DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #946483  autor: Michal 80
 21 sie 2017, 17:24
Dzień Dobry
Byłem klientem operatora komórkowego nju mobile do sierpnia 2015 roku.
Przed zmianą operatora na obecnego całkowicie się uregulowałem z nju mobile.
Niestety na dzień dzisiejszy nie mam żadnego archiwum z tymi fakturami, jednakże jestem pewien, że ja mam sprawę z nju mobile zamkniętą.
Oni nagle odzywają się po 2 latach, że jest jeszcze jedna faktura do zapłacenia.
Dlaczego w ciągu 2 lat nie upomnieli się ani razu ?
Moim zdaniem to wyłudzenie.
Proszę mi podpowiedzieć co mam z tym zrobić.
Dziękuję
Pozdrawiam
 #946552  autor: poziom
 22 sie 2017, 00:04
Pisałem o tym w temacie o nju.

Na 99,9% miałeś fakture błędnie wystawioną z korzyścią dla ciebie oczywiście.
W Orange po tych dwóch latach zatrudnili nowego informatyka który poprawił nieco burdel w billingach i doszukali się należności dla siebie :)
 #946751  autor: zwariowany.kurczak
 22 sie 2017, 23:27
Michal 80 pisze:
tytoos pisze:W jaki sposób się odezwali?
Za pomocą pisma wzywającego do zapłaty

dobry zwyczaj - zatrzymaj ostatnią FV.. na niej jest "SALDO - 0zł + obecna należność + dowód zapłaty" takiego maila dajesz do nich, reklamacja, to ICH błąd i wprowadzili Ciebie w błąd, niech to umorzą...
 #946894  autor: orson_dzi
 23 sie 2017, 22:36
Na jakiej podstawie mają umorzyć? Jak faktura jest nieopłacona to trzeba ją zapłacić.

Napisz zwyczajnie pytanie do BOK-u, może miałeś np. wystawioną fakturę za przekroczenie połączeń z ostatniego okresu rozliczeniowego i jest to groszowa sprawa.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)