DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 125
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 125
 #941821  autor: asffaf
 28 lip 2017, 15:02
andx pisze:
Patryk7588 pisze:Pakiet za 25zł możesz włączyć w dowolnym momencie.
Pamiętaj tylko aby przed aktywacją tego pakietu mieć WYŁĄCZONE dane pakietowe, ponieważ przez ten czas nie posiadasz żadnego pakietu internetowego, a jak wiadomo smartfony lubią się w tle połączyć z internetem i pobrać jakieś aktualizacje...
Po włączeniu pakietu za 25zł w którym masz 10GB możesz ze spokojem włączyć dane pakietowe.
Dzięki. Jeszcze jedno pytanie, czy LTE będzie aktywne od razu, czy trzeba też włączyć kodem, to samo tyczy się połączeń w roamingu?
Ja musiałem sam uruchomić lte bo pop przejściu z T - mobile do Plusha dział tylko 3g. Na forum Plusa był opis problemu.

Po dwóch miesiącach korzystania z Plusha jestem bardzo zadowolony (oprócz problemu z LTE) Kiedyś miałem Play, Vrigin i na dwa miesiące T-mobile. Plush najlepszy z nich jeśli chodzi o jakość usług jak i cenę.
 #941866  autor: asffaf
 28 lip 2017, 18:44
Wystarczyło wyłączenie usługi (*101*00*24#) i ponowną aktywację 
(*101*11*24#).

Pewno był błąd w systemie.
 #942216  autor: aizo
 30 lip 2017, 16:43
Polecam. Wszystko ładnie przeszło i działa.

Przy przejściu od innego operatora i większym pierwszym doładowaniu można uzyskać dobrą cenę za no limt+przy założeniu że korzystamy z usług premium i włączeniu RWK
Na pewno serwis plus online jest ciut gorszy od play24(np sprawdzanie bilingu połączeń)


Mam pytanie co roamingu w UE. Jak korzystam z pakietu za 25(no limit +10gb)
Mam w tym jakieś minuty do wykorzystania czy jakiś pakiet danych?


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #942237  autor: aizo
 30 lip 2017, 17:59
Dobrze rozumiem?
Będąc w kraju UE połączenia oraz wiadomości wykonywane na polskie numery są rozliczane jak był pl? Czyli no limt?
A koszt połączenia przychodz.?

W przypadku jak jestem na terenie Niemiec i dzwonię na niemiecką komórkę, to płacę jak bym dzwonił z Polski do Niemiec? Ok. (4zl chyba)


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #942257  autor: aizo
 30 lip 2017, 19:13
Dziękuję

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #942345  autor: andx
 30 lip 2017, 23:26
Witam. Też tak mieliście, po włożeniu karty sim brak kodu pin? Chciałem zapisać swój kod, ale nie da rady, trzeba podać pin którego nie ma, jest tylko puk.
 #942366  autor: habish
 31 lip 2017, 05:54
Karty Plusa na start są bez pinu.
Jeśli chcesz ustawić własny PIN wpisz najpierw trzy razy błędny PIN, np. 3x 0000, następnie telefon poprosi Cię o PUK, po wpisaniu PUK będziesz mógł ustawić nowy, własny PIN.
 #942547  autor: andx
 31 lip 2017, 18:49
Dzięki. Mam jeszcze jeden problem, próbuję wyłączyć notkę sms, poprzez kod sms DEAKT NSMS na 2601, nie pomogło, zadzwoniłem do Biura Obsługi, mieli wyłączyć, ale dalej działa ta qupa.
Jeszcze jedno, jak na razie, 13godz. w Plusz-u internet w porównaniu z Premium Mobile, (przeniosłem nr) działa wolniej, a przecież Premium też działa na nadajnikach Plus-a.
  • Strona 7 z 125
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 125
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 125