DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #946680  autor: bla.zej
 22 sie 2017, 17:47
Witam, jestem kilkunastoletnim użytkownikiem usług Orange, lecz pierwszy raz mam taki problem przy przedłużeniu umowy.

Na chwilę obecną posiadam, Funboxa, i trzy abonamenty. Umowa do Listopada, zacząłem się rozglądać co tutaj mają, no i takiej lipy moim zdaniem jeszcze nie było.
Proponują mi Orange Love za 89, kanałów trochę wiecej, predkość ta sama bo wiekszęj moje łącze nie ogranie. Do tego jeden z abonamentów wyzerowany i wciągnięty w ten Love, i przy ostatnim kontakcie z infolinią dołożyli mi jeszcze 20 zł rabaty na dwa pozostałe abonamenty (czego wcześniej nie gadali). W sumie było by to w miarę ok, lecz chciałbym zapytać co można jeszcze wyciągnąć w tej sytuacji ? Zawsze były jakies prezenty przy przedłużaniu, teraz nic ? Na jakiś nowy sprzęt typu router, dekoder mogę liczyć ?

Z góry dzięki wielkie za pomoc,
pozdrawiam
 #947735  autor: Vieslav
 28 sie 2017, 20:50
Nie licz na rabat dla usług stacjonarnych, natomiast można dostać jakiś prezent za 1zł. Gdy przechodziłem na love dostałem dysk zewnętrzny goodram 320gb z interfejsem usb 3.0, czyli całkiem fajnie. Nie pamiętam, co jeszcze było do wyboru, ale na stronie widzę te prezenty przy zawieraniu umowy więc zapytaj o nie konsultanta.