DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 70 z 478
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 478
 #945810  autor: 3G
 18 sie 2017, 09:51
Moim zdaniem rok ważne będą tylko złotówki na koncie głównym, ale może niech ktoś jeszcze się wypowie.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #945817  autor: pakierhakierxd
 18 sie 2017, 10:07
Już nie dostaniesz rok ważności neta Orange zmieniło regulamin, ja przed wlaczylem więc mam rok ważne to i to nawet Orange mi to potwierdzilo.

Wysłane z mojego LG-H870DS przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #945883  autor: starapiczka
 18 sie 2017, 15:00
Witam, wczoraj zleciłam wyłączenie lejka sms-em na nr 80733. Przyszła odpowiedź, że "zlecenie zostało przyjęte do realizacji". Czy można jakimś kodem sprawdzić czy już jest wyłączony ? Ile trwa taka realizacja i czy przyjdzie może jakieś potwierdzenie sms-em ? Dziękuję za odpowiedź i życzę miłego weekendu :-)
 #945888  autor: Karlos20
 18 sie 2017, 15:12
starapiczka: Nie ma możliwości sprawdzenia, czy lejek jest wyłączony, bo go nie wyłączysz skutecznie. Zresztą moim zdaniem niepotrzebnie wysłałaś SMSa, skoro "lejek" na czas posiadania aktywnych GB czy to z bonusów za doładowanie (OFNK - obecnie max do 155 dni) czy z usług dodatkowych (do 31 dni ważności przy pakiecie cyklicznym) jest zawieszony. Lejek ma Ciebie chronić przed pobieraniem złotówek z salda po wyczerpaniu pakietu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #945905  autor: starapiczka
 18 sie 2017, 16:00
Oki. Wszystko rozumie :-) Ale jest jeden szkopuł ;-) Zmykam na dwa tygodnie na Litwę razem z ofertą OFnK :-) I przeszukując forum orange jest wątek dotyczący roamingu. Pojawią się tam wpisy, że roaming w tej ofercie nie działa przy włączonym lejku. Osoby nie mogą korzystać z netu, ponieważ pojawia się komunikat o braku środków na koncie i warto przed wyjazdem własnie wyłączyć lejek, by internet ruszył...Więc stąd ten mój sms. Tak na wszelki wypadek, by nie musieć nic kombinować za granicą i sie nie denerwować ;-)

Cytat z forum orange: ja tylko dodam, ze w orange free na karte aby dane mobilne zaczely dzialac to koniecznie trzeba wylaczyc "LEJEK" w uslugach. bez wylaczenia nie ruszy i beda przychodzic sms "BRAK SRODKOW NA KONCIE"

To, że mi netu w PL starczy, to wiem :-) Bo w tym miesiącu nr przeniesiony i doładowany za 200 zł, więc Grunwald przyznany na 12 miesięcy, co daje ponad 100 giga na miesiąc ;-) Bardziej własnie o ten wyjazd chodziło :-)

pozdrawiam i miłego dnia :-)
 #945967  autor: areksz
 18 sie 2017, 23:13
To, że mi netu w PL starczy, to wiem :-) Bo w tym miesiącu nr przeniesiony i doładowany za 200 zł, więc Grunwald przyznany na 12 miesięcy, co daje ponad 100 giga na miesiąc ;-)

