DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 58 z 71
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 71
 #936708  autor: kaspeed
 05 lip 2017, 12:38
OD jutra powinno juz byc naprawione.Nowa platforma bilingowa sie szykuje.Ale zglosic nie zaszkodzi.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #936796  autor: zwariowany.kurczak
 05 lip 2017, 18:15
Nju ma osobną/nową platformę? Włączenie dodatkowego, a na innym koncie internetu dodatkowego - ok. 30min, wszystko dostępne, na WWW konta połączone, limity przydzielone.
Jakieś 6mc temu należało zaczekać ~2-3 dni aby WWW zauważyło zmiany.... Orange i system "on-line" szok i koniec świata...
 #936809  autor: Camis
 05 lip 2017, 19:32
piotras pisze:Zgłosiłeś im to?
Jeszcze nie, dałem im czas na naprawę. I tak raczej szybko nie wykorzystam limitu ponad 10GB. Tak wiec mi się nie spieszy...
 #937075  autor: zwariowany.kurczak
 06 lip 2017, 19:21
Wasze nju internet dodatkowy TEŻ zarobiły lejek po 1-3GB do 1Mb/s, pomimo pakietów 20-60GB??? System się wysypał i rozdaje lejki, bo główny numer nie osiągnął limitu na Internet?
Coś dziwnego, jak to miałem ostatnio, to mogłem na głównym i 1sms wysłać, a dodatkowy internatowy leciał z pełną prędkością do końca swojego limitu...
 #937097  autor: nconnor
 06 lip 2017, 20:43
U mnie faktura pojawia się dwa dni po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego.

Z njumobile korzystam 9 miesięcy. Szczerze, to był najlepszy wybór, zero problemów, duży pakiet internetu, bez żadnych doładowań czy coś takiego, nie jest to też firma krzak.

Teraz mój kolega kończy przygodę w T-mobile i przenosi się do nju. Dał już pełnomocnictwo do przeniesienia numeru, zobaczymy czy cały proces przebiegnie sprawnie. Mam nadzieje, że nie będzie problemów z T-mobile i zwolnią numer.
 #943076  autor: T.o.m.e.k
 02 sie 2017, 20:27
Witam
Posiadam Nju Buzz z nową taryfą wszystko za 29zł i numerem dodatkowym. Otrzymałem fakturę na kwotę 39.57zł. W rachunku szczegółowym numer główny wykorzystał: połączenia krajowe i międzynarodowe - 3.57zł, przesyłanie danych 23.32zł - w sumie 26.89zł.
Numer dodatkowy - połączenia 0,38zł, przesyłanie danych 3.30zl, opłata za numer dodatkowy - 9zł - w sumie 12,68zł.
26.89zł + 12.68zł = 39.57zł

Uważacie, że wszystko jest w porządku na tej fakturze? Nie powinno to być 29zł + 9zł za nju dodatkowy i tyle?

Pozdrawiam
 #945441  autor: zwariowany.kurczak
 16 sie 2017, 16:13
nju rozmowy 19zł czyli 1GB + internet dodatkowy 20GB, mam to chyba 3mc = wykorzystano na tym drugim 21GB + lejek 1Mb/s

FV na 21zł. 2+19zł... Nie jest to błąd? Regulamin określa iż na internet dodatkowy - wspólna pula GB dostępna jest od początku okresu. Czyli na głównym zużycie było za 2zł, ale 1GB doliczył się do pakietu internetu dodatkowego?
Jeśli to nie błąd, to w ofercie za 39zł jest 20GB, łącząc to z internet dodatkowy 20GB, otrzymuje 40GB na internetowym za 19zł, mimo iż na głównym zużycie bezie za 1-2zł?
 #945444  autor: poziom
 16 sie 2017, 17:05
Potraktuj to jako błąd systemu. Jak sam nie zgłosisz to upomną się za to za rok,dwa może trzy.

Błędów w billingu jest cała masa.
Jak wcześniej miałem nju to po wprowadzeniu taryfy za 19 bez stacjonarek na numerze dodatkowym liczyło każdy kilobajt do rachunku. Uporali się z tym dopiero po 3 miesiącach zgłoszeń i reklamowania faktur.

Teraz wróciłem do nju i mam również taryfe rozmowy:
Policzyli mi za połączenia w roamingu +20zł - reklamacja uznana
Na stronie www przy każdej taryfie pokazuje 1,96GB w roamingu.
Smsy po wylądowaniu w kraju EU informują o 2GB w roamingu.

Kolega ma taryfę wszystko 29+nju dodatkowy:
W tym miesiącu zamiast faktury na 38zł, dostał 33 z groszami (dobił oczywiście do progu) - na fakturze jest niezrozumiała dla mnie matematyka, oczywiście z korzyścią dla niego.

Jak w czerwcu 2016 zamówiłeś nju internetowy i zrobiłeś na rachunek nadpłatę to rachunek w kolejnym okresie rozliczeniowym wyglądał tak:
twoja nadpłata
+ losowa kwota wzięta nie wiadomo skąd wyszczególniona jako
'Opłaty'
' - xx zł '
I twoja nadpłata sumowała się z tą losową kwotą.

Korzyści dla siebie im nie zgłaszałem, sami się pewnie doliczą za kilka lat jak zatrudnią gościa który będzie ogarniąć ten burdel.
A niektórzy narzekają na play :lol:
 #945799  autor: grzesio0401
 18 sie 2017, 09:09
Mam abonament w nju i ustanowione polecenie zapłaty ale nie dzwonie, nie smsuje, nie korzystam z internetu na tym numerze. Korzystam ze służbowego a nju jest ewentualnie do odbierania. Obecnie faktury z nju nie przychodzą bo jest okrągłe 0 opłat. Pytanie jest takie czy po np roku albo więcej jest jakaś możliwość że mi ten nr wyłączą. Sądzę, że nie bo obowiązuje umowa ale chciałbym się upewnić żeby nie zaprzątać sobie tym głowy i spać spokojnie.
  • Strona 58 z 71
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 71
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 71