden SMS do innej sieci co miesiąc, pewnie da się to jakoś zautomatyzować w smartfonie), tak ustawianie tego dla starszych ludzi na pewno będzie rodziło problemy.

Pomocy?
 #949989  autor: bolek2004
 10 wrz 2017, 19:08
Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej opcji poza przeniesieniem numeru i włączeniem bonusu za przeniesienie. Skończyło się dobre w play.
Każdy ma inny profil dzwonienia więc trzeba dopasować taryfę do siebie. Najsensowniejsza opcja z sd teraz to formuła play na kartę. 5zł na 50 dni, albo odnowa dla niektórych.
 #949990  autor: Kachajal
 10 wrz 2017, 19:28
Szkoda. Kiedy to przedtem robiłem to spodziewałem się że oferty po roku będą lepsze, nie gorsze :P

Tak tylko dla stuprocentowej pewności - jeżeli przeniosę teraz numer z Play do np. Orange, a potem z Orange do RBM to będę mógł aktywować wtedy bonus za przeniesienie?
 #949991  autor: Karlos20
 10 wrz 2017, 19:29
bolek2004 pisze:Każdy ma inny profil dzwonienia więc trzeba dopasować taryfę do siebie. Najsensowniejsza opcja z sd teraz to formuła play na kartę. 5zł na 50 dni, albo odnowa dla niektórych.
Gdybym chciał być na kartę w Play, to wybrałbym Fakt Mobile - RWK, dogodne pakiety wedle potrzeb, przedłużanie pakietów kodami w pn, czw i sob. i cennikowa darmowa transmisja danych 32 kbit/s (zabezpieczenie przed ekstra opłatami czy wynalazkami typu BI z 5 zł w Formułach).
Kachajal pisze:Tak tylko dla stuprocentowej pewności - jeżeli przeniosę teraz numer z Play do np. Orange, a potem z Orange do RBM to będę mógł aktywować wtedy bonus za przeniesienie?
Nie powinno być problemu, ale bonus za przeniesienie przepadnie po migracji do RBM ENERGY - po przeniesieniu numeru do RBM jesteś w starej taryfie RBM 7 MNP.
Efektywnie bonus wykorzystasz w Fakt Mobile, 200 zł promocyjnych to ponad 1330 minut wymiennych na SMSy/MMSy po stawce cennikowej + 20 GB na 60 dni. Bonus samodzielnie aktywujesz w Play24.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #949993  autor: bolek2004
 10 wrz 2017, 19:35
Kachajal Powinno działać, chyba że w międzyczasie wycofają się z tego bonusu.
Karlos20 Tyle że w fakcie nie ma stanu darmowego. Coś za coś.
 #949995  autor: Karlos20
 10 wrz 2017, 19:39
bolek2004 pisze:Tyle że w fakcie nie ma stanu darmowego. Coś za coś.
Masz w zamian płaską stawkę cennikową + darmowe pakieciki + dopasowane pakiety. Kto dzwoni co jakiś czas, może kupić pakiet minut, żeby dzwonić i tak trzeba doładować konto.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #950067  autor: parasite
 11 wrz 2017, 11:41
Sorki jeśli już gdzieś było, ale już się w tych wszystkich możliwościach pogubiłem. Jest jeszcze możliwość przeniesienia się do RBM na Karte 5? Obecnie mam numer w Virgin Mobile.
 #950071  autor: adacomp
 11 wrz 2017, 12:01
surface123 pisze: Z sieci Pal przenosisz się do Fakt ( lub ze startówki Fakt ) kodem do RBM5
5
Z tym kodem to bym polemizował ale za pomoca infolinii Fakt na pewno się przeniesie numer z Play/RBM.
Próbowałem wielokrotnie przejść kodem ussd z kilku taryf Play oraz RBM i nigdy nie dało rady.
Jeden telefon na infolinię Fakt i poszło :)

Czy kod (jest bezpośredni czy tylko *163#) jeszcze działa do przejścia Fakt->RBM5 ?
 #950088  autor: parasite
 11 wrz 2017, 13:13
Dzięki. Dzisiaj spróbuję to załatwić.
Przenosząc numer w salonie Play z automatu dostanę RBM7 czy muszę to dokładnie sprecyzować?
 #950100  autor: bolek2004
 11 wrz 2017, 14:03
Najpierw podzwoń po salonach i spytaj czy mają czyste karty rbm w salonie bo z tym jest problem.
Prościej przejść do play i potem przez fakt kodem. Tyle że musiałby ktoś potwierdzić czy można przejść dalej na tą taryfę kodem. Ostatnio nie sprawdzałem, ale kodem 163 z faktu powinno się dać przejść do rbm5.
A z tymi kodami na zmianę taryfy to jest tak że od dłuższego czasu wyskakują dziwne komunikaty po wpisaniu kodu na zmianę taryfy, trzeba jeden kod klepać kilka razy zanim zaskoczy.
  • Strona 64 z 97
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 97
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 97