pytanie, czy numer teraz został przeniesiony po 18 lipca 2017?
Czy jest 12 miesięcy na koncie dla pakietu GB?
Bo jak widać dopytywałem o to lecz zdania są podzielone.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu, po przeniesieniu numeru konto dla GB ważne jest rok?
 #945973  autor: adacomp
 19 sie 2017, 01:41
W roamingu możesz korzystać tylko z płatnych pakietów GB/no-limit oraz z konta głównego a nie z GB przyznanych jako bonus za doładowanie.
Kilka dni temu wróciłem z Grecji i wiem że jak wykorzystasz GB z pakietu to dalej idzie z konta głównego pomimo że posiadam kilkadziesiąt GB bonusu za doładowanie które działa tylko w PL.
RWK po 16 lipca 2017 działa tylko na konto główne a nie konto GB z wyjątkiem karty MNP gdzie dają także po aktywacji RWK dla 2GB które chyba się łączą z GB za doładowanie ale to musisz sprawdzić sam kodem, SMS lub na Mój Orange.
 #946279  autor: DaveX
 20 sie 2017, 20:05
Jeśli włączę w Orange pakiet internetowy 2 GB za 12 zł, to w trakcie gdy jest aktywny mogę włączyć kolejny pakiet 2 GB? Wielkość się zsumuje i wydłuży o 30 dni od aktywacji drugiego pakietu, czy nie można mieć włączonych jednocześnie pakietów tej samej wielkości?
 #946347  autor: Marcel82
 21 sie 2017, 09:18
Proszę o potwierdzenie, że takie coś wypali (daty tak pi razy oko):
- pod koniec VIII kupuję starter Orange i rejestruję go
- przechodzę na OFnK lub mam już tę taryfę
- włączam RWK (działa tylko na konto główne, nie na GB)*
- doładowuję za 200 zł i dostaję 1410GB na 5 miesięcy - do końca stycznia
- przed upływem 5 miesięcy kupuję pakiet 500MB na 30 dni -> GB przedłużają się do końca lutego
- i tak co miesiąc aż do końca RWK (VIII 2018)

Jeśli to tak nie działa, to wtedy tak:
- pod koniec VIII kupuję starter Orange i rejestruję go
- przechodzę na OFnK lub mam już tę taryfę
- doładowuję za 200 zł i dostaję 1410GB na 5 miesięcy - do końca stycznia
- przed upływem 5 miesięcy doładowuję za 50 zł i dostaję ileś tam GB, które przedłużają Grunwald do końca kwietnia
- i tak co 3 miesiące ??

* RWK lub te SMSy co pół roku wydłużające? Nie znam się, nie miałem nigdy Orange.
 #946352  autor: matisi
 21 sie 2017, 09:26
Aby przedłużyć bonus za doładowanie należy wykonać kolejne doładowanie (np. 50 zł, które dodaje 25 GB i jest ważne 93 dni). Pakiety internetowe płatne z konta głównego wpadają na zupełnie inne konto z internetem i nie przedłużają bonusów za doładowanie.
 #946355  autor: Marcel82
 21 sie 2017, 09:57
Wiedziałem, że coś zmienili, ale nie wiedziałem dokładnie co ;)
Chyba i tak to wezmę: (200+50+50)/11 = 27/m-c plus z kasą coś można potem zrobić.
A RWK i/lub wysyłanie SMSów co pół roku jeszcze działa?
 #946393  autor: starapiczka
 21 sie 2017, 11:50
Marcel82 pisze:Proszę o potwierdzenie, że takie coś wypali (daty tak pi razy oko):
- pod koniec VIII kupuję starter Orange i rejestruję go
- przechodzę na OFnK lub mam już tę taryfę
- włączam RWK (działa tylko na konto główne, nie na GB)*
- doładowuję za 200 zł i dostaję 1410GB na 5 miesięcy - do końca stycznia
- przed upływem 5 miesięcy kupuję pakiet 500MB na 30 dni -> GB przedłużają się do końca lutego
- i tak co miesiąc aż do końca RWK (VIII 2018)

Jeśli to tak nie działa, to wtedy tak
- pod koniec VIII kupuję starter Orange i rejestruję go
- przechodzę na OFnK lub mam już tę taryfę
- doładowuję za 200 zł i dostaję 1410GB na 5 miesięcy - do końca stycznia
- przed upływem 5 miesięcy doładowuję za 50 zł i dostaję ileś tam GB, które przedłużają Grunwald do końca kwietnia
- i tak co 3 miesiące ??

