DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #940886  autor: mosiuu92
 24 lip 2017, 13:01
Witam. Szukam telefonu, który zastąpi mi mój już zasłużony w/w telefon.
Wymagania odnośnie nowej słuchawki:

- polska dystrybucja
- 800zł
- lepszy od poprzednika (miałem go dwa lata, kupiłem właśnie za 800zł, i chciałbym, żeby nowy starczył mi na tyle samo)
- aparat taki sam albo lepszy jak w Meizu
- zależy mi też na dobrej baterii, jeżeli oczywiście w tej półce cenowej jest to możliwe
- rozmiar telefonu
 #940986  autor: Eragon
 24 lip 2017, 18:56
Ja Cię rozumiem.
Wieki temu, to właśnie M2 Note był w cenie ok. 800zł.
Ale w totalnie oficjalnej dystrybucji, Xiaomi jest nieźle wyceniane.
A za te 600zł to z Chin.
A z Chin możesz sobie sam sprowadzić.

M2 Note jest lepszy w tym, że nieco mniejszy. Oraz mocno będziesz tęsknić za przyciskiem domowym.
Ale poza tym, krok do przodu.

:smt006
 #941014  autor: mosiuu92
 24 lip 2017, 20:34
Polecasz jakiś konkretny sklep, jeżeli chodzi o Polską dystrybucje ?
Myślałem o sklepie proline, gdzie po wpisaniu frazy pojawia nam się ten model "Xiaomi Redmi 4X 32GB GW.24 PL FV23 LTE Black Dual SIM POLSKA DYSTRYBUCJA", tylko jest to o wiele taniej niż np na morele lub x-kom. Kupiłbym na allegro, ale boje sie, ze albo będo refub albo wersja z Chin przerobiona na potrzeby EU.
 #941020  autor: Eragon
 24 lip 2017, 20:52
Nope, nic nie polecę.
Ja kupuję bezpośrednio od chinoli, bez pośredników, także polecanych musisz szukać sam.

:smt006
 #941050  autor: mosiuu92
 24 lip 2017, 22:22
Tylko ja zawsze sobie rozkładam telefonik na 10 rat;) tak mi wygodniej :) dlatego szukam z Polskich sklepów. Przejrzę ten proline bo cenowo z tego sklepu XRN4X wychodzi najlepiej.