DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #945019  autor: pumba
 14 sie 2017, 11:42
W nawiązaniu do newsa ze strony głównej Nowa oferta abonamentowa sieci Orange zwracam się do osób które posiadają jakieś informacje na temat nowej oferty o wypisywanie w tym temacie szczegółów tej oferty.

Mnie osobiście interesuje kwestia dotycząco dotychczasowych planów Wspólnych czy po 25 sierpnia nie będą już one dostępne?
I co z promocją Orange Open Extra?

Interesuje mnie to, bo obecnie mam umowę do końca listopada i za abonament Wspólny (z rabatem 30%) dla 3 numerów płacę 66,69zł - 50zł rabatu Orange Open Extra za to że posiadam internet mobiny dla domu czyli płacę 16,69zł, otrzymałem już ofertę przedłużenia i ten sam abonament dla 3 numerów bez telefonu z rabatem 30% zaproponowano mi za 52,69 - 40zł rabatu Orange Open Extra czyli ostatecznie 12,69zł. Wstrzymałem się jeszcze z przedłużeniem umowy z dwóch powodów, po pierwsze rabat 30% na abonament przyznany jest na 24 miesiące liczone najbliższego okresu rozliczeniowego, czyli przedłużając teraz ostatnie 3 miesiące nowej umowy miałbym już bez tego rabatu, a jest to 27,30zł miesięcznie. Po drugie chciałbym wziąć ofertę z telefonem które jeszcze kalkuluje się wziąć w ofercie ratalnej, mam na myśli Sony xperie M5 bo w ratach zapłaciłoby się za niego 355zł a w wolnej sprzedaży kosztuje on około 900zł lub Alcatel Idol 4 z okularami VR w ratach 387zł w wolnej sprzedaży około 1200zł ale są problemy z ich dostępnością. I teraz mam dylemat czy przedłużać ofertę teraz w abonamencie wspólnym czy spokojnie poczekać do listopada?
 #945458  autor: miki1234
 16 sie 2017, 18:54
Ja przedłużyłem, ze względu że nie wiem jaka będzie nowa oferta, jeszcze czekam na informacje odnośnie rabatu ooe, lecz mam dwa tygodnie na odstąpienie od umowy, jeżeli nowa oferta okaże się bardziej atrakcyjna, odstępuję
 #945829  autor: Michu
 18 sie 2017, 10:45
analfabeta123 pisze:Orange open extra nie będzie, ogólnie orange teraz idzie tylko w pakiety. Więc pojedyncze numery nie będą opłacalne. A sam wspólny i dodatkowe też drożeją
Masz jakieś informacje co z abonamentami typu "Wspolny" ?
 #945830  autor: analfabeta123
 18 sie 2017, 10:47
Michu pisze:
analfabeta123 pisze:Orange open extra nie będzie, ogólnie orange teraz idzie tylko w pakiety. Więc pojedyncze numery nie będą opłacalne. A sam wspólny i dodatkowe też drożeją
Masz jakieś informacje co z abonamentami typu "Wspolny" ?
główny do góry, dodatkowe nie będą już darmowe, nawet te pierwsze 2
 #945833  autor: Michu
 18 sie 2017, 10:58
analfabeta123 pisze:
Michu pisze:
analfabeta123 pisze:Orange open extra nie będzie, ogólnie orange teraz idzie tylko w pakiety. Więc pojedyncze numery nie będą opłacalne. A sam wspólny i dodatkowe też drożeją
Masz jakieś informacje co z abonamentami typu "Wspolny" ?
główny do góry, dodatkowe nie będą już darmowe, nawet te pierwsze 2
a wiesz moze czy net w roamingu bedzie wspolny? czy dla kazdego nr osobno?
no i czy oferta bedzie konkurencyjna w porownaniu do Stan Nielimitowany Duet.
 #945837  autor: kozien70
 18 sie 2017, 11:06
Na marginesie: ja bym jednak z oceną nowych abonamentów poczekał, aż się pojawią oficjalnie. Bo to co na razie wiemy jest jedynie niekompletnym przeciekiem. A użytkownik analfabeta123 jest świeżo zarejestrowany, ma dopiero kilka postów, nikt go na forum nie zna... Może napisać wszystko ;-)

Przedłużyć poza salonem można już teraz, na starych warunkach. @zielony71 ma tu najlepsze rady. Żadne ryzyko, bo zawsze mamy 14 dni na odstąpienie od umowy. Jeśli za tydzień nowe warunki okażą się lepsze, odstępujemy od przedłużenia na starych, a potem podpisujemy na nowych.
 #945848  autor: analfabeta123
 18 sie 2017, 11:55
kozien70 pisze:Na marginesie: ja bym jednak z oceną nowych abonamentów poczekał, aż się pojawią oficjalnie. Bo to co na razie wiemy jest jedynie niekompletnym przeciekiem. A użytkownik analfabeta123 jest świeżo zarejestrowany, ma dopiero kilka postów, nikt go na forum nie zna... Może napisać wszystko ;-)
zgadzam się w stu procentach, bo dopiero tutaj napisałem pierwszego posta, wcześniej byłem zwykłym niezalogowanym słuchaczem, ale teraz mogłem coś pomóc to napisałem :D Najlepiej przedluzyć umowę na duku i ewentualnie odstapić jak nowa oferta będzie korzystniejsza, jeśli mi nie ufacie :D
Michu pisze: a wiesz moze czy net w roamingu bedzie wspolny? czy dla kazdego nr osobno?
no i czy oferta bedzie konkurencyjna w porownaniu do Stan Nielimitowany Duet.
nie wiem jak z roamingiem, ale zapewne będzie wspólny. A oferta raczej konkurencyjną nie będzie
 #946009  autor: telemaniak93
 19 sie 2017, 11:18
A ja mam pytanie o Orange Love, czy będą wprowadzone jakieś zmiany w tej ofercie? Wiele osób wspomina o zmianach w ofertach łączonych.
A może jakieś większe zmiany w ofercie stacjonarnej? Szczególnie pytam o ofertę światłowodową.

I jednak będzie dużo gorzej cenowo, usługowo lepiej...