DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #929447  autor: surface123
 04 cze 2017, 15:43
Ok, to tak zrobię.

Czy przechodząc z Formuły ( zwykłej ) do taryf Play i odwrotnie zachowamy też środki bonusowe ?

I pytanie numer 2 :)

Czy jak już skorzystaliśmy z bonusu BZP, przechodzimy no do aero, po miesiącu wracamy do Play, możemy znów mieć bonus 200 zł ?
 #930891  autor: jacoo
 11 cze 2017, 23:13
Potwierdzam złotówki po przedłużeniu przez doładowanie FB przepadły mimo że stan na koncie pokazywał inaczej..

Analogiczna sytuacja z 20GB za przeniesienie doładowanie korkiem z Coli nic nie dało został tylko przyznany pakiet z doładowania 1gb.

Teraz pytanie jak zmienię taryfę z przeniesienia PNK Starter na inną taryfę Play przykładowo Formułę to złotówki oraz RWK przepadnie?

W jaki sposób można obejść ten limit down 7,2mbit?
 #941362  autor: adacomp
 26 lip 2017, 16:14
surface123 pisze:Panowie

Czy ktoś sprawdzał taki myk że mamy np. numer w Play, przenosimy do innej sieci, wracamy do Play i odbieramy bonus 200 zł / 20 GB za przenosiny ??

Czy taki bonus można odebrać więcej niż raz ?
Od początku to nie działa.

Zawsze bonus był tylko raz na jeden numer.

14.Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu.

http://www.play.pl/resources/pdf/2017/R ... 022017.pdf
 #941370  autor: adacomp
 26 lip 2017, 16:37
surface123 pisze:Czyli będą mieli zapisane gdzies że numer jest powracający ??

A jeśli numer nie skorzystał nigdy z bonusu za przeniesienie gdyż od początku był w Play ?
Mają pewnie bazę danych numerów jak każdy operator.
Większość co daje bonusy na 100% nie można skorzystać więcej niż jedne raz z bonusu i mają ograniczenia co do ilości SIM na jedne numer PESEL.

Zadzwoń do Play lub napisz na ich forum takie zapytanie najlepiej, ale obawiam się że bonus za przeniesienie jak sama nawa wskazuje należy się tylko jak przenosisz numer z innej sieci który nie był nigdy a Play.

Operator też się zabezpiecza przed Januszowymi cwaniakami tak jak ukrócili bonusy w OFNK przez handlarzy-oszustów z alegro i olx.
 #941382  autor: bazooka
 26 lip 2017, 17:27
jarekt pisze:Stan na wczoraj: promocji nie odwołano :)
A stan na dzisiaj - jednak odwołano... :?:
Ciekawe,czy jednak gościu był źle poinformowany...
Właśnie wróciłem z przenosin i takie info usłyszałem :(
Mam nadzieję, że już jutro (jak numer się przeniesie) będę mógł tu podać aktualne info.
 #941395  autor: TomLee
 26 lip 2017, 18:27
Byłoby szkoda. Może też stwierdzili nadużycia w tej kwestii. Powinni ewentualnie wprowadzić zapis o 1 bonusie na 1 pesel, a nie od razu likwidować.
 #941399  autor: jarekt
 26 lip 2017, 18:44
Na 99% promocji nie odwołano. Tzn. na 100% jej nie odwołano, a na 99% dalej działa (ten 1% to przypadek, że promocji nie odwołano ale przestała działać, bo odwołano ją po cichu - niezgodnie z regulaminem).

Więc na 99% @bazooka został standardowo wprowadzony w błąd przez pracownika, który po cichu liczył, że @bazooka powie:
"To wie Pan co, to jak promocję odwołano, to ja poproszę o przeniesienie mnie do abonamentu". :)
 #941413  autor: adacomp
 26 lip 2017, 20:01
W RBM działa wczoraj przeniosłem 4 karty do RBM7MNP i dziś bonusy się normalnie odpaliły.
Więc jak tam to pewnie także w Play i Fakt.
 #941487  autor: reboot
 26 lip 2017, 23:09
Dzisiaj aktywowałem i dostałem 20GB/200zł/60 dni w Play.
Numer to starter za 9zł PInK z aktywowanym na nim bonusem za rejestrację (100GB na rok) przeniesiony niedawno do Orange, aby skorzystać z Grunwald1410 (jednak za późno przyszła do mnie karta i nie zdążyłem aktywować). Obraziłem się na Orange i przeniosłem numer do Play i odebrałem 200zł/20GB :)
Zatem na pewno da się skorzystać z tej promocji na karcie, która była w Play i skorzystała z bonusu za rejestrację :)
Jak zużyję GB, to ponownie spróbuję przenieść i wrócić.

WKS
 #941667  autor: bazooka
 27 lip 2017, 19:29
jarekt pisze:Na 99% promocji nie odwołano. Tzn. na 100% jej nie odwołano, a na 99% dalej działa (ten 1% to przypadek, że promocji nie odwołano ale przestała działać, bo odwołano ją po cichu - niezgodnie z regulaminem).

Więc na 99% @bazooka został standardowo wprowadzony w błąd przez pracownika, który po cichu liczył, że @bazooka powie:
"To wie Pan co, to jak promocję odwołano, to ja poproszę o przeniesienie mnie do abonamentu". :)
Fajny żart... akurat gościu mówił, że to promo liche było, bo na 30dni... :lol: :shock: :roll:
..zresztą z nim nie dyskutowałem na ten temat, bo mogłoby się skończyć propozycją jak sobie obie zażartowałeś... :)

Oczywiście potwierdzam - 200/20 zadziałało - aktywowany na Plan na kartę START... i tu pytanie kolejne czy to nie błąd i powinienem sobie najpierw wybrać jakąś inną taryfę :?:
Aktywowałem jednak, bo nie chciałem Was tu zanudzać pytaniami, a doczytałem się w regulaminie, że Bonus 200/20 tylko w taryfie PnK:
9.
Bonus za przeniesienie numeru - 200 zł i 20 GB nie zostanie przyznany jeśli Użytkownik, przed aktywacją bonusu zmieni Ofertę Play na Kartę, na inną.
Załamcie mnie jeszcze, że w tej taryfie PnK START - nie działa 10za5 :?: