Telekomunikacja jak na dłoni

[Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [Orange] Przedłużenie umowy - cd.2.

Postprzez Mateusz8769 » 21 sie 2017, o 18:38

Herushingu napisał(a):A używasz stacjonarnego? Mógłbyś wziąć nową umowę z nowym numerem...

Używam i muszę pozostawić ten sam numer co mam obecnie.

Po głowie chodzi mi jeszcze mocna akcja kombinacja. Jeśli mój obecny numer z neti przejdzie do orange dopiero 22 września:

1) Biorę jutro nowy numer stacjonarny w Orange.
2) Przedłużam umowę i dostaję OOE dla najwyższego abo wspólnego.
3) W ciągu 2 tygodni wypowiadam umowę na stacjonarny ( jako umowa zawarta na odległość ), jednak zanim wypowiem umowę muszę zapewnić sobie ciągłość usług stacjonarnych, więc:
4) Zamawiam nową usługę stacjonarną w Orange ( najwyższy mobliny LTE ma być traktowany jako stacjonarny )
5) Wypowiadam umowę w ciągu 14 dni i być może będę miał już przeniesiony numer z neti.

Teoretycznie OOE nie stracę gdyś regulamin mówi o tym, że mam cały czas posiadać usługę stacjonarną.

:twisted:

//Edit
Widzę, że w Orange można wziąć telefon stacjonarny na czas nieokreślony. Droższy (62,36zł), ale po miesiącu mógłbym z niego już zrezygnować...
Mateusz8769
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Herushingu » 21 sie 2017, o 19:03

A pytałeś o możliwość zmiany numeru na ten z netii w późniejszym terminie? bo skoro można zmienić numer (za opłatą), to może istnieje możliwość jego wymiany na określony numer.
Herushingu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Mateusz8769 » 21 sie 2017, o 19:17

Herushingu napisał(a):A pytałeś o możliwość zmiany numeru na ten z netii w późniejszym terminie? bo skoro można zmienić numer (za opłatą), to może istnieje możliwość jego wymiany na określony numer.

Ten z Netii jest już w trakcie przeniesienia do Orange, nie wiem co z tym fantem teraz. Wysłałem pytanie do BOK, żeby mieć to na piśmie czy mogę wziąć nowy stacjonarny na czas nieokreślony i zrezygnować z niego po dokonaniu przeniesienia z Netii tak by nie utracić OOE.
Mateusz8769
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zielony71 » 21 sie 2017, o 19:55

Ten pomysł ze stacjonarnym na czas nieokreślony jest całkiem niezły.
Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/
zielony71
Spamer ;)
Spamer ;)

Model telefonu: lumia

Postprzez Mateusz8769 » 21 sie 2017, o 19:59

zielony71 napisał(a):Ten pomysł ze stacjonarnym na czas nieokreślony jest całkiem niezły.

Potwierdzisz, że mogę mieć dwie usługi na tel stacjonarny na jednej linii ? Nie będę miał problemów z obecnym numerem który jest mi niezbędny ?

/Edit
Na stronie Orange info o OOE widnieje tylko przy wyborze stacjonarnego na 24 miesiące. Regulamin OOE jednak nic o tym nie mówi. Info z BOK może być późno, lepiej zadzwonię niebawem.
Ostatnio edytowano 21 sie 2017, o 21:34 przez Mateusz8769, łącznie edytowano 1 raz
Mateusz8769
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Herushingu » 21 sie 2017, o 20:24

A nie ważna jest data zawarcia umowy? W sensie podłączenia drugiej usługi? bo nie wydaje mi się, by możliwe było posiadanie dwóch usług na jednej linii od tak.
Herushingu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Mateusz8769 » 21 sie 2017, o 21:34

Dowiedziałem się, że umowy na czas nieokreślony nie dadzą OOE.

ZA TO. Pomimo, że jeszcze netia nie oddała numeru to umowę z Orange na usługi stacjonarne już mam podpisane. Podpisane i kropka.
Mateusz8769
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Herushingu » 21 sie 2017, o 21:48

Czyli bez problemu, liczy się data podpisania umowy, tak? Z orange zawsze dużo zamieszania, bo każdy coś innego twierdzi... Ale ważne, że problem rozwiązany.
Herushingu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Mateusz8769 » 21 sie 2017, o 22:17

Herushingu napisał(a):Czyli bez problemu, liczy się data podpisania umowy, tak? Z orange zawsze dużo zamieszania, bo każdy coś innego twierdzi... Ale ważne, że problem rozwiązany.

Tak. Tylko jeszcze cesje muszę zrobić z mamy na mnie, a cesje stacjonarnej usługi jak się okazuje nie przebiega tak szybko jak mobilnej. Od 1 września będzie na mnie. Do tego czasu muszę podpisać umowę na drugą stacjonarną usługę i 2 września wypowiedzieć ją.

//Edit wie ktoś co z "Internet LTE dla domu" ? Przez google znalazłem i zamówiłem, ale na stronie normalnie nie ma. Pewnie nie przejdzie.
Mateusz8769
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Herushingu » 21 sie 2017, o 23:52

Internet Mobilny ---> Internet dla Bliskich, z tym, że nie mają nazw przy wyborze, ale wystarczy wejść w szczegóły, oraz nazwy usług pojawiają się na etapie wyboru urządzenia oraz zamawiania.
Herushingu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Herushingu » 22 sie 2017, o 11:11

Ale lepiej iść do salonu, bo obowiązuje data podpisania umowy, a w sytuacji zamówienia przez internet musisz doliczyć czas na dostarczenie dokumentów i ich odesłanie, zatem nie zamawiałbym tego przez internet, bo może się okazać, że nie obejmie cię rabat.
Herushingu
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Mateusz8769 » 22 sie 2017, o 16:14

Wtedy nie będę mógł zrezygnować z umowy w ciągu 2 tygodni. Jeśli mi się to nie uda to trudno, są teraz raty 0% na allegro i do tego prepaid jakiś czy coś będę myślał.
Mateusz8769
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Marens » 22 sie 2017, o 16:48

Znajomej kończy się za 2,5 miesiąca umowa i zastanawiam się czy nie warto przedłużyć przed zmianami. Potrzebne są nielimitowane połączenia komórkowe, stacjonarne, smsy i miło widziane mmsy biorąc pod uwagę efakurę i brak zgody na marketing. Internet nie jest potrzebny. Z różnych względów odpada NJU oraz prepaid. Co można aktualnie uzyskać w ofercie bez telefonu?
Marens
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 69
Sieć: OFnK

Postprzez Lukaszek78 » 22 sie 2017, o 20:59

Po lekturze tego co beda oferowac nowe taryfy i nowa oferta utrzymaniowa jutro skladam wypowiedzenie:) mam nadzieje zdazyc jeszcze przed zmianami:)
Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
Lukaszek78
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: Xperia Arc S/LG G2
Sieć: ERA/T-Mobile/Orange

Postprzez krzemiroslaw » 23 sie 2017, o 13:36

Myślicie, że lg g6 za 91 zł miesięcznie (brak dodatkowej opłaty abo) to chyba dobra oferta OOE?
krzemiroslaw
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa