DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 608 z 692
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 692
 #946736  autor: Karlos20
 22 sie 2017, 21:36
Uzupełnienie postu powyżej: takie coś znalazłem w necie.
Posiadam Promocję „TIDAL. Nielimitowana muzyka za darmo w Play”, która
obowiązywała do 31.12.2016 czy mogę skorzystać z nowej promocji ”TIDAL.
Nielimitowana muzyka za darmo w Play”, która obowiązuje od 22.06.2017

Tak, pod warunkiem, że posiadasz ofertę wskazaną w pkt 1.
Oferty wchodzące w skład TIDALa na 2 lata za darmo:
SOLO STAN NIELIMITOWANY
SOLO STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
DUET STAN NIELIMITOWANY
DUET STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
RODZINA STAN NIELIMITOWANY
RODZINA STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY
RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY
RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
oraz ich odpowiedniki na przedłużenie umowy z dopiskiem RePLAY.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946773  autor: jarosz99
 23 sie 2017, 10:35
Karlos20 pisze:
tarinQ pisze:Ciekawe tylko jak to będzie jeśli teraz już mam włączonego TIDALa? Czy okres 24 mc zacznie obowiązywać od nowa? Czy dalej leci od momentu włączeniu usługi... A włączyłem ją na początku stycznia.
Też mnie to zastanawia. Tu bym dopytał konsultantów.
tarinQ pisze:Swoją drogą czytam ten regulamin i wyszczególnione są tylko nowe taryfy Solo stan nielimitowany i ich odmiany wymagane do włączenia usługi?
Zgadza się, tylko nowe taryfy kwalifikują się do promocji.
Nie ma znaczenia kiedy włączysz Tidal'a. Promocja obowiązuje 24 mies. od podpisania umowy.
 #946779  autor: tarinQ
 23 sie 2017, 10:51
Karlos20 pisze:Uzupełnienie postu powyżej: takie coś znalazłem w necie.
Posiadam Promocję „TIDAL. Nielimitowana muzyka za darmo w Play”, która
obowiązywała do 31.12.2016 czy mogę skorzystać z nowej promocji ”TIDAL.
Nielimitowana muzyka za darmo w Play”, która obowiązuje od 22.06.2017

Tak, pod warunkiem, że posiadasz ofertę wskazaną w pkt 1.
Oferty wchodzące w skład TIDALa na 2 lata za darmo:
SOLO STAN NIELIMITOWANY
SOLO STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
DUET STAN NIELIMITOWANY
DUET STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
RODZINA STAN NIELIMITOWANY
RODZINA STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY
RODZINA EXTRA STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY
RODZINA KDR STAN NIELIMITOWANY DOM WIFI
oraz ich odpowiedniki na przedłużenie umowy z dopiskiem RePLAY.
Teraz pytanie czy przedłużając umowę na Replay Formula Solo Tylko SIM+ Z TV II - to ta oferta którą mi proponowałeś i podsyłałeś regulamin, co ma 10GB internetu, potem 1 mbps.
Kwalifikuje się? Czy w SUK są jeszcze jakieś inne dobre oferty po około 25 PLN?
Mogę skorzystać z TIDALa?
 #946781  autor: Karlos20
 23 sie 2017, 10:56
Wybacz za wprowadzenie w błąd, ta oferta nie wlicza się do darmowego TIDALa.
Poniżej przedstawiam prawidłową ofertę.
Nazwa: Stan Nielimitowany – SOLO - RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
gepard pisze:Jest nowa oferta utrzymaniowa z 20 lipca. Może to oznaczać, że SOLO + II przeszła do historii.

