DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #332314  autor: biotyt
 29 kwie 2009, 09:49
jed1 pisze:Doładowałem niedawno za 100 zł. Będzie jakiś sposób by przedłużyć darmowy numer orange?
Należy ponownie doładować konto, innego wyjścia nie ma. Kwota 25 zł to 600 minut na 14 dni z wybranym numerem, 50 zł to 1200 minut na miesiąc, a za 100 zł to 1200 minut na 2 miesiące.
jed1 pisze:Jak zatankuje później za 25 to będę miał stawki jak za 25 zł, czy jak za 100, tylko, że przedłużone?
Ostatnie doładowanie zmienia stawki więc zostaną podwyższone odpowiednio do doładowania za 25 zł. Aby utrzymać najniższe stawki konieczne jest doładowywanie tylko "setkami".

[ Dodano: 2009-04-29, 09:52 ]
Obecnie stawek nie zmieniają doładowania za Punkty Profit i Przelew SMS, ale nie przysługują w tym przypadku dodatkowe promocje, m.in. Pogadaj Sobie (darmowy jeden numer).

biotyt

 #332320  autor: dj krysta
 29 kwie 2009, 10:58
czyli jeżeli dobrze rozumiem to im więcej doładuje w NOG tym taniej bede miał??

 #332322  autor: biotyt
 29 kwie 2009, 11:07
dj krysta pisze:czyli jeżeli dobrze rozumiem to im więcej doładuje w NOG tym taniej bede miał??
Zgadza się, najniższe stawki możesz osiągnąć ładując najwyższym możliwym nominałem czyli 100 zł, a dzięki częstszym doładowaniom można korzystać z wielu promocji. Ta taryfa jest bardzo dobra dla osób co ładują wysokimi nominałami lub wydają miesięcznie dużo na doładowania. Dla tych mniejszych klientów bardziej odpowiedni jest POP.

biotyt

 #332327  autor: arek_el
 29 kwie 2009, 11:25
Pytanie odnośnie Minut Non-Stop i doładowań z punktów Profit:

Czy Minuty Non Stop zostaną przyznane, jeżeli pierwsze doładowanie na 25zł zlecę z Profitu, a drugie - z kodu/zdrapki?

W regulaminie napisane jest, że z promocji wyłączone są doładowania z Profitu. Czy to znaczy, że te 25 dni między doładowaniami oznacza tak naprawdę "między doładowaniami z kodu/zdrapki"?

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Arek

 #332356  autor: biteluna
 29 kwie 2009, 14:44
Mam pytanie czy jak doładuje za 50zł, dostane minuty non-stop i dodatkowo wyśle smsem numer z którym chce mieć za darmo to będą mi zabierać minuty non-stop gdy będe dzwonić na ten numer?

 #332357  autor: nav
 29 kwie 2009, 14:46
nie bedzie Ci schodzic z uslugi pogadaj sobie no chyba ze przekroczysz limit 1200 minut ;)

 #332398  autor: mikage1
 29 kwie 2009, 17:33
arek_el pisze:Pytanie odnośnie Minut Non-Stop i doładowań z punktów Profit:

Czy Minuty Non Stop zostaną przyznane, jeżeli pierwsze doładowanie na 25zł zlecę z Profitu, a drugie - z kodu/zdrapki?

W regulaminie napisane jest, że z promocji wyłączone są doładowania z Profitu. Czy to znaczy, że te 25 dni między doładowaniami oznacza tak naprawdę "między doładowaniami z kodu/zdrapki"?

Będę wdzięczny za odpowiedź.
Arek
sam zauważyłeś, że doładowania z Profitu są wyłaczone z promocji... - tak więc doładowanie kodem...

Sony CMD-CD5 - ma już 11 lat... a na oryginalnej baterii wytrzymuje 3 dni :)

 #462545  autor: elkanguro
 01 mar 2011, 09:30
Mam pytanie dotyczące MNS. Jasne jest, że działa tylko w NOG i minuty liczone są od drugiego doładowania i jak zmienimy ofertę to tracimy prawo do bonusu. Ale właśnie, czy pierwsze doładowanie, od którego liczymy okres 25 dni, musi być również zrobione w taryfie NOG?

Virgin Mobile
--------------------------------------------
LTE Cyfrowy Polsat + HaloNet
--------------------------------------------
NaszaSiec.net 15 Mbps + HaloNet

 #462556  autor: Karlos20
 01 mar 2011, 10:50
elkanguro pisze:Mam pytanie dotyczące MNS. Jasne jest, że działa tylko w NOG i minuty liczone są od drugiego doładowania i jak zmienimy ofertę to tracimy prawo do bonusu. Ale właśnie, czy pierwsze doładowanie, od którego liczymy okres 25 dni, musi być również zrobione w taryfie NOG?
Aby bonusy po doładowaniach w NOG były przyznawane, nie możesz zmigrować do innej taryfy, wtedy działają mechanizmy promocji w NOG.
 #940905  autor: ukefake
 24 lip 2017, 13:59
Odśnieżę temat bo mam pewną zagwozdkę z Minutami Non Stop i Ekstra Minutami.
Wiem, że orange jakiś czas temu wyłączyło część usług np ufomesy, ale obie w/w powinny być dalej aktywne
http://www.orange.pl/portal/map/map/pre ... Id=5075428

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html

Czy obie nadal są dostępne? i czy obie są ze sobą kompatybilne i minuty się sumują z obu promocji?
 #940970  autor: Niezgodna7
 24 lip 2017, 17:12
W dodatku można wysłać doładowanie smsem (wybrać 3nr) i w Orange za darmo zyskać te kilka dni.
Włącz te extra minuty, zobacz, to nic nie kosztuje.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #941182  autor: Niezgodna7
 25 lip 2017, 17:58
ukefake - dzięki.
Jak tak wszystko wyłączają w tym Go, to aż dziwne, że jeszcze niedobitków nie wynieśli do Yes /Free
:-/

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis