DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #950261  autor: Przemix
 12 wrz 2017, 13:36
Bonus za doładowanie w smart przechodzi wbrew regulaminowi przy przejściu do taryfy free:) Po doładowaniu we free ważność się nie skraca a net się sumuje.
 #953432  autor: bazooka
 29 wrz 2017, 21:45
Mi też przeszły GB do OFnK...
...w końcu mogłem się zdecydować na taki ruch ponieważ Pakiet 120minut został podłączony do taryfy OFnK. Brawo Orange :!:
 #956372  autor: biala1991
 17 paź 2017, 19:13
Doładowałam nr w Smarcie i dostałam dwa bonusy MB, niestety obydwa na konta promocyjne (ile Orange tego ma? :) )
Bonus z doładowania powinien przecież wejść na zupełnie inne konto, które co prawda jest puste ale wg Mój Orange ma ważność do maja 2018. Tymczasem trafił na konto promocyjne, zsumował się z pakietem kibica i ma dużo krótszą ważność, zgodną jednak z wartością doładowania. Śmieszna sprawa, gdyby bonus trafił na właściwe konto, byłby ważny do maja 2018, bo tak to przecież działało na numerach z RWK sprzed lipca. Niby wszystko zgodnie z regulaminem a poczucie krzywdy jest :D

Drugi bonus a właściwie mini-bonus, znalazł się na jeszcze innym koncie promocyjnym (Pakiet MB) i ma tą samą datę ważności co bonus za doładowanie, nie wiem co to za zjawisko :)
 #956377  autor: bazooka
 17 paź 2017, 19:45
Widać dawno nie ładowałaś konta i nie czytałaś o zmianach jakie zaszły w ważności pakietów. Nie ma już RWK na pakiety internetowe. Tym bardziej w taryfie SMART, to działało tu tylko z niedopatrzenia Orange. Ale to już historia. Nie ma już możliwości dziobania sobie z neta przez rok (ja potrzebuje 700-800MB miesięcznie) i to jest bardzo smutna sprawa, ale ona już trwa od sierpnia, zdaje się :(
 #956387  autor: biala1991
 17 paź 2017, 20:34
Dokładnie to trwa od lipca, wiem o tym ale jeśli ktoś aktywował RWK wcześniej, np tak jak ja w maju to konto GB ma ważne do maja 2018 i taką ważność powinien uzyskać bonus za doładowanie.
Zasilałam nr we Free i tam bonus trafił na właściwe konto i ma ważność do czerwca 2018. W Smarcie zamiast na konto Bonus za doładowanie wszedł na konto promocyjne i jest ważny "tylko" tyle ile wynika z regulaminu. Okantowali mnie :D
 #956388  autor: bazooka
 17 paź 2017, 20:36
W taryfie SMART nie było czegoś takiego jak RWK na pakiet danych, to był byk - nikt Ciebie nie okantował...po prostu naprawili błąd.
 #956399  autor: biala1991
 17 paź 2017, 21:30
Przecież żartuję skoro piszę, że bonus mam ważny "TYLKO" tyle ile wynika z regulaminu :D To że bonus w Smarcie przedłużał się kiedyś niezgodnie z regulaminem w tej chwili nie ma znaczenia. Ważne że po zmianach i w Smarcie i we Free przestał się przedłużać co jest zgodne z aktualnymi regulaminami. Chyba że ktoś ma RWK sprzed lipca, ja miałam na obu numerach, we Free "stare" RWK pozwoliło przedłużyć bonus a w Smarcie nie, dlatego nazwałam to oszustwem, z przymrużeniem oka oczywiście, bo na chwilę obecną w obu taryfach RWK nie powinno działać na GB :)
 #956509  autor: biala1991
 18 paź 2017, 18:51
Mój numer w Smarcie od dawna leżakuje :) korzystam z Free.
Nie ogarniam co to za trzecie konto Pakiet MB? bo we Free mam tylko dwa konta: Promocyjny Pakiet Danych i Pakiet Danych z Bonusów za doładowanie.
Wie ktoś dlaczego po doładowaniu w Smarcie żaden z bonusów nie wszedł na konto bonusowe (tak jak to dzieje się we Free) tylko jeden trafił na konto Promocyjny Pakiet Danych a drugi znalazł się na jakimś dziwnym koncie Pakiet MB? Czy ten Pakiet MB to specjalne konto dla bonusu w Smarcie? To po co w takim razie pokazuje się Pakiet Danych z Bonusów za doładowanie (ze stanem zerowym)? :)


Edit:
Znam już odpowiedź a właściwie rozwiałam własne wątpliwości dotyczące ostatniego pytania :) bonus za doładowanie w Smarcie podobnie jak we Free powinien trafić na konto Pakiet Danych z Bonusów za doładowanie. Po lipcowych zmianach w systemie błędnie ląduje na koncie Promocyjny Pakiet Danych ale z regulaminową datą ważności czyli naprawili błąd z RWK ale powstał nowy, dzięki któremu promocyjne pakiety takie jak np pakiet kibica można przedłużać zwykłym doładowaniem :D
Ciągle tylko nie wiem co to za konto Pakiet MB i co to za bonus na nim się znalazł?