DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #944795  autor: miki1234
 13 sie 2017, 00:00
Posiadam neostradę i telefon oraz dwa plany główne i cztery numery dodatkowe oraz Internet mobilny za 20 zł
Obecnie mam za dwie usługi stacjonarne rabat 50% na oba plany główne a za ilość usług internet mobilny żeruje się i numery dodatkowe też są za 0 zł
Przedłuzam umowę na jeden plan główny i konsultantka powiedziała mi że abonament po 20% rabacie bedzie wynosił 60 kilka złotych lecz za usługi stacjonarne dostanę rabat 40 zł i abonament ten wyniesie nieco ponad 20 zł
Mam pytanie czy na drugi plan główny też zmieni mi się rabat z 50% na jakąś określoną kwote i czy Internet mobilny za ilość usług wyzeruje się i czy nie bedzie jakichś opłat za numery dodatkowe
Z informacji jakie wyszukalem nie potrafię znaleźć jasnej odpowiedzi
Może Zielony.71 lub ktoś inny zorientowany w tym temacie mi to wyjaśni
 #945014  autor: pumba
 14 sie 2017, 11:22
Promocja Orange Open Extra daje 50% rabatu na abonament, ale nie od kwoty wyjściowej abonamentu np. od kwoty 115,98zł dla wspomnianego abonamentu głównego tylko od kwoty wyjściowej pomniejszonej o pewne rabaty za wyrażenie zgody marketingowej, e-fakturę itp.
Z tego co napisałeś wynika że wybrałeś ofertę bez telefonu dla której kwota po rabatach to 79,99zł i od tej kwoty liczony jest rabat 50% dla tego wychodzi 40zł rabatu dla tego numer dla drugiego numeru nic się nie powinno zmienić do czasu przedłużenia/zmiany warunków umowy. W kwestii opłat za 4 dodatkowe numery nie powinno nic się zmienić bo to wynika z abonamentu wspólnego gdzie do planu głównego możesz mieć po 2 numery za 0zł.

Mi osobiście proponowano rabat 30% na abonament wspólny co daje kwotę 52,69zł - 40zł rabatu Orange Open Extra co ostatecznie daje 12,69zł w tym 2 numery za 0zł, zapytaj o nią konsultanta/tkę.