DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 120 z 198
  • 1
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 198
 #937653  autor: Jackyy
 09 lip 2017, 10:43
Witam. Obecnie korzystam z oferty Play'a formuła unlimited za 25zł. Wszystko do tej pory było ok, ale od pewnego czasu po prostu wyrzuca mnie z sieci (korzystam głównie z roamingu Plusa). Zaczyna być to uciążliwe i pomyślałem o zmianie, np. na Virgin. I tutaj mam pytanie. Wiem, że mają zasięg Playa i T-Mobile. Czy mam pełny dostęp do sieci np. korzystanie z LTE po T-Mobile? W Playu mogę korzystać z LTE tylko i wyłącznie po macierzystej, reszta to max 3G. Czy pakiety internetowe się kumulują? Pozdrawiam.
 #937656  autor: matisi
 09 lip 2017, 10:48
W żadnym MVNO na zasięgu Playa i w samym Play nie ma LTE w roamingu krajowego, jest ono dostępne wyłącznie w zasięgu macierzystym Play. Zasięg będzie dokładnie taki sam jak w Playu.
Pakiety internetowe nie kumulują się.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 #938609  autor: w12
 13 lip 2017, 20:01
Rejestrowałem dziś numer virgin.
W domu na potwierdzeniu zauważyłem że zamiast pierwszego imienia jest drugie i nazwisko.
Czy przy przenoszeniu numeru do innej sieci może być jakiś kłopot?
Da radę to poprawić na infolinii?

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #938611  autor: Rebeliant
 13 lip 2017, 20:21
zapytanie pisze:Rejestrowałem dziś numer virgin.
W domu na potwierdzeniu zauważyłem że zamiast pierwszego imienia jest drugie i nazwisko.
Czy przy przenoszeniu numeru do innej sieci może być jakiś kłopot?
Da radę to poprawić na infolinii?
Może być problem, zadzwoń i pytaj co z tym fantem.
 #938618  autor: Camis
 13 lip 2017, 21:21
arr-strz pisze:Jestem obecnie w Niemczech i nalicza tak samo Virgin jak przed zdjęciem roamingu.
Bo Virgin się nie dostosował, z tego powodu już przeniosłem od nich 3 numery.
 #938626  autor: kaspeed
 13 lip 2017, 21:58
Dostosował sie masz 29gr jak w.kraju.Reszta jest w.fup. A to ze nie masz dokladnie bez limitu to.jize bylo wyjaśnione.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #938644  autor: jutek
 14 lip 2017, 00:44
120 minut połączeń przychodzących na rok to nie jest dostosowanie. Idąc tą drogą to jakby dali nie 120 a 60 minut na rok, to też byłoby dostosowanie? A 30 minut na rok? A 15 minut na rok? A 10 minut na rok? A 5 minut na rok? Dlaczego akurat 120 minut na rok to "jest dostosowanie" a np. 5 minut na rok to już "nie jest dostosowanie"? Ile minut na rok to jest granica dostosowania? Jak widzisz idąc tym tokiem myślenia dochodzimy do paranoi, więc nie tędy droga. W Polsce nie płaci się za odbieranie to "dostosowanie" to niepobieranie opłat za odbieranie w UE. Większość to zrozumiała, np. Vikingowie początkowo chcieli dać na rok 220 minut na odbieranie, urzędy pogroziły palcem to z limitu na odbieranie zrezygnowali, Virgin idzie w zaparte.
 #938772  autor: ja.michal
 14 lip 2017, 18:10
Działa wam agregacja pasma w VM na LTE przy w zasięgu Play? Prędkości jak w Play czy coś przycięte?
 #938998  autor: pakierhakierxd
 16 lip 2017, 04:34
Ja tam prawie nie korzystam z roamingu wręcz mam go wyłączonego bo jak jestem u babci łapie Rosję :)

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850M przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #941228  autor: Loko_Poko
 25 lip 2017, 22:30
Loko_Poko pisze:Witam, przeniosłem ostatnio 2 numery do virgin mobile i mam problem, czasami jak dzwonię to osoba odbierająca ma mój nr jako zastrzeżony i nie wie kto dzwoni. Dodam, że dzieje się tak nie zawsze, lecz przeważnie i to na obu numerach. Na koncie przy opcji blokada prezentacji numeru mam ustawione na "wyłączone" czyli powinno numer wyświetlać. Zmiana tej wartości nic nie daje, raz tak raz tak. Infolina rozkłada ręce. Też macie ten problem?
Witam ponownie. Proszę was o pomoc z tym Virgin, bo mi już ręce opadają. Wcześniej miałem problem z wyświetlaniem mojego numeru u osoby do której dzwoniłem. Biłem się z BOK przez kilka dni. Jeden numer zrobili ok, a na drugim zrobili na odwrót. Teraz jak ja dzwonię to jest OK, ale jak ktoś dzwoni do mnie to mam zawsze brak numeru. To jest chore, zrobili mi na odwrót. Teraz BOK już rozkłada ręce i twierdzą, że to wina mojego telefonu Nokia 206. W ustawieniach nic nie zmieniałem, mam tak od chwili zgłoszenia problemu do BOK. Kartę wkładałem już do innych telefonów, ale dalej to samo. Jak tego nie rozwiąże to będę zmuszony do przeniesienia numeru do innej sieci. Jakieś pomysły?
 #941250  autor: adacomp
 26 lip 2017, 03:21
Spróbuj kodami CLIP - identyfikacja jak do Ciebie dzwonią oraz CLIR - zastrzeżenie jak ty dzwonisz do kogoś.

Aktywacja CLIP **30#

Deaktywacja CLIP ##30#

Sprawdzanie statusu CLIP *#30#

Aktywacja CLIR **31#

Aktywacja CLIR dla aktualnych połączeń *31#numer

Deaktywacja CLIR ##31#

Deaktywacja CLIR dla aktualnych połączeń #31#numer

Sprawdzanie statusu CLIR *#31#

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=12352
 #941270  autor: Loko_Poko
 26 lip 2017, 09:03
Przy sprawdzeniu statusu CLIP *#30# wyświetla mi numer abonenta ukryty. Przy próbie aktywacji lub dezaktywacji wywala mi że wpisałem błędny kod. Przy CLIP po sprawdzeniu statusu wyświetla mi mój id będzie wysyłany. Co teraz?
 #941306  autor: rudymax
 26 lip 2017, 11:22
Od rana nie mogę sprawdzić stanu pakietów, albo brak odpowiedzi na kod USSD albo bzdury w odpowiedzi.
Zalogowałem się na konto, tam też kaszana. Chyba się coś chwilowo posypało.
 #941854  autor: motyl27
 28 lip 2017, 17:48
Od tygodnia mam numer Virgin jako awaryjny aktywowałem na nim Gremium. Wspomnianej awarii nie zauważyłem no i co mnie zaskoczyło od chwili aktywacji karta loguje się do Orange przeciwnie do mojego głównego numeru (Play) bez wstępu do Orange.
 #941864  autor: kaspeed
 28 lip 2017, 18:22
Od kilku dni stopniowo Klienci PLAY + Wszystkich MVNO na PLAY dostaną aktualizacje na simki i roaming Orange;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 120 z 198
  • 1
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 198
  • 1
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 198