DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #946568  autor: krzysiek_
 22 sie 2017, 08:45
Mam starter za 15zł ze spidermanem z taryfą "ja + internet na kartę".
Czy da rady przejść z niej na "nowy plus internet na kartę" kodem *147*13# bo ona jest chyba lepsza od "ja + internet na kartę".
 #946595  autor: Karlos20
 22 sie 2017, 11:48
Napierw w Plus Online sprawdź, czy możesz zmigrować do taryfy głosowej "JA + NA KARTĘ", jeśli tak, to myślę, że zmienisz taryfę na "Nowy Plus Internet na kartę". Uważaj, zmiana oferty może wiązać się z opłatą 5 zł.

Z drugiej strony, czemu chcesz zmigrować, skoro w nowej ofercie jest więcej GB za fakt doładowania konta? A za staż dostajesz 50% GB więcej niż normalnie, a nocki od 1 do 8 rano dalej są za 10 zł/mies.?

Mam lepszy pomysł: Jeśli masz dobry zasięg Plusa może zaopatrz się w ofertę Klucz Mobile? Tam za 50 zł masz 100 GB w dzień + 200 w nocy (kontra ok 30 GB w JA+INTERNET lub NPINK). Info: https://klucz.net/ > zakładka Klucz Internet na kartę. Doładowania Plusa i konto złotówek ważne rok bez łaski. No i sam decydujesz ile chcesz mieć neta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #946620  autor: krzysiek_
 22 sie 2017, 13:56
A nie jest tak, że w starej taryfie jest dłuższa ważność doładowań?
Bo w starterze przed spidermanem była taryfa, gdzie maksymalne doładowanie dawało 365dni ważność bonusa GB za doładowanie - da rady na tę taryfę przejść z ja + internet na kartę?
Ważne, żeby na zasięgu plusa i żeby ważność bonusa za doładowanie jak najdłużej ważna, bo to starter rezerwowy.
 #946626  autor: Karlos20
 22 sie 2017, 14:08
krzysiek_ pisze:A nie jest tak, że w starej taryfie jest dłuższa ważność doładowań?
Jest, ale od 150 zł doładowania i jeszcze musisz jakimś kodem to włączyć oraz 365 dni miały tylko złotówki doładowane, nie GB bonusowe (tam bonus jest ważny max 150 dni). Bez sensu.

Zapoznaj się z opcją JA+ INTERNET NA KARTĘ, zobaczysz, że opcja jest lepsza, bo jest więcej GB w bonusie + GB dodatkowe za staż, a nadwyżkę złotówek wykorzystasz na dodatkowe pakiety GB (za 100 zł jest 100 GB na 100 dni) czy nocki 200 GB za dychę od 1 do 8 rano przez 30 dni. Pamiętaj o jednym: GB są rozliczane osobno, więc jest ryzyko, że niewykorzystane przepadną.

Sprawdź też ofertę klucz mobile, o której wspominałem w poprzednim poście, albo może rozejrzyj się za inną ofertą neta, np nju internetowy 40 GB za 29 zł, albo Internet na kartę w Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