DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #946731  autor: agnieecha
 22 sie 2017, 21:11
Witam,
od niedawna jestem posiadaczką Honor 6, mój chłopak dziś kupił i od razu pojawiła mu sie aktualizacja Emui z 3.0 na 3.1 i Androida z 4.4.2. na 4.5, na nadal nic takiego nie mam, jak wchodze w Emui mam ze brak aktualizacji, od czego to zależy? :-)
Pozdrawiam
 #946744  autor: Kozik_7X
 22 sie 2017, 22:15
Honory 6 dostały już Marshmallowa i EMUI 4.0 ;)
Updatey wysyłane są partiami, choć od czasu wydania już trochę minęło.. A kupowaliście w tym samym sklepie? Macie te same wersje smartfona? Gdzie kupowane? Znajoma kupowała w sferisie jakiś czas temu, dostała aktualizację - ale nie wiem do której konkretnie wersji.
Możesz też wymusić instalację nowszej wersji, tutaj instrukcja http://fanclub.huaweipolska.pl/forum/temat/318
 #946745  autor: agnieecha
 22 sie 2017, 22:24
Obydwoje kupowaliśmy od kogoś, chłopak już miał google play itp ja miałam jakieś huawei store i np sama musiałam instalować google play tak samo on az tyłu tel na samym dole ma po ang a ja chińskie znaki. I mam Honora 6 H60-L02