DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 59 z 71
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 71
 #945823  autor: SzalonyMjut
 18 sie 2017, 10:30
grzesio0401 pisze:Mam abonament w nju i ustanowione polecenie zapłaty ale nie dzwonie, nie smsuje, nie korzystam z internetu na tym numerze. Korzystam ze służbowego a nju jest ewentualnie do odbierania. Obecnie faktury z nju nie przychodzą bo jest okrągłe 0 opłat. Pytanie jest takie czy po np roku albo więcej jest jakaś możliwość że mi ten nr wyłączą. Sądzę, że nie bo obowiązuje umowa ale chciałbym się upewnić żeby nie zaprzątać sobie tym głowy i spać spokojnie.
Raz na pół roku wykonaj jakieś połączenie albo wyślij smsa, wtedy nie usuną.

Ja mam takie pytanie, mam poprzednią taryfę za 29zł bez rozmów na numery stacjonarne. Opłaca mi się przejść na tą nową? Są tam jakieś haczyki?
 #947000  autor: Karlos20
 24 sie 2017, 14:19
zwariowany.kurczak pisze:Też macie idealne przyciętą prędkość 20/5Mb/s??? Mam tak równiutko od kilku godzin...
Lejek techniczny z powodu pobrania w krótkim czasie dużej ilości GB. Następnego dnia powinna być już normalna prędkość.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #947653  autor: Micho
 28 sie 2017, 11:52
Czy wymieniał ktoś już kartę sim tym nowym sposobem, gdzie kupuje się starter w kiosku i w ten sposób przenosi numer? Potrzebuję zmienić na kartę nano i miałem zamawiać a zobaczyłem na stronie że jest nowy sposób.
Głównie chodzi mi o to ile trwa to przeniesienie numeru z karty na kartę? Podają, że do 24h.
Chcę żonie zrobić prezent i kupić nowy telefon tylko że jest na karty nano a stara karta jest micro i chce to zrobić szybko i w tajemnicy :)
 #947724  autor: sylwekZolkusza
 28 sie 2017, 18:05
Micho pisze:Tylko po co mam na jakąś kwotę kupować starter skoro mam numer w abo?
Starter jest niezbędny do wymiany na kartę o parametrach potrzebnych w nowym telefonie, cała operacja trwa krótko, jeśli mamy skopiowane kontakty wszystko idzie szybko.
http://www.njumobile.pl/b/articles/regu ... idzacy.pdf
 #948099  autor: reboot
 30 sie 2017, 13:19
Jak w nju z rachunkiem wygląda naliczanie opłat za połączenia konferencyjne - są liczone w ramach no limitu czy są naliczane dodatkowo na rachunku?

WKS
 #948423  autor: Eryk42
 31 sie 2017, 23:36
Nie wiem co za info maja na infolinii ale z konferencji w nju z rachunkiem korzystam co jakiś czas od prawie 3 lat i nigdy nie naliczyli ani grosza ponad limit ;D Jeśli mi nie wierzysz mogę Ci wstawić fragment faktury, gdzie są wyszczególnione połączenia konferencyjne a przy nich twardo stoi 0 zł. ;)

Co do wideo rozmowy to fakt. Są rozliczane dodatkowo poza limitem.
  • Strona 59 z 71
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 71
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 71