Telekomunikacja jak na dłoni

[T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderatorzy: darkangel, Kaczy, thonka, Pawrzes, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

Re: [T-Mobile] Przedłużenie umowy cd.

Postprzez jamirq » 18 sie 2017, o 18:40

Chyba nie ma bo umowa ma taką samą moc prawną, a oszczędza koszty

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
jamirq
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: g6
Sieć: T

Postprzez biala1991 » 18 sie 2017, o 18:55

Nie wiedziałam, że TMobile coś takiego praktykuje, zwykle nawet ustalenie warunków przez telefon też kończy się wizytą kuriera z papierami a tutaj w zasadzie zostaje postawiona przed faktem dokonanym więc nie bardzo mi się to podoba.
A jeśli będę się upierać przy kurierze to nie dostanę tej oferty?
biala1991
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Postprzez jamirq » 18 sie 2017, o 18:59

Nie wiem, ale w końcu robisz aneks, a nie podpisujesz zupełnie nową umowę. I o jakim fakcie dokonanym mówisz? Nikt nie mówi że umowę zawarlas tylko na wyraźne potwierdzenie konsultant wprowadza aneks do systemu

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
jamirq
Ostrożny rozmówca
Ostrożny rozmówca

Model telefonu: g6
Sieć: T

Postprzez biala1991 » 18 sie 2017, o 19:24

Z ustaleniami telefonicznymi jest ten kłopot, że często przy podpisywaniu umowy okazuje się, że jest coś innego niż było uzgodnione :) W takiej sytuacji mam wyjście awaryjne-nie podpisuje dokumentów. Tutaj najpierw się na coś zgadzam a potem dostaje potwierdzenie, potwierdzenie tego co zostało wprowadzone do systemu :) i ja już w tym momencie nie mam na to wpływu, choćby okazało się że ustalenia były inne

Jest jeszcze dodatkowy minus, brak kuriera oznacza, że znowu czeka mnie grupowa (razem z właścicielem nr-u) wycieczka do salonu po ExtraSim :)
Ostatnio edytowano 18 sie 2017, o 19:39 przez biala1991, łącznie edytowano 1 raz
biala1991
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Postprzez miskok » 18 sie 2017, o 19:38

Trzy umowy podpisane: 105 zł (rabat 15 ze 120) s 7 za 4 grosze; kolejny 29,50 bez telefonu no limit + 5G net; internet 30G za 14,50 zł + router huawei za 4 grosze.
miskok
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez knaB » 18 sie 2017, o 19:42

Pierwsza propozycja z SUK (tel. na firmę):
59,9 zł netto, wszystko no limit i S7 za 800zł.
Co myślicie?
knaB
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez mariananna » 18 sie 2017, o 19:49

Średnio -200zł w stosunku do nowego klienta. Wysłałem wiadomość na PW.
mariananna
Cichy Czytelnik
Cichy Czytelnik

Model telefonu: Nokia 3510
Sieć: T-Mobile

Postprzez klimasz » 18 sie 2017, o 21:08

Ma ktoś aktualny cennik SUK telefonów w taryfach firmowych?
klimasz
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Model telefonu: Galaxy A5 2016
Sieć: Orange

Postprzez SACZI » 18 sie 2017, o 21:14

105 PLN abo + ~1200 za iP7 32GB + 5 PLN za brak zgód marketingowych.
Nie śledzę wątku zbyt skrupulatnie, a pytam, czy da się lepiej ... ?

EDIT
Teraz na nr jest SUK'owska oferta za 30 PLN z 5GB neta.
Niczego w taryfie nie brakuje. Zużycie internetu poniżej 1GB/m-c.
Rozważam wariant pozostania na bezterminowej umowie i samodzielny zakup telefonu (zresztą, teraz już tel mam z Cortlandu).
SACZI
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 9
Sieć: 260 02, 260 06, 260 01

Postprzez Luka48 » 18 sie 2017, o 22:03

Za miesiąc kończy mi się umowa. Jaki abonament można wynegocjować w ofercie no limit bez telefonu?
Luka48
Obserwator
Obserwator

Postprzez biala1991 » 19 sie 2017, o 08:24

Cytat z regulaminu dotyczący ExtraSim:
Abonent otrzyma tę/te kartę/y w Punkcie Sprzedaży lub przesyłką na adres właściwy dla potwierdzenia zdalnej zmiany umowy.

"Przesyłką na adres" czyli ExtraSimy może dostarczyć kurier? Ale aneksu do podpisu nie dostarcza tylko na maila jest wysyłane nie wymagające podpisu Potwierdzenie zmiany umowy?
Jak to wygląda?
Jeśli zgłoszę, że nie chce fatygować się po ExtraSim do Punktu Sprzedaży tylko chce otrzymać kurierem to za tego kuriera będę musiała zapłacić ale to nic nie zmienia w kwestii podpisania dokumentów, które i tak pójdą na maila (bez podpisu)?
Czy jednak jest szansa, że razem z kartami dostanę kurierem aneks do podpisu?
biala1991
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Postprzez biala1991 » 19 sie 2017, o 08:26

Cytat z regulaminu dotyczący ExtraSim:
Abonent otrzyma tę/te kartę/y w Punkcie Sprzedaży lub przesyłką na adres właściwy dla potwierdzenia zdalnej zmiany umowy.

"Przesyłką na adres" czyli ExtraSimy może dostarczyć kurier? Ale aneksu do podpisu nie dostarcza tylko na maila jest wysyłane nie wymagające podpisu Potwierdzenie zmiany umowy?
Jak to wygląda?
Jeśli zgłoszę, że nie chce fatygować się po ExtraSim do Punktu Sprzedaży tylko chce otrzymać kurierem to za tego kuriera będę musiała zapłacić ale to nic nie zmienia w kwestii podpisania dokumentów, które i tak pójdą na maila (bez podpisu)?
Czy jednak jest szansa, że razem z kartami dostanę kurierem aneks do podpisu?
biala1991
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Postprzez Zupa_grzybowa » 19 sie 2017, o 08:27

Witam, na stronie T-Mobile pojawił się Honor 9 ale niestety miła pani z SUK nie ma go w swojej ofercie. Czy myślicie że jest szansa że pojawi się w przyszłym miesiącu i czekać do września czy dać sobie spokój i brać co dają? ;)
Zupa_grzybowa
Obserwator
Obserwator

Postprzez anonim69 » 19 sie 2017, o 09:41

biala1991 napisał(a):Z ustaleniami telefonicznymi jest ten kłopot, że często przy podpisywaniu umowy okazuje się, że jest coś innego niż było uzgodnione W takiej sytuacji mam wyjście awaryjne-nie podpisuje dokumentów. Tutaj najpierw się na coś zgadzam a potem dostaje potwierdzenie, potwierdzenie tego co zostało wprowadzone do systemu i ja już w tym momencie nie mam na to wpływu, choćby okazało się że ustalenia były inne

Dokładnie, niedawno przedłużałem umowę bez telefonu o czym pisałem i mam problem przy pierwszym rachunku, telefon do BOA i okazuje się, że konsultant wklepał całkiem inne warunki niż uzgadnialiśmy, reklamacja złożona , czekam na odpowiedz, nie podobają mi się takie praktyki. Opiszę wszystko jak dostane odpowiedz i jak zachował się T-mobile.
anonim69
Stały bywalec
Stały bywalec

Model telefonu: SGS7
Sieć: T-Mobile

Postprzez biala1991 » 19 sie 2017, o 11:18

anonim69 napisał(a):
biala1991 napisał(a):Z ustaleniami telefonicznymi jest ten kłopot, że często przy podpisywaniu umowy okazuje się, że jest coś innego niż było uzgodnione W takiej sytuacji mam wyjście awaryjne-nie podpisuje dokumentów. Tutaj najpierw się na coś zgadzam a potem dostaje potwierdzenie, potwierdzenie tego co zostało wprowadzone do systemu i ja już w tym momencie nie mam na to wpływu, choćby okazało się że ustalenia były inne

Dokładnie, niedawno przedłużałem umowę bez telefonu o czym pisałem i mam problem przy pierwszym rachunku, telefon do BOA i okazuje się, że konsultant wklepał całkiem inne warunki niż uzgadnialiśmy, reklamacja złożona , czekam na odpowiedz, nie podobają mi się takie praktyki. Opiszę wszystko jak dostane odpowiedz i jak zachował się T-mobile.

Przedłużałeś umowę bez podpisywania aneksu? I rzeczywiście Potwierdzenie zmiany warunków dostaje się dopiero po wprowadzeniu ich do systemu a nie przed w celu ewentualnej weryfikacji? Jeśli tak to się odbywa (a na to wygląda) to też nie bardzo mi się podoba.

Możesz napisać czego dokładnie dotyczyły różnice? Bo rozumiem, że wcześniej dostałeś do wglądu regulamin tej oferty?
Czy po wprowadzeniu okazało się, że konsul się pomylił i masz na koncie zupełnie inną ofertę niż ta, na którą się zgodziłeś czy niby nazwa (kod) oferty się zgadza ale warunki są inne niż te, które były opisane w przesłanym wcześniej regulaminie?
biala1991
Młody wyjadacz
Młody wyjadacz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oferta abonamentowa