* RWK lub te SMSy co pół roku wydłużające? Nie znam się, nie miałem nigdy Orange.
U mnie proces przeniesienia wyglądał tak (oczywiście jak kupisz nowy starter będzie wyglądało trochę inaczej), więc może lepiej przenieść nr, wtedy będzie rok wazności konta ;-)

- nr z VM przeniesiony z datą 16 sierpnia (specjalnie wybrany ten dzień),
- karta z nr tymczasowym nie była wkładana do telefonu,
- o godz.24 zamilkła karta VM, a pojawiła się w Orange,
- nr doładowany 200 zł,
- ważność wygląda tak: 201,40 zł (pewnie był bonus za doładowanie on-line)- odbieranie ważne do 15 września 2018, dzwonienie ważne do 16 sierpnia 2018;
- pakiet internet (zostało jeszcze 33 GB) ważny do 16 września;
- pakiet danych ze środków na koncie głównym (2 GB) ważny do 16.08.2018;
- pakiet danych z bonusów po doładowaniu (1416 GB) ważny do 16.08.2018.

Przy okazji: aplikacja moj orange, to porażka :-( W porównaniu z virgin, nie wygląda za specjalnie. I co chwile sie wiesza, że potrzebny reset telefonu. Nie pokazuje rozdzielenia netu na poszczególne pakiety. Znaleziona w sieci wersja 3.1.11 - wygląda o wiele lepiej i działa też lepiej :-) Polecam właśnie tą wersję!

-
 #946399  autor: Marcel82
 21 sie 2017, 12:41
Dzięki za odpowiedzi, nie zdążę przenieść, jestem za granicą jeszcze trochę czasu.
Z czystej ciekawości: kupując starter nowy nie ma opcji przedłużenia Grunwaldu a przenosząc się z innej sieci jest to możliwe? Myślałem, że jest "sprawiedliwie" źle dla wszystkich po tym 18 lipca (czy jakoś tak) :)
 #946417  autor: tele2017
 21 sie 2017, 14:10
Marcel82 pisze:nie zdążę przenieść, jestem za granicą jeszcze trochę czasu.
a przez znajomego nie możesz tego załatwić? Gra warta świeczki przecież. A jak wrócisz do kraju przerejestrujesz ewentualnie na swoje dane osobowe w salonie i już.
 #946475  autor: adziu82
 21 sie 2017, 16:45
@starapiczka, a jak można wrócić do poprzedniej wersji? Można jakoś to cofnąć. Czy jakoś trzeba się wysilić i szukać na necie starszej wersji?
Bo rzeczywiście, tragedia z tą nową wersją.

RawStyle
 #946486  autor: Marcel82
 21 sie 2017, 18:05
tele2017 pisze:
Marcel82 pisze:nie zdążę przenieść, jestem za granicą jeszcze trochę czasu.
a przez znajomego nie możesz tego załatwić? Gra warta świeczki przecież
Nie muszę nawet wiele kombinować, tata może jutro kupić starter T-Mobile (ma tam numer) i przenieść, ale jeszcze się nie zdecydowałem na 100% na Grunwald, tyko tak na 94 :P poza tym nikt mi nie odpisał wprost:
Marcel82 pisze:kupując starter nowy nie ma opcji przedłużenia na rok Grunwaldu a przenosząc się z innej sieci jest to możliwe? Myślałem, że jest "sprawiedliwie" źle dla wszystkich po tym 18 lipca (czy jakoś tak) :)
@tele2017 - "gra warta świeczki" czyli to była odpowiedź "nie wprost"??
Może @starapiczka miał fuksa, że tak mu wyszło? Też mi nie potwierdził ;)
 #946505  autor: tele2017
 21 sie 2017, 20:03
No tak gra warta świeczki. Wszystko wyżej ci napisali i przetestowali. Nie ma fuksa. Jest regulamin przecież http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary ... 959557.pdf który może się zmienić w każdej chwili. To ostatnia furtka dla roku ważności pakietu za doładowanie na Neta. Lepiej nie czekaj i zrób to jak najszybciej bo warto.
Marcel82 pisze:jeszcze się nie zdecydowałem na 100% na Grunwald, tyko tak na 94
No decyzja musi zależeć też od infrastruktury Orange w twojej okolicy. Popytaj znajomych mieszkających w pobliżu jak u nich kręci ten internet na karte, zwłaszcza LTE. bo miejscami są kłopoty z siecią i LTE nie ma sensu w pewnych częściach danej miejscowości. Warto to sprawdzić bo Grunwald to wiązanie się z tą siecią na bardzo długo.
  • Strona 70 z 478
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 478
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 478