DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #946331  autor: rafal700
 21 sie 2017, 07:25
Witam
Mam telefon służbowy z abonamentem i siecią tmobile.
Dla testów włączyłem sobie w nim przekierowanie połączeń do play na kartę i działa.
Teraz mam pytanie: w pracy mają darmowe rozmowy do tmobile. Jeśli aktywuje przekierowanie to osoba dzwoniąca na mój numer służbowy będzie płaciła jak za połączenie do tmobile czy do play?
 #946334  autor: Michu
 21 sie 2017, 07:59
Osoba, która dzwoni do Ciebie na nr w t-mobile, płaci jak za połączenie z t-mobile.
Ty [właściciel firmowego abonamentu] płacisz za połączenie z t-mobile do play.
Najlepiej sprawdź czy pakiet w t-mobile obejmuje przekierowanie połączeń. Jeśli tak to samo przekierowanie połączeń będzie bezpłatne.
 #946335  autor: pakierhakierxd
 21 sie 2017, 08:14
jak nie masz no limitu do play a tylko do tm to za kazde polaczenie bedzie ci pobierac kase.

Pozdrawiam :)
 #946346  autor: Ruben
 21 sie 2017, 09:11
@rafal700,
Usługa działa tak jak napisał kolega MIchu.
Przekierowanie połączeń jest dodatkową usługą i u niektórych operatorów (np. Plus, Orange) nawet posiadając abonament typu "no limit do wszystkich sieci" za przekierowanie połączeń pobierana jest opłata za każdą minutę takiego połączenia. Dlatego upewnij się jak to działa w taryfie, którą masz na numerze służbowym żebyś nie podpadł pracodawcy.
 #946523  autor: grzesio0401
 21 sie 2017, 21:25
Podepnę się, ja mam odwrotnie, służbowy w Play z którego korzystam też do celów prywatnych a z prywatnego abo w nju przekierowanie na służbowy i płaciłem(choć nie dobiłem nigdy do 29zł więc nie wiem czy max 29zł obowiązuje przy przekierowaniu) obecnie noszę drugi tel do odbierania. Czy zadziałało by przeniesienie nju do Play OdNOWA, włączenie przekierowania na telefonie cały czas podłączonym do ładowarki w domu, czy takie przekierowanie kosztowałoby 0zł?
 #946536  autor: grzesio0401
 21 sie 2017, 22:24
Aha ok, myślałem że w prepaidach nie ma przekierowania jako usługi, ale sprawdzenia czy nie przyszedł sms np. przez Play24, lub powiadomienia o smsie na służbowy to już nie ma możliwości? Byłoby za dobrze.