DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 564 z 675
  • 1
  • 562
  • 563
  • 564
  • 565
  • 566
  • 675
 #946403  autor: kwik44
 21 sie 2017, 13:15
Hej,
Dopiero dzisiaj wybrałem się do salonu złożyć wypowiedzenie. Z rozmowy z miłą panią wynika, że planów wspólnych nie będzie, jak donosiły przecieki. Każda umowa będzie traktowana osobno, aczkolwiek będzie można dobierać je w pakiety. Na szybko na kartce policzyła mi pierwszą na jakieś 39zł + dodatkowa za ~15. do tego 3Giga internetu na każdą umowę + jakieś bonusy za kontynuację. Dokładnych szczegółów nie chciała zdradzić bo jeszcze "tajemnica". Wypowiedzenie złożone, jutro zadzwonię do DUK.
Odnośnie samego wypowiedzenia - pisemne nie było potrzebne, wszystko wyklikała w systemie i co dziwniejsze twierdziła, że skan dalej można mailem wysłać (faxem oczywiście też). Mnie system "puścił", ale ponoć niektórych wypowiedzeń umów nie chce przyjąć jeśli dużo czasu zostało do końca umowy.
 #946440  autor: Herushingu
 21 sie 2017, 15:04
Shande pisze:Łącze neo słabe, jedynie do 10 mb/s ale to max w mojej lokalizacji, na mój użytek prawie, że wystarczające. Lte zapewne byłoby dużo szybciej z racji nieobciążonego nadajnika (50mb/s podczas testu Huawei P9) ale potrzebna byłaby antena no i właśnie trochę boję się tego limitu. Torrenty sporadycznie ale za to oglądam sporo seriali i filmów online.
Dokładnie. Ciężko powiedzieć. Łącze faktycznie nienajlepsze, ale rozumiem, że osiągasz te 10Mb? Czy to usługo do 10mb? Bo może się okazać, że w rzeczywistości masz o połowę mniej.

Chociaż i tak na pewno jest lepiej niż by było w przypadku LTE po przekroczeniu limity, gdy prędkość spadnie do 1Mb, i o ile strony da się przeglądać, to o tyle o oglądaniu czegokolwiek w wyższej rozdzielczości w czasie rzeczywistym można zapomnieć... Musisz podjąć decyzje we własnym zakresie.
 #946458  autor: Mateusz8769
 21 sie 2017, 15:55
U mnie lipa. Netia nie przesłała jeszcze dokumentów do Orange i usługa stacjonarna nie zostanie do jutra(nowy okres rozliczeniowy usługi stacjonarnej) przeniesiona w związku z czym OOE nie dla mnie. Bez tego nie widzę nic sensownego do osiągnięcia w Orange i po 11 latach trzeba będzie się pożegnać.

W związku z tym - telefon na raty z allegro i prepaid ? Czy ktoś coś fajnego oferuje dla przenoszących numer?
 #946489  autor: Mateusz8769
 21 sie 2017, 18:38
Herushingu pisze:A używasz stacjonarnego? Mógłbyś wziąć nową umowę z nowym numerem...
Używam i muszę pozostawić ten sam numer co mam obecnie.

Po głowie chodzi mi jeszcze mocna akcja kombinacja. Jeśli mój obecny numer z neti przejdzie do orange dopiero 22 września:

1) Biorę jutro nowy numer stacjonarny w Orange.
2) Przedłużam umowę i dostaję OOE dla najwyższego abo wspólnego.
3) W ciągu 2 tygodni wypowiadam umowę na stacjonarny ( jako umowa zawarta na odległość ), jednak zanim wypowiem umowę muszę zapewnić sobie ciągłość usług stacjonarnych, więc:
4) Zamawiam nową usługę stacjonarną w Orange ( najwyższy mobliny LTE ma być traktowany jako stacjonarny )
5) Wypowiadam umowę w ciągu 14 dni i być może będę miał już przeniesiony numer z neti.

Teoretycznie OOE nie stracę gdyś regulamin mówi o tym, że mam cały czas posiadać usługę stacjonarną.

:twisted:

//Edit
Widzę, że w Orange można wziąć telefon stacjonarny na czas nieokreślony. Droższy (62,36zł), ale po miesiącu mógłbym z niego już zrezygnować...
 #946495  autor: Herushingu
 21 sie 2017, 19:03
A pytałeś o możliwość zmiany numeru na ten z netii w późniejszym terminie? bo skoro można zmienić numer (za opłatą), to może istnieje możliwość jego wymiany na określony numer.
 #946497  autor: Mateusz8769
 21 sie 2017, 19:17
Herushingu pisze:A pytałeś o możliwość zmiany numeru na ten z netii w późniejszym terminie? bo skoro można zmienić numer (za opłatą), to może istnieje możliwość jego wymiany na określony numer.
Ten z Netii jest już w trakcie przeniesienia do Orange, nie wiem co z tym fantem teraz. Wysłałem pytanie do BOK, żeby mieć to na piśmie czy mogę wziąć nowy stacjonarny na czas nieokreślony i zrezygnować z niego po dokonaniu przeniesienia z Netii tak by nie utracić OOE.
 #946503  autor: Mateusz8769
 21 sie 2017, 19:59
zielony71 pisze:Ten pomysł ze stacjonarnym na czas nieokreślony jest całkiem niezły.
Potwierdzisz, że mogę mieć dwie usługi na tel stacjonarny na jednej linii ? Nie będę miał problemów z obecnym numerem który jest mi niezbędny ?

/Edit
Na stronie Orange info o OOE widnieje tylko przy wyborze stacjonarnego na 24 miesiące. Regulamin OOE jednak nic o tym nie mówi. Info z BOK może być późno, lepiej zadzwonię niebawem.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2017, 21:34 przez Mateusz8769, łącznie zmieniany 1 raz.
 #946508  autor: Herushingu
 21 sie 2017, 20:24
A nie ważna jest data zawarcia umowy? W sensie podłączenia drugiej usługi? bo nie wydaje mi się, by możliwe było posiadanie dwóch usług na jednej linii od tak.
 #946527  autor: Mateusz8769
 21 sie 2017, 21:34
Dowiedziałem się, że umowy na czas nieokreślony nie dadzą OOE.

ZA TO. Pomimo, że jeszcze netia nie oddała numeru to umowę z Orange na usługi stacjonarne już mam podpisane. Podpisane i kropka.
 #946530  autor: Herushingu
 21 sie 2017, 21:48
Czyli bez problemu, liczy się data podpisania umowy, tak? Z orange zawsze dużo zamieszania, bo każdy coś innego twierdzi... Ale ważne, że problem rozwiązany.
 #946535  autor: Mateusz8769
 21 sie 2017, 22:17
Herushingu pisze:Czyli bez problemu, liczy się data podpisania umowy, tak? Z orange zawsze dużo zamieszania, bo każdy coś innego twierdzi... Ale ważne, że problem rozwiązany.
Tak. Tylko jeszcze cesje muszę zrobić z mamy na mnie, a cesje stacjonarnej usługi jak się okazuje nie przebiega tak szybko jak mobilnej. Od 1 września będzie na mnie. Do tego czasu muszę podpisać umowę na drugą stacjonarną usługę i 2 września wypowiedzieć ją.

//Edit wie ktoś co z "Internet LTE dla domu" ? Przez google znalazłem i zamówiłem, ale na stronie normalnie nie ma. Pewnie nie przejdzie.
 #946551  autor: Herushingu
 21 sie 2017, 23:52
Internet Mobilny ---> Internet dla Bliskich, z tym, że nie mają nazw przy wyborze, ale wystarczy wejść w szczegóły, oraz nazwy usług pojawiają się na etapie wyboru urządzenia oraz zamawiania.
 #946582  autor: Herushingu
 22 sie 2017, 11:11
Ale lepiej iść do salonu, bo obowiązuje data podpisania umowy, a w sytuacji zamówienia przez internet musisz doliczyć czas na dostarczenie dokumentów i ich odesłanie, zatem nie zamawiałbym tego przez internet, bo może się okazać, że nie obejmie cię rabat.
 #946660  autor: Mateusz8769
 22 sie 2017, 16:14
Wtedy nie będę mógł zrezygnować z umowy w ciągu 2 tygodni. Jeśli mi się to nie uda to trudno, są teraz raty 0% na allegro i do tego prepaid jakiś czy coś będę myślał.
 #946665  autor: Marens
 22 sie 2017, 16:48
Znajomej kończy się za 2,5 miesiąca umowa i zastanawiam się czy nie warto przedłużyć przed zmianami. Potrzebne są nielimitowane połączenia komórkowe, stacjonarne, smsy i miło widziane mmsy biorąc pod uwagę efakurę i brak zgody na marketing. Internet nie jest potrzebny. Z różnych względów odpada NJU oraz prepaid. Co można aktualnie uzyskać w ofercie bez telefonu?
 #946727  autor: Lukaszek78
 22 sie 2017, 20:59
Po lekturze tego co beda oferowac nowe taryfy i nowa oferta utrzymaniowa jutro skladam wypowiedzenie:) mam nadzieje zdazyc jeszcze przed zmianami:)

Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
 #946869  autor: Lukaszek78
 23 sie 2017, 20:39
Abonament 45,67 po rabatach
No limit + 15 GB+ jeszcze 1GB razem 16GB
rata za tel HTC U11 75,01 Razem ok 120,75zl.. na 30mcy. Chyba oferta ok?

Było: Motorola E365, Sony Ericsson K310i, Nokia 6020, Nokia N73 ME,LG GT 500
Jest:Sony Ericsson Xperia arc S,LG G2
  • Strona 564 z 675
  • 1
  • 562
  • 563
  • 564
  • 565
  • 566
  • 675
  • 1
  • 562
  • 563
  • 564
  • 565
  • 566
  • 675