DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 34 z 41
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 41
 #945184  autor: 24bis24
 15 sie 2017, 13:26
uikol, Arturro_ obaj przecież wiecie, że na tym forum nikomu nie są potrzebne GB w takiej formie jak Wy oferujecie, podajcie kody to niejeden z nich skorzysta :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #945185  autor: aster
 15 sie 2017, 13:29
Raczej pewne jest, że promocja zakończy się wraz z ostatnim dniem sierpnia i nie będzie już przedłużenia kampanii?
 #945215  autor: 24bis24
 15 sie 2017, 15:15
aster pisze:Ciekawe czy podobnie jak w zeszłym roku możemy liczyć na przedłużenie promocji z kodami.
no to się trochę pozmieniało przez ten czas :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #945217  autor: Arturro_
 15 sie 2017, 15:27
24bis24 pisze:uikol, Arturro_ obaj przecież wiecie, że na tym forum nikomu nie są potrzebne GB w takiej formie jak Wy oferujecie, podajcie kody to niejeden z nich skorzysta :mrgreen:
Ale to logiczne, że kupiłem tonę kodów na allegro tylko po to by odebrać nagrody.
A co mi z tych GB? W pracy dwóm osobom wpakowałem, innym znajomym też i wszyscy zadowoleni.

Ktoś będzie chciał to napisze. Przypuszczam, że większość zbiera tylko te kody z nakrętek tylko po to by dopakować sobie GB

Równie, dobrze mogą sobie sami kupić kody na allegro i już :P jeżeli ktoś chce dla nagród.

https://allegro.pl/listing?string=kody% ... e-1-2-0803
 #945272  autor: uikol
 15 sie 2017, 18:18
Arturro_ pisze:
24bis24 pisze:uikol, Arturro_ obaj przecież wiecie, że na tym forum nikomu nie są potrzebne GB w takiej formie jak Wy oferujecie, podajcie kody to niejeden z nich skorzysta :mrgreen:
Ale to logiczne, że kupiłem tonę kodów na allegro tylko po to by odebrać nagrody.
A co mi z tych GB? W pracy dwóm osobom wpakowałem, innym znajomym też i wszyscy zadowoleni.

Ktoś będzie chciał to napisze. Przypuszczam, że większość zbiera tylko te kody z nakrętek tylko po to by dopakować sobie GB

Równie, dobrze mogą sobie sami kupić kody na allegro i już :P jeżeli ktoś chce dla nagród.

https://allegro.pl/listing?string=kody% ... e-1-2-0803
Dokładnie, to zawsze dodatkowa możliwość :)
80 GB rozdane. :-)
+8GB na mój numer - dodałem numer w taryfie która nie kwalifikuje się do otrzymania GB, zmieniłem potem taryfę i na szczęście po około dwóch dniach odświeżyli informacje.
 #945443  autor: Jestem_Janek
 16 sie 2017, 16:55
jarekt pisze:... PS. Jeśli ktoś chce wiedzieć jak można mieć za darmo 119GB w PInK i InK mogę napisać, bo to żadna tajemnica :) - dotyczy to również darmowych starterów :), a najlepszy jest jak zawsze PInK1.
To jak będzie?
 #945514  autor: zoltan666
 16 sie 2017, 21:56
Pytanie do tych co odbierali nagrody gwarantowane. Chcę odebrać worek i ręcznik. Na worek już wybrałem miejsce odbioru, które mi odpowiada. Gorzej z ręcznikiem, bo tego nie ma w tym miejscu co odbieram worek. Jest szansa, że może być jeszcze w tym miejscu dostępny do końca promocji, czy lepiej wybrać inne miejsce (by go zarezerwować) do którego musiałbym specjalnie jechać i jak będzie mi się chciało to się przejadę, a jak nie to trudno, nagroda przepadnie?
 #945528  autor: Tompson
 16 sie 2017, 23:18
zoltan666 pisze:Pytanie do tych co odbierali nagrody gwarantowane. Chcę odebrać worek i ręcznik. Na worek już wybrałem miejsce odbioru, które mi odpowiada. Gorzej z ręcznikiem, bo tego nie ma w tym miejscu co odbieram worek. Jest szansa, że może być jeszcze w tym miejscu dostępny do końca promocji, czy lepiej wybrać inne miejsce (by go zarezerwować) do którego musiałbym specjalnie jechać i jak będzie mi się chciało to się przejadę, a jak nie to trudno, nagroda przepadnie?
Ten ręcznik to taki szajs jakich mało. Nie dość że prawie nic nie wyciera (za dużo chyba poliesteru za mało bawełny) to podczas wycierania wychodzą z niego czerwone włókna, żenada na 100%. Ost raz coś takiego odbieram. No a Coca Cola naprawdę powinna się wstydzić, na kampanie i reklamy pewnie wydała kupę siana a dopłacić z 3 zł chińczykom za lepszy sort nie dało się. Szajs Szajs Szajs. Nie polecam.
 #945536  autor: speclab
 17 sie 2017, 01:36
Potwierdzam słowa Tompsona. Jak zobaczyłem jak wygląda plecak.... dajcie spokój. Śmiech na sali. Ręcznik taki, że wsio z niego wyłazi... na szmatę do podłogi to to się nie będzie nadawało... okulary też słabej jakości.
 #945697  autor: Spiite
 17 sie 2017, 16:21
Ten recznik trzeba najpierw wyprac..

Telefonom dotykowym i abonamentom mówię stanowcze NIE
 #945772  autor: Arturro_
 17 sie 2017, 23:00
A czepiacie się. Mnie tylko to przekonało, żeby nie kupować coca coli dla nagród...
Już wcześniejsza promocja mnie do tego przekonała,
gdzie nigdzie nie odebrałem piłki(kupowałem cole by zebrać ileś tam nakrętek/kodów na voucher)

Teraz kupuję kody na allegro za grosze, żeby odebrać. Fakt wór to szajs, w sklepie Martes podobny z nike czy Adidas po 60-80zł :P może lepszy materiał ma?

Ręcznik to plażowy, żeby zostawić na piasku i zostawić go w cholerę :D
 #946310  autor: Benobi
 20 sie 2017, 22:41
Cześć,
Ciekawi mnie, czy promocja zostanie przedłużona do końca roku.
Z tego co pamiętam, w ostatnim miesiącu zdjęli limity i można było dodawać kody bez żadnych ograniczeń :)
 #946329  autor: playmax
 21 sie 2017, 05:47
Raczej nie licz na przedłużenie, w poprzednim roku przy wejściu w panel coca-coli wisiał komunikat o przedłużeniu już na 15 dni przed datą graniczną, w tym roku tego nie ma.
 #946419  autor: Konoko
 21 sie 2017, 14:20
@grzegorz1982 promocja czyli możliwość wbijania kodów by otrzymać GB kończy się ostatniego dnia sierpnia, ale wykorzystać te GB możesz do końca daty ich ważności, którą możesz wydłużać płatnie lub bezpłatnie.
 #946885  autor: zoltan666
 23 sie 2017, 22:20
Czyżby po ostatnich zmianach Play "załatało wszystkie dziury"? Miesiąc temu odbierając GB za kody hurtem (7 pod rząd) dostałem 2 miesiące ważności. Wcześniej taka sama sytuacja była gdy odebrałem po kolei 3 x 1 GB. Dziś odebrałem 4 x 1 GB i już tylko miesiąc ważności przyznali. :(
  • Strona 34 z 41
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 41
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 41