Stan Nielimitowany – SOLO - RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Z tego co widzę dla osób z Solo+ II niewiele zmienia.
Nie pamiętam czy w Solo+ II jest nielimitowany transfer do PlayNow, nie używam, a w tej nowej jest.
Na minus, jest tylko 1.25GB w UE, a w Solo + II dziwnym trafem jest 2.5GB. Jest to dziwne, bo wszystko wskazuje na 1.25GB ale i sms i BOK twierdzą, że jest ponad 2GB. No nic, tylko się cieszyć
Regulamin: http://www.play.pl/dokumenty/2017/98018 ... -07-21.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946784  autor: Gattsu
 23 sie 2017, 11:18
Karlos20, a czy jest jakaś ciekawa oferta utrzymaniowa dla DUET ? Aktualnie mam na czas nie określony ofertę z DUK dla jednej osoby, ale chciałbym dodać do niej drugi numer (również z PLAY)
 #946785  autor: Karlos20
 23 sie 2017, 11:28
Gattsu: nie licz na ciekawą ofertę z DUETem. Ale popytaj konsultanta, może utargujesz te kilkanaście zł rabatu na abo. A ofertę i tak dostajesz analogiczną jak dla nowego klienta, bo no-limit minut/SMS/MMS + 20 GB szybszego neta współdzielonego na 2 karty, potem lejek 1 mbit/s. Do tego Showmax z rabatem 100% na rok i TIDAL na 2 lata + tv/vod PLAY NOW.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946794  autor: tarinQ
 23 sie 2017, 12:05
Reasumując przechodząc z starych ofert na nową zyskam tylko dodatkowe 3 GB internetu i TV którą pewnie i tak nie będę używać.
Czy Stan Nielimitowany – SOLO - RePlay SOLO z rabatem na abonament I + też można uzyskać na czas nieokreślony?
Posiada ktoś wiedzę na temat dodatkowych pakietów GB w UE, koszty?
 #946797  autor: Karlos20
 23 sie 2017, 12:19
tarinQ pisze:Reasumując przechodząc z starych ofert na nową zyskam tylko dodatkowe 3 GB internetu i TV którą pewnie i tak nie będę używać.
3 GB ale na szybszego neta. Później zwalnia do 1 mega i jest nielimitowany, w poprzedniej ofercie po przekroczeniu pakietu masz blokadę do końca okresu rozliczeniowego.
tarinQ pisze:Czy Stan Nielimitowany – SOLO - RePlay SOLO z rabatem na abonament I + też można uzyskać na czas nieokreślony?
To jest oferta na czas nieokreślony. Przejrzyj dla pewności poprzednie podstrony.
tarinQ pisze:Posiada ktoś wiedzę na temat dodatkowych pakietów GB w UE, koszty?
Nominalnie masz tam 1,25 GB w ramach abonamentu choć są info, że jest i 2,5 GB w UE. Gdyby było zbyt mało, można dokupić 500 MB za 19 zł, albo jechać po stawce 4 gr za 1 MB z włączonym przez siebie limitem kosztów na transfer danych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #947394  autor: musiolek
 26 sie 2017, 16:13
Przed chwilą aneksowałem umowy dla dwóch numerów z aktywnymi wypowiedzeniami. To był pierwszy telefon z mojej strony. Powiedziałem o Nowym Plushu w Duecie i konsultant zniknął na kilka minut, a następnie przedstawił mi ofertę za 25zł (no limit all + PlayNow + ShowMax + Tidal) dla obu numerów. Tidal jest darmowy przez dwa lata, ShowMax jest darmowy przez rok, a przy PlayNow przez rok mamy darmową opcję nagrywania/przewijania i również należy ją wyłączyć.

ps.Z tego co powiedział ów konsul to w ramach tej oferty w roamingu możemy wykorzystać 1.5GB (słownie: półtora) danych internetu.
 #947439  autor: tarinQ
 26 sie 2017, 23:35
Na jaki okres dostałeś umowę? Określony czy bezterminowy?
 #947445  autor: witus04
 27 sie 2017, 09:13
Interesuje mnie przedłużenie z lg g5 - ile można obniżyć cenę tel po złożeniu wypowiedzenia ? więcej rabatu dostają nowi, przenoszący numer niż standardowa oferta na przedłużenie ?
 #947453  autor: pakierhakierxd
 27 sie 2017, 11:05
Nikt nie wie dzwoń pytaj, nie wiem czy zauważyłas ale tu jest tylko 1 oferta bez tel za 25 zł od dawna :)

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #947466  autor: musiolek
 27 sie 2017, 11:56
tarinQ pisze:Na jaki okres dostałeś umowę? Określony czy bezterminowy?
Okres umowy jest bezterminowy, a dokładnie umowę można rozwiązać w każdej chwili (za miesięcznym wypowiedzeniem), ale przez najbliższe trzy miesiące nie można skorzystać z kolejnej oferty utrzymaniowej. Jest też prawo do odstąpienia od wynegocjowanych warunków umowy w ciągu 14 dni.

ps. Nowe warunki umowy zaczęły obowiązywać już w ciągu 90 minut od zakończenia mojej rozmowy z konsultantem.
 #947511  autor: ilona77
 27 sie 2017, 16:30
Witam mam pytanie jak dostać tą ofertę za 25zł umowa mi się kończy 19 października ? Miałam juz kilka rozmów w sprawie przedłużenia oczywiście takiej oferty nie ma :-( wypowiedzenie złożone juz w czerwcu abonament od 8 lat na nic chyba już teraz nie patrzą.
 #947514  autor: IreuN
 27 sie 2017, 16:34
Karlos20 pisze:
tarinQ pisze:Czy załatwiając nową umowę też muszę składać wypowiedzenie, jeśli mam bez lojalki?
Nową ofertę bezterminową możesz załatwić max po 3 pełnych okresach rozliczeniowych od zawarcia aneksu. Postępowanie podobne, lecz konsultanci mogą kręcić nosem, uważaj.
Ja mam teraz umowę "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM +" aneks wszedł w życie 01.08.2016r. i chciałbym przejść na tą ofertę: http://www.play.pl/dokumenty/2017/98018 ... -07-21.pdf

Wysłać wypowiedzenie, czy próbować po prostu zadzwonić na infolinię i poprosić o tą ofertę? W przypadku wypowiedzenia mam jeden miesiąc okresu wypowiedzenia, tak?

No limit 4.0, 2GB za 50zł => No limit, 7GB za 25zł. ;)
 #947536  autor: Cichy51
 27 sie 2017, 19:08
Najlepiej po wypowiedzeniu. Jednak np.Ja, dostałem bez wypowiedzenia po jednym telefonie do BOK. Dzwoń i sprawdź. Jeśli za pierwszym razem się nie uda to dzwoń kolejny raz po kilku minutach lub następnego dnia.
 #947561  autor: Karlos20
 27 sie 2017, 21:01
Ja mam teraz umowę "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM +" aneks wszedł w życie 01.08.2016r.
IreuN: nowszą ofertę bez telefonu na czas bezterminowy możesz zmienić dopiero po 3 pełnych okresach rozliczeniowych od zawarcia aneksu. Jeśli to by była oferta z telefonem, możesz to zrobić nawet niezwłocznie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #947756  autor: gepard
 28 sie 2017, 22:01
Jak z telefonem skoro TYLKO SIM w nazwie :)

Dokładnie to po 3 wystawionych fakturach można aneksować. Przerabiałem to na jednym z numerów około rok temu.
Nie da się tego obejść, jest blokada w systemie i nieważne z kim gadasz nic nie zrobią. Także wypowiedzenie nic nie da i będziesz musiał je wycofać, bo polecisz na kartę wysyłając je teraz.
Cichy51 pisze:Najlepiej po wypowiedzeniu. Jednak np.Ja, dostałem bez wypowiedzenia po jednym telefonie do BOK. Dzwoń i sprawdź. Jeśli za pierwszym razem się nie uda to dzwoń kolejny raz po kilku minutach lub następnego dnia.
Przed wystawieniem 3 faktur może dzwonić 5 razy dziennie codziennie i nic mu to nie da.
 #947805  autor: Cichy51
 29 sie 2017, 09:51
gepard pisze:
Cichy51 pisze:Najlepiej po wypowiedzeniu. Jednak np.Ja, dostałem bez wypowiedzenia po jednym telefonie do BOK. Dzwoń i sprawdź. Jeśli za pierwszym razem się nie uda to dzwoń kolejny raz po kilku minutach lub następnego dnia.
Przed wystawieniem 3 faktur może dzwonić 5 razy dziennie codziennie i nic mu to nie da.
Co Wy tak z tymi 3 miesiącami. Uczepiliście się tego i piszecie non stop.Przecież napisał , że aneksował w 2016 roku więc go to nie dotyczy.
 #947817  autor: gepard
 29 sie 2017, 11:19
Fakt, Mea Culpa.
Pomroczność jasna mnie dopadła, choć czytałem ten wpis tryt razy to zafiksowałem się na 02.08 dodając z założenia 17 w głowie :)
To dzwoń gadaj, napieraj i nie daj się zbyć :D
  • Strona 608 z 692
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 692
  • 1
  • 606
  • 607
  • 608
  • 609
  • 610
  • 692