DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 39
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 39
 #939964  autor: Konoko
 20 lip 2017, 13:51
_ pisze:Trzeba było spróbować z innej przeglądarki, może by pomogło...
Jak wyżej napisałem
Konoko pisze:... Czyszczę cookies, zmiana przeglądarki, restart kompa, CCleaner i nic nie pomaga, nadal wyskakujące okienka o FB...
Próbowałem na IE, FF, focus.
 #940473  autor: Kocurek
 22 lip 2017, 14:45
Koledzy przeoczyli, że w Żabce jest promocja dająca kody na 1GB za zakup BigMilka na patyku?
Na szybko przejrzałem wątek i nie zauważyłem wzmianki:
http://zakreconegiga.pl

Bardzo podobne zasady jak przy korkach, tylko tutaj dostajemy kod do wprowadzenia na paragonie.
Niestety ja pomimo spełnienia warunków nie otrzymałem kodu - a pani w Żabce rozłożyła bezradnie ręce - złożyłem reklamację do organizatora i do czasu wyjaśnień wolę się wstrzymać z zakupem BigMilków - szkoda - byłoby extra 8GB na karcie :-D

Swoją drogą - fajnie byłoby, jakby pierwsza wiadomość została zaktualizowana o aktualne promocje na przedłużenie złotówek / pakietu internetowego.
 #941157  autor: sodapro
 25 lip 2017, 16:07
Jeżeli mam Play na Kartę Rok Ważności Konta i w chwili obecnej połączenia wychodzące ważne do 2 czerwca 2018 roku, to jak zmienię na Formułę Play na Kartę, to ten okres nie ulegnie skróceniu?
 #941178  autor: adacomp
 25 lip 2017, 17:43
Ulegnie skróceniu do 14 dni, no chyba że przejdziesz po drodze przez RBME to zachowasz RWK.
 #962852  autor: as1as
 26 lis 2017, 12:06
czy ktoś z was przedłuża internet paczką 600MB co miesiąc. Pisze że jest to usługa abonamentowa
    W pakiecie za 5 zl miesiecznie otrzymujesz 600 MB kazdego miesiaca. Po wykorzystaniu środków korzystasz z Bezpiecznego Internetu. Regulamin i szczegoly dzialania uslugi na stronie http://www.play.pl
Do tej pory przedłużam cały czas paczką jednorazową 600MB
    W pakiecie za 5 zl otrzymujesz 600 MB do wykorzystania przez 30 dni. Po wykorzystaniu pakietu korzystasz z Bezpiecznego Internetu. Regulamin i szczegóły na stronie http://www.play.pl
Nie wiem czy to jest to samo, można bez obaw to włączyć. Mam 4 numery w rodzinie i po około 30-50GB z nakrętek zostało. Kiedyś coś czytałem na forum, że przepadło i została reklamacja jednak nie mogę teraz nigdzie znaleźć.
 #962858  autor: jarekt
 26 lis 2017, 12:19
@as1as, jednorazowe pakiety są ważne 30 dni przy czym 1. dzień tego okresu, to dzień następny po dniu uruchomienia pakietu.
Czyli uruchomiony 1 marca jest ważny do 31 marca do 23:59.
Uruchomiony 1 kwietnia jest ważny do 1 maja do 23:59 (bo kwiecień ma 30 dni).

Natomiast pakiety cykliczne są ważne 27, 28, 29 lub 30 dni, a uruchamiane są co miesiąc (tego samego dnia miesiąca w kolejnych miesiącach) oraz poprzedni pakiet "czeka" na następny (w zasadzie konto z GB "czeka") aby się skumulować.

Czyli pakiet cykliczny uruchomiony 1 stycznia jest ważny 30 dni do 31 stycznia do 23:59.
Kolejny jest przyznawany 1 lutego i jest ważny 27 dni (jeśli luty ma 28 dni) i jest ważny do 28 lutego do 23:59.
Ponieważ jednak jest ciągłość ważności i kolejne pakiety przyznawane są tuż po północy (przed skasowaniem poprzedniego), to można powiedzieć że pakiety nie są ważne 27-30 dni (tak jak wcześniej napisałem), a 28-31 dni (całe miesiące).

Nie wiem czy zrozumiałeś wszystko, bo jest to trochę zamotane :)

W każdym razie jeśli pakiet jednorazowy uruchomisz 1 marca o godzinie 0:30, to będzie ważny do 31 marca do 23:59 czyli praktycznie całe 31 dni bez 30 minut.

Chodzi po prostu o to, że "dzień" z regulaminów tych pakietów to wszystkie minuty od 0:00 do 23:59 jednego dnia. Jeśli braknie choćby jednej minuty (czy w zasadzie jednej sekundy) to taki dzień nie jest dniem w rozumieniu regulaminu tych pakietów (i systemu) - choć nie jest to doprecyzowane często w regulaminach pakietów.
Dlatego 1. dzień tego okresu jest liczony od kolejnego dnia.

Ale nie zawsze tak jest. Znana usługa DIL w RBM jest ważna 30 dni ale 1, dzień tego okresu to niepełny dzień uruchomienia usługi czyli licząc wg zasady z pakietów, to usługa DIL jest ważna 29 dni a nie 30, choć w regulaminie jest napisane tak samo jak w pakietach, że usługa będzie/jest ważna 30 dni od uruchomienia.
Ale właśnie "termin 30 dni od" nie jest sprecyzowany: czy od dnia uruchomienia (1. dzień będzie niepełny), czy od następnego dnia (1. dzień będzie pełny).

Dobra nie rozwijam tematu bardziej, bo idzie oszaleć :)
 #962860  autor: as1as
 26 lis 2017, 12:27
Nie chodzi mi o ilość dni. Bardziej interesuje mnie sprawa czy jeżeli dzisiaj aktywuję pakiet cykliczny to samo będzie przedłużyło pakiet internetu. Po prostu jedna sprawa przestałaby mnie absorbować. Muszę to zrobić dzisiaj, także chciałem się upewnić czy wszystko będzie dobrze.
Piszesz że czeka aby się skumulować także spróbuję na razie na jednym koncie z najmniejszą ilością danych.
 #962862  autor: jarekt
 26 lis 2017, 12:31
@as1as, te pakiety (jednorazowe lub cykliczne) przedłużają wszystko to co masz na koncie GB, pod warunkiem że nie jest to BzP lub BzR z tego roku, lub z poprzedniego licząc od 17 listopada.

BzR/BzP uruchomiony od 17 listopada zeszłego roku przepada po 30/60/150 dniach, mimo że niby jest przedłużony na dalszy/dłuższy okres niż pierwotny (tzw. "przedłużenie nieskuteczne").

---edit---
Pakiet cykliczny załatwia sprawę i samo się wszystko pilnuje (system Play pilnuje) aby nie przepadało (chyba, ze nastąpi awaria po stronie operatora - wtedy reklamacja gdyby przepadło).

W każdym razie jeśli są to GB z pakietów płatnych, z nakrętek i BzP/BzR otrzymanego do 16 listopada 2016 roku, to wszystko to się kumuluje i przedłuża i najwygodniejszy do tego jest pakiet cykliczny.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 12:37 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #962865  autor: as1as
 26 lis 2017, 12:37
Sorry nie napisałem. Mam taryfy FPnK z 2016 roku. Wiedziałem że mogę na ciebie liczyć.
 #962866  autor: jarekt
 26 lis 2017, 12:40
A zacząłem klepać tekst o "dniach", bo podkreśliłeś na czerwono "30 dni" i "miesiąc".
Jeśli robisz przedłużanie ręcznie i chcesz terminy wyżyłować na maksa (do 30-31 dni), to musisz zrozumieć o co chodzi z tymi terminami.
Możesz też olać "zrozumienie" i kupować pakiet co np. 25 dni - masz wtedy wszystko w nosie i jest bezpiecznie i się przedłuża.

Ale jeśli włączysz pakiet cykliczny, to poznanie i zrozumienie tego wszystkiego możesz sobie darować :)
 #981866  autor: jarekt
 07 mar 2018, 23:33
2,50zł miesięcznie: na zmianę 10za5 i StrDoł (za doładowanie 5zł dostajesz bonus 15-30% PromoZŁ ważny 30dni).

Nie mów, że korzystałeś na zmianę z 10za5 i 10za15 - ten drugi jest jednorazowy (wg regulaminu).

PS. Przy czym żeby było jasne: 2,50zł miesięcznie to nie jest najtańsza metoda ale znacznie tańsza od tej którą obecnie stosujesz (lub miałeś zamiar stosować).
  • Strona 6 z 39
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 39
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